Želeč 2021 - Želečská osmnáctka, soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 09. 2021 14:00
Kontakt:   Tomáš Marák
Telefon:  722082986

Začátek rezervace: 12. 09. 2021 18:00
Konec rezervace: 18. 09. 2021 14:00
Začátek tipování:  18. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2021 00:00
Zadal: Petr Dokoupil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-12027.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Želeč muži APVPetr Dokoupil
22Bělotín PROndřej Hlavinka
33Topolany BVYMichael Jičínský
44Víceměřice MužiPVJaroslav Horák
55Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
66Želeč muži BPVPetr Dokoupil
77Brodek u Prostějova PVMartin
88Chropyně KMVladislav Sedlařík
99Topolany AVYMichael Jičínský
1010Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
1111Hodějice MužiVYTomáš Urbánek
1212Seloutky Ženy PVBarbora Sojčáková
1313Hoštice KMStanislav Župka
1415Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1516Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
1617Kožušany OLPetr Zmeškal
1718Želeč PVMartin
1819Křenovice Muži PRMarek Zavřel
1920Brodek u Prostějova VeterániPVHasiči Brodek
2021Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2122Habrovany VYMartin Kadaňka
2223Topolany BVYMichael Jičínský
2324Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
2428Pustiměř Ženy VYMichal Vrba
25100Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice - Prostějov PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2020/09/13 Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/11/13 Černovír, O studentský pohár 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga