Zderaz 2017 - 12. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 19:30
Konec rezervace: 08. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-8220.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Pajer
22Zderaz BCRJan Tměj
33Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Široký Důl ASYPavel Neumann
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Hartmanice SYJan Tměj
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Nedvězí SYJan Tměj
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Zbožnov CRJan Tměj
2020Oldřiš SYJan Tměj
2121Perálec CRJan Tměj
2222Osík SYJan Tměj
2323Svídnice CRJan Tměj
2424Čeperka NPALeoš Kříž
2525Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2626Záboří CRJan Tměj
2727Chrastavec SYMilan Janík
2828Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2934Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nedvězí SYJan Tměj
77Hrobice PAjan pleskot
88Libuň JCLucie Samková
99Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Trnov RKdavid rohlena
1313Oldřiš SYJan Tměj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže