Zderaz 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 06. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2018 11:00
Začátek tipování:  03. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-9142.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
33Obrubce MBPořadatelé Pořadatelé
44Zlatá Olešnice JNPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Petrovice BTRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
3333Chrastavec SYAdéla Černíková
3434Široký Důl Široký Důl BSYPavel Neumann
3535Čechtín TRMarek Vaněk
3636Nedvězí SYAdéla Černíková
3737Srch PALeoš Panchártek
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3939Choltice PADavid čermák
4040Míchov BKMartin Koutný
4141Záchlumí UOJan Divíšek
4242Otradov CRMiroslav Kusý
4343Nevřeň PSJícháč
4444Prosetín CRMates
4545Zderaz BCRJan Tměj
4646Oldřiš SYJan Tměj
4747Výsonín CRJan Tměj
4848Morašice CRJiří Škodný
4949Perálec CRJan Tměj
5050Zbožnov CRJiří Škodný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCMichaela Malá
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Nedvězí SYAdéla Černíková
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Skrochovice OPMišelka Volná
77Bílovice BPVJan Krupa
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Holice PAVeronika Janusová
1010Dlouhá Ves RKPepa Malý
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1313Stéblová PAPatrik Kučera
1414Olešná HBTereza Pešoutová
1515Stradouň UOSDH Stradouň
1616Oldřiš SYPavel Ducháček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY15,6415,3115,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Perálec CR--16,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Široký Důl BSY--16,272017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Hartmanice SY--16,352017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Široký Důl ASY--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Prosetín CR--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Oldřiš ASY--16,582017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Lanšperk UO--16,862017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Perálec CR16,8616,3416,862016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Zderaz ACR17,0115,6217,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Pomezí BSY17,0716,9617,072016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Předměstí SY--17,312017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Hartmanice SY17,2717,3317,332016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Bošín UO--17,332017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Telecí SY--17,542017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Nedvězí SY16,7717,5717,572016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Zderaz BCR--17,822017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Květná SY--17,892017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Široký Důl BSY17,9217,8717,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Zbožnov CR17,9217,7417,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Seč CR16,4517,9317,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
22.  Horní Holetín CR--18,282017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
23.  Lanšperk UO16,9418,3918,392016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
24.  Oldřiš ASY18,5018,2918,502016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
25.  Seč CR--18,552017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
26.  Doubravice CR--18,792017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
27.  Předměstí SY18,9218,2118,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
28.  Dolní Libchavy UO--18,992017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
29.  Vinary UO--19,062017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
30.  Kamenec u Poličky SY19,1118,3119,112016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
31.  Polička SY19,1516,8319,152016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
32.  Stradouň UO--19,622017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
33.  Ostrov CR--19,732017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
34.  Oldřiš BSY--19,742017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
35.  Osík SY--19,762017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
36.  Zderaz BCR17,4419,8819,882016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
37.  Vinary UO18,3319,9319,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
38.  Bystré SY--20,062017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
39.  Leština CR--20,162017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
40.  Velké Opatovice BK--20,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
41.  Leština UL20,0120,7420,742016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
42.  Zderaz CCR--20,762017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
43.  Záboří CR--21,292017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
44.  Hostovlice KH--21,362017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
45.  Lukavice CR21,4920,1121,492016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
46.  Moravany PA22,7619,3522,762016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
47.  Prosetín CR21,6324,9324,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
48.  Doly CR--25,382017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
49.  Oldřiš BSY26,9925,9126,992016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
50.  Jarošov SY--27,132017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
51.  Květná SY27,3928,2028,202016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
52.  Polička SY--29,952017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
53.  Bučina UO30,2327,4830,232016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
54.  Bučina UO--31,282017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
55.  Otradov BCR30,0331,5531,552016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
56.  Dolní Újezd SY--33,112017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
57.  Hluboká CR--33,212017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
58.  Svídnice CR--34,852017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
59.  Hluboká CR29,0335,4535,452016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
60.  Záboří BCR23,1935,8035,802016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
61.  Lezník SY38,9134,7138,912016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
62.  Hlinsko CR--41,862017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
63.  Doly CR41,9642,1042,102016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
64.  Bor u Skutče CR--46,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
65.  Bor u Skutče CR69,8379,7979,792016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
66.  Záboří ACRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
67.  Dolní Dobrouč UO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
68.  Přívrat UO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
69.  Otradov ACRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
70.  Studnice CR--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
71.  Srch PANPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
72.  Zderaz ACR--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
73.  Svídnice CRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
74.  Letohrad - Kunčice DUO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lezník SY--20,022017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Holice PA--20,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Kamenec u Poličky SY--21,052017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Stradouň UO--21,502017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Hartmanice SY21,7321,1021,732016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Hlinsko CR--22,692017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Lezník SY23,6423,3023,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Rychnov CR--24,492017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Lanšperk UO25,4824,2225,482016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Rychnov CR25,5625,2425,562016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Nedvězí SY26,2525,3526,252016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Doly CR--26,262017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Zderaz CR27,9126,1627,912016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Zderaz CR--28,632017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Bučina UO32,6031,8532,602016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Stéblová PA32,7824,3332,782016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Kamenec u Poličky SY33,9934,0134,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Leština UL25,1835,9935,992016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Polička SY--44,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Bučina UO--71,852017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Pomezí SYNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga