Zderaz 2023 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 09. 2023 09:30
Kontakt:  
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 03. 09. 2023 09:30
Konec rezervace: 03. 09. 2023 09:30
Začátek tipování:  03. 09. 2023 00:00
Konec hlasování: 03. 09. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-12874.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,0514,9215,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB15,6615,6715,672022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice CUO15,8016,0116,012022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ploukonice SM16,0616,2816,282022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Plumlov PV16,6915,8816,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO17,0715,9817,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Košťálov SM17,0716,6417,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benetice TR17,2616,1117,262022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hartmanice SY17,2716,4017,272022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pšánky HK17,3916,2217,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Bělá HB17,4016,1717,402022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubyně PB16,7317,4317,432021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benetice TR17,8117,8217,822021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zahnašovice KM16,4718,1918,192021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ploukonice SM18,2316,0718,232021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešná HB18,2516,2118,252021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Renmotor Jinolice JC15,5018,4618,462020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bojkovice UH18,5116,7918,512021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krasice - Prostějov PV18,4118,6118,612022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sloup PZ18,6316,3318,632020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bílovice UH19,0317,7019,032020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dětkovice VY18,3919,0919,092021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ratiboř VS17,5319,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nedvězí SY19,3618,0419,362020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Senetářov BK19,4817,3819,482021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrobice PA19,5718,7419,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Markvartovice OP19,4120,8120,812020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP16,4022,2522,252020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB23,4017,1923,402021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nepomuky UO23,7317,3323,732021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nevcehle JI16,6425,8425,842020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Stará Říše JI26,1425,9826,142021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Česká Bělá HB31,1320,0031,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pšánky HKNP16,24NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Renmotor Jinolice JCNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dlouhá Ves RKNP19,85NP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nedvězí SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Pomezí SYNP17,65NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bílovice UHNPNPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hlubyně PB17,62NPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Benetice TRNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nevcehle JI16,55NPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Krasice - Prostějov PVNP16,99NP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Široký Důl SYNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga