Zderaz - Hřiště 2020 - Zderaz

Liga: OLSY
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 09. 2020 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 05. 2020 21:00
Konec rezervace: 23. 05. 2020 21:00
Začátek tipování:  23. 05. 2020 20:00
Konec hlasování: 23. 05. 2020 00:00
Zadal: Jakub Střítežský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-11006.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Renmotor Jinolice JC15,5018,4618,462020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ18,6316,3318,632020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice UH19,0317,7019,032020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ratiboř VS17,5319,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nedvězí SY19,3618,0419,362020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hrobice PA19,5718,7419,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Markvartovice OP19,4120,8120,812020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malé Hoštice OP16,4022,2522,252020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nevcehle JI16,6425,8425,842020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Česká Bělá HB31,1320,0031,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dlouhá Ves RKNP19,85NP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hlubyně PB17,62NPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Benetice TRNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže