Zdislavice - fotbalové hřiště 2016 - ZZN Super Cup - Noční soutěž

Liga: -
Místo: Zdislavice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 27. 08. 2016 20:00
Kontakt:   Miroslav Míka
Telefon:  721859819 y

Začátek rezervace: 27. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 27. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 00:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Zdeněk Kubík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.zdislavice.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž v požárním útoku. 

Rezervace startovních pořadí : http://www.hasicskasoutez.cz/Zdislavice_27.08.2016a/rezervace/

Pravidla: dle BNL na 2B

Startovné: 200 Kč

Terče: sklopné

Kategorie: muži, ženy, Samostatná kategorie Ps 12 bez úprav

Prezence: 19:00 - 19:45

Nástup: 20:00

Fotbalové hřiště Zdislavice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdislavice-8090.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Daměnice BBN--17,262014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Daměnice ABN--17,432014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN17,0217,4417,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice ABN17,3517,4817,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice PB--17,732015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jankov BN--17,832014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,1617,9317,932016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdislavice BN16,6818,4018,402016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ18,4317,7618,432016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Daměnice BBN18,5618,1818,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Louňovice pod Blaníkem ABN18,6818,0418,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN--18,762015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všechlapy BN18,4018,8218,822016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Načeradec BN18,8918,7118,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dalovy BN18,2018,9018,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jankov BN--19,012015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdislavice BN--19,062015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Všechlapy BN--19,502015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všechlapy BN--19,542014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Martinice BN--19,652015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Načeradec BN--19,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dalovy BN--19,722015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střezimíř BN19,4919,8919,892016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Martinice BN19,2319,9019,902016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malovice BN--20,032014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chmelná BN20,4119,5120,412016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Louňovice pod Blaníkem ABN--20,492014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Louňovice pod Blaníkem BN20,1620,5320,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tomice BBN20,6120,7220,722013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Načeradec BN--20,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malovice BN20,7719,7720,772013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tomice BN20,8620,7220,862016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Louňovice pod Blaníkem BBN--20,982014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Martinice BN--21,212014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dalovy BN--22,382014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Načeradec BN22,3920,8322,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tomice BBN--23,082014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Tomice ABN21,1723,5623,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Louňovice pod Blaníkem ABN--23,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Střezimíř BN--24,472014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jankov BN18,6426,3926,392013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Střezimíř BN26,5823,1926,582013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Střezimíř BN--28,042015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Petrovice PB30,2429,9830,242016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Tomice ABN--33,192014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Křížov PS-12BN49,2940,8549,292016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Miřetice PS-12BN47,0649,7049,702016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Všechlapy BN19,1351,6751,672013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Malovice BN--116,682015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Martinice BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rataje BN--NP2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dalovy BNNPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tomice BN--NP2015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/25 Zdislavice, 6. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2013/08/24 Zdislavice, 7. kolo BNL ( nástřikové terče )
BNL
2014/08/23 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/08/22 Zdislavice, O pohár
BNL
2015/09/12 Zdislavice - NOČNÍ!!!, ZZN SUPER CUP
-
2016/08/27 Zdislavice, O pohár
BNL
2016/08/27 Zdislavice - fotbalové hřiště, ZZN Super Cup - Noční soutěž
-
2017/08/26 Zdislavice, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/08/25 Zdislavice, 7. kolo BNL- denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga