Zderaz 2021 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 09. 2021 09:30
Kontakt:  
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 22. 08. 2021 09:30
Konec rezervace: 05. 09. 2021 09:30
Začátek tipování:  22. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-11558.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz BCRPořadatelé Extraligy
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Brada - Rybníček JCPavel
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Sedlčany PBJarous Janský
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Olešnice SMLukáš Marek
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
3232Nalžovice PBČHJ Nalžovice
3333Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3434Pohled HBJakub Vašíček
3535Chlebičov OPTom
3636Zbora PUKanec
3737Frýdštejn JNDaniel Matura
3838Břehy MBPetr Zavrtálek
3939Perálec CRDušan šimon
4040Tošodry fire team NJzdenek bortl
4141Sádek SYJan Tměj
4242Sychotín BKDavid Sedlák
4343Cerekvice nad Loučnou SYSDH Stradouň
4444Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
4545Velké Hoštice BOPLukáš Pluške
4646Záboří CRJan Tměj
4747Srch PAJiří Panchártek
4848Záchlumí UOJan Divíšek
4949Bystré SYJiří Bureš
5050Oldřiš SYJakub Střítežský
5151Košťálov SMTomáš Tulach
5252Morašice CRfrantisek skodny
5353Pomezí SYMatěj Háp
5454Hlubyně PBDana Hrzalová
5555Široká Niva BRLucie Čapková
5659Pohodlí SYRadim Kuře
5760Široký Důl SYPořadatelé Extraligy
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubyně PBDana Hrzalová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMEliška Novotná
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
1616Široký Důl SYBarbora Svojanovská
1717Nedvězí SYKateřina Boštíková
1818Bechov MBTadeáš Odstrčilík
1919Bojkovice UHTomáš Brhlík
2020Kosmonosy MBEliška Novotná
2121Senetářov BKLeona Vašíčková
2222Pomezí SYMatěj Háp


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,0716,6417,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO17,0715,9817,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB16,7317,4317,432021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benetice TR17,8117,8217,822021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zahnašovice KM16,4718,1918,192021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM18,2316,0718,232021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešná HB18,2516,2118,252021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Renmotor Jinolice JC15,5018,4618,462020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bojkovice UH18,5116,7918,512021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sloup PZ18,6316,3318,632020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bílovice UH19,0317,7019,032020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dětkovice VY18,3919,0919,092021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ratiboř VS17,5319,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nedvězí SY19,3618,0419,362020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Senetářov BK19,4817,3819,482021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrobice PA19,5718,7419,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Markvartovice OP19,4120,8120,812020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malé Hoštice OP16,4022,2522,252020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kosmonosy MB23,4017,1923,402021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nepomuky UO23,7317,3323,732021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nevcehle JI16,6425,8425,842020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stará Říše JI26,1425,9826,142021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Česká Bělá HB31,1320,0031,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Benetice TRNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nevcehle JI16,55NPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Krasice - Prostějov PVNP16,99NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Široký Důl SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pšánky HKNP16,24NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Renmotor Jinolice JCNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dlouhá Ves RKNP19,85NP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nedvězí SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pomezí SYNP17,65NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hlubyně PB17,62NPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže