Zderaz 2022 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 09. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 20. 08. 2022 20:00
Konec rezervace: 03. 09. 2022 11:00
Začátek tipování:  20. 08. 2022 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-12117.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zderaz BCRPořadatelé Extraligy
22Zahnašovice KMHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Srch PAFilip Kolman
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Krotějov SportTAHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Oldřiš SYJakub Střítežský
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2324Čikov TRHonza Adamec
2425Mysločovice ZLHonza Adamec
2527Tatobity SMHonza Adamec
2628Starý Jičín NJJiří Čech
2729Frýdštejn JNHonza Adamec
2831Žižkovo Pole HBJakub Bačkovský
2936Březová LIJakub Švarc
3037Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3190Bašnice JCPořadatelé Extraligy
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Hartmanice SYKateřina Doskočilová
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
1313Nedvězí SYKateřina Boštíková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,0514,9215,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB15,6615,6715,672022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice CUO15,8016,0116,012022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ploukonice SM16,0616,2816,282022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Plumlov PV16,6915,8816,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SM17,0716,6417,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO17,0715,9817,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benetice TR17,2616,1117,262022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hartmanice SY17,2716,4017,272022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pšánky HK17,3916,2217,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Bělá HB17,4016,1717,402022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubyně PB16,7317,4317,432021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benetice TR17,8117,8217,822021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zahnašovice KM16,4718,1918,192021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ploukonice SM18,2316,0718,232021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešná HB18,2516,2118,252021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Renmotor Jinolice JC15,5018,4618,462020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bojkovice UH18,5116,7918,512021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krasice - Prostějov PV18,4118,6118,612022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sloup PZ18,6316,3318,632020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bílovice UH19,0317,7019,032020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dětkovice VY18,3919,0919,092021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ratiboř VS17,5319,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nedvězí SY19,3618,0419,362020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Senetářov BK19,4817,3819,482021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrobice PA19,5718,7419,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Markvartovice OP19,4120,8120,812020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP16,4022,2522,252020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB23,4017,1923,402021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nepomuky UO23,7317,3323,732021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nevcehle JI16,6425,8425,842020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Stará Říše JI26,1425,9826,142021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Česká Bělá HB31,1320,0031,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pomezí SYNP17,65NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hlubyně PB17,62NPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bílovice UHNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Benetice TRNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nevcehle JI16,55NPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Krasice - Prostějov PVNP16,99NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Široký Důl SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pšánky HKNP16,24NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Renmotor Jinolice JCNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dlouhá Ves RKNP19,85NP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nedvězí SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže