Zdešov, před Kulturním domem 2014 - Velikonoční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 04. 2014 11:00
Kontakt:   Miroslav Kučera
Telefon:  607635701

Začátek rezervace: 01. 01. 2014 13:00
Konec rezervace: 19. 04. 2014 10:00
Začátek tipování:  01. 01. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 04. 2014 00:00
Zadal: Liby Rodová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-Zde%C5%A1ov/233858536631286?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Druhý ročník Velikonočního stříkání ve Zdešově, který se koná před kulturním domem na asfaltovém povrchu. Soutěž na 2B. Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě a místním pohostinství. 

Prezentace: 10:00

Začátek: 11:00

Limit: 60 týmů

Rezervace na tel. pořadatele a na http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=33208

 

Jelikož je limit 60ti družstev naplněn a hlásí se další. prosím ty, kteří se nesejdou, nebudou moci jet, nebo se jim prostě nebude chtít, aby se co nejdříve odhlásili (tady na firesportu, na fb, na fóru firesportu, či na telefonu pořadatele) Ať mohou místo Vás běžet jiní.

A uže se nám to kvapem blíží tak šup na trénink a sportu zdar! :)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-2014-04-19-4395.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdešov JHLiby Rodová
22Halámky JHLiby Rodová
33Stříbřec JHLiby Rodová
44Horní Meziříčko JHLiby Rodová
55Heřmaneč JHLiby Rodová
67Slapy TALiby Rodová
78Žďár JHLiby Rodová
89Panské Dubenky JILiby Rodová
910Markvarec JHLiby Rodová
1011Chýnov TALiby Rodová
1113Chlum u Třeboně JHLiby Rodová
1214Mníšek JHLiby Rodová
1315Řepeč TALiby Rodová
1416Bohdalín PELukáš Přibyl
1517Český Rudolec JHLiby Rodová
1618Zhoř u Tábora TALiby Rodová
1719Strmilov JHLiby Rodová
1820Dvorce TALiby Rodová
1921Ústrašice BTALiby Rodová
2022Hosín CBLiby Rodová
2123Jindřichův Hradec I JHLiby Rodová
2224Plešovice CKLiby Rodová
2325Načeradec ABNLiby Rodová
2427Kolence JHLiby Rodová
2528Nová Ves JILiby Rodová
2630Kaliště JILiby Rodová
2731Stajka JHLiby Rodová
2832Chlum BCKMarcel Prais
2933Krasonice JILiby Rodová
3034Rohovka PELiby Rodová
3136Strachoňovice JIJiří Líčka
3237Načeradec BBNLiby Rodová
3338Novosedly nad Nežárkou JHLiby Rodová
3440Kamenice nad Lipou PELiby Rodová
3541Nová Včelnice JHLiby Rodová
3642Hostovlice KHLukáš Trekoval
3743Drunče JHJiří Melecký
3846Chválkov PELiby Rodová
3948Žirovnice APELiby Rodová
4049Zahrádky JHLiby Rodová
4151Malinné CRLiby Rodová
4252Střížov JIPetr Kabátek
4353Chrbonín TALiby Rodová
4455Žirovnice BPELiby Rodová
4557Lásenice JHLibor Němec
4659Krahulčí JILiby Rodová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Zdešov JHLiby Rodová
212Dvorce TALiby Rodová
326Ústrašice TALiby Rodová
429Mydlovary CBLiby Rodová
539Chrbonín TALiby Rodová
644Nová Včelnice JHLiby Rodová
745Kamenice nad Lipou PELiby Rodová
850Strachoňovice JIJiří Líčka
956Mydlovary CBHana Sebroňová
1058Lomnice nad Lužnicí JHLiby Rodová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga