Zderaz 2017 - 12. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 19:30
Konec rezervace: 08. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-8220.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad JeleniUOHonza Pajer
22Zderaz BCRJan Tměj
33Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Široký Důl ASYPavel Neumann
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Hartmanice SYJan Tměj
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Nedvězí SYJan Tměj
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Zbožnov CRJan Tměj
2020Oldřiš SYJan Tměj
2121Perálec CRJan Tměj
2222Osík SYJan Tměj
2323Svídnice CRJan Tměj
2424Čeperka NPALeoš Kříž
2525Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2626Záboří CRJan Tměj
2727Chrastavec SYMilan Janík
2828Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2934Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Nedvězí SYJan Tměj
77Hrobice PAjan pleskot
88Libuň JCLucie Samková
99Letohrad - Červená UOadus
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Trnov RKdavid rohlena
1313Oldřiš SYJan Tměj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,1216,1916,192018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,0616,3316,332018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3616,3116,362018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP15,9516,3916,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahorčice ST16,4016,1716,402018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,5116,0816,512018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad UO16,4116,6316,632018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV16,0616,8516,852018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevcehle JI16,9016,6316,902018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,9516,4216,952018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Petrovice BTR16,4916,9816,982018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR16,2417,0317,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BV16,3117,2017,202018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR16,6017,2117,212018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK17,1717,2717,272018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad JeleniUO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN16,6217,3217,322018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,4317,3417,342018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chářovice BN17,2617,3517,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrastavec SY17,4816,9317,482018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Míchov BK17,5316,9917,532018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Moravany PA17,3017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zbožnov CR17,0718,0518,052018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Záchlumí UO17,6718,0618,062018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Srch PA18,0418,0918,092018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nevřeň PS18,1317,6918,132018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Únětice PJ18,1717,7218,172018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Morašice CR17,5618,1818,182018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stradouň UO17,5618,2218,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice BUO18,3716,2518,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Perálec CR17,2818,3918,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Výsonín CR18,2818,4418,442018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bohdalín PE17,1918,5218,522018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zderaz CR18,7217,5618,722018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA17,1718,7718,772018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Široký Důl SY17,3118,8218,822018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zderaz ACR20,9218,4120,922018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Záboří CR21,7921,8021,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čechtín TRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Oldřiš SYNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Krotějov TANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Doubravice CRNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chotěmice TANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Osík SYNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olešná HBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Prosetín CRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zderaz CCRNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice DUO17,98NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krasonice JINPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Obrubce MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chrastavec SYNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Choltice PANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Trnov RKNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Otradov CRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga