Zdislavice - NOČNÍ!!! 2015 - ZZN SUPER CUP

Liga: -
Místo: Zdislavice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 12. 09. 2015 20:00
Kontakt:   SDH Zdislavice
Telefon:  702997336

Začátek rezervace: 07. 09. 2015 13:00
Konec rezervace: 12. 09. 2015 19:00
Začátek tipování:  12. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2015 00:00
Zadal: Jan Beránek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasici.zdislavice.cz/http://www.hasicskasoutez.cz/Zdislavice_12.09.2015/rezervace/

Poznámka pořadatele

Soutěž je určena pro všechny nadšence a fanoušky požárního sportu. Soutěží se na 2B dle pravidel BNL. Pro soutěžící je připraveno spousty zajímavých cen, vítězové obou skupin si odnesou živé prasátko a nádherný putovní pohár :) Prijeďte si s námi zasoutěžit a pak i popít ať tu sézonu uzavřeme jak se patří :) :) pití, jídlo a hudba zajištěny, plus pro sportovce z větších dálek možnost po domluvě zajistit přespání :) :)

Registrace zde : http://www.hasicskasoutez.cz/Zdislavice_12.09.2015/rezervace/

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdislavice-7103.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Daměnice BBN--17,262014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Daměnice ABN--17,432014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN17,0217,4417,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice ABN17,3517,4817,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice PB--17,732015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jankov BN--17,832014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,1617,9317,932016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdislavice BN16,6818,4018,402016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ18,4317,7618,432016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Daměnice BBN18,5618,1818,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Louňovice pod Blaníkem ABN18,6818,0418,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN--18,762015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všechlapy BN18,4018,8218,822016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Načeradec BN18,8918,7118,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dalovy BN18,2018,9018,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jankov BN--19,012015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice BN--19,062015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Všechlapy BN--19,502015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všechlapy BN--19,542014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Martinice BN--19,652015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Načeradec BN--19,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dalovy BN--19,722015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střezimíř BN19,4919,8919,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Martinice BN19,2319,9019,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malovice BN--20,032014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chmelná BN20,4119,5120,412016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Louňovice pod Blaníkem ABN--20,492014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Louňovice pod Blaníkem BN20,1620,5320,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tomice BBN20,6120,7220,722013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Načeradec BN--20,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malovice BN20,7719,7720,772013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tomice BN20,8620,7220,862016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Louňovice pod Blaníkem BBN--20,982014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Martinice BN--21,212014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dalovy BN--22,382014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Načeradec BN22,3920,8322,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tomice BBN--23,082014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Tomice ABN21,1723,5623,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Louňovice pod Blaníkem ABN--23,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Střezimíř BN--24,472014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jankov BN18,6426,3926,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Střezimíř BN26,5823,1926,582013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Střezimíř BN--28,042015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Petrovice PB30,2429,9830,242016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tomice ABN--33,192014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Křížov PS-12BN49,2940,8549,292016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Miřetice PS-12BN47,0649,7049,702016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Všechlapy BN19,1351,6751,672013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Malovice BN--116,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rataje BN--NP2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dalovy BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Tomice BN--NP2015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Martinice BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/25 Zdislavice, 6. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2013/08/24 Zdislavice, 7. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2014/08/23 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/08/22 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/09/12 Zdislavice - NOČNÍ!!!, ZZN SUPER CUP
-
2016/08/27 Zdislavice, O pohár
BNL
2016/08/27 Zdislavice - fotbalové hřiště, ZZN Super Cup - Noční soutěž
-
2017/08/26 Zdislavice, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/17 Sádek Areál, Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/17 Areál Sádek, Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/17 Mydlovary, noční soutěž v PÚ na 3B
-
2019/08/18 výletiště, 20. ročník o pohár SDH Vysoká
-
2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky,
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga