Želeč 2017 - Noční soutěž, 5. ročník

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 07. 2017 21:30
Kontakt:   Petr Dokoupil
Telefon:  721931094

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 12:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 21:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: SDH Želeč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-8678.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Ivanovice na Hané ŽenyVYSDH Želeč
23Želeč MužiPVSDH Želeč
34Chropyně KMVladislav Sedlařík
45Bílovice Ženy BPVSDH Želeč
56Krasice ženyPVKarolína Burešová
67Dětkovice MužiVYMichal Hrabánek
78Křenovice MužiPRSDH Želeč
89Mokrá ABOMiroslav Neveselý
910Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1011Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
1113Drnovice VYPavel
1214Krasice mužiPVKarolína Burešová
1315Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1416Radslavice ŽenyVYSDH Želeč
1517Myslejovice PVPavel
1618Bílovice MužiPVSDH Želeč
1720Otaslavice mužiPVKarolína Burešová
1821Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1922Bílovice Ženy APVSDH Želeč
2024Radslavice MužiVYLukin
2125Želeč ŽenyPVSDH Želeč
2227Ivanovice na Hané Muži AVYSDH Želeč
2328Ludéřov MužiOLLukáš Navrátil
2430Ondratice mužiPVKarolína Burešová
2532Nezamyslice PVKlára Urbánková
2636Ivanovice na Hané Muži BVYSDH Želeč
2737Určice ženyPVvaša mirvald
2838Brodek u Prostějova mužiPVHasiči Brodek
2945Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice MužiPV15,4915,2115,492016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV15,7915,3015,792015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Křenovice PR15,9715,5415,972017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané MužiPV15,6415,9815,982016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,4016,1816,182015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hostěrádky-Rešov MužiVY16,3416,5716,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chropyně MužiKM16,6215,8616,622016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice Muži TopPV16,7116,2116,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ivanovice na Hané BVY16,6016,7116,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL16,8116,3116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov VY16,7116,8116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radslavice VY16,9116,6516,912017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hodějice VY16,4216,9616,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želeč BPV17,2917,0317,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chropyně KM17,3216,4017,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR17,3716,7117,372015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tršice OL16,1217,4717,472015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč Muži BPV17,4317,5417,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Želeč Muži APV17,5517,0217,552016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ivanovice na Hané VY17,5617,4117,562014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želeč PV17,8517,0617,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mokrá MužiBO17,8917,8717,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Buková MužiPV17,8916,5917,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslejovice APV17,1018,0018,002015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané MužiVY17,6918,0118,012016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice VY18,1617,6018,162017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radslavice MužiVY17,0118,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želeč APV18,5117,9618,512015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Drnovice AVY16,9518,6518,652015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drnovice VY18,7417,9418,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL18,7518,2418,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sobíšky PR18,8717,8818,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křenovice MužiPR16,6318,9218,922016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ondratice PV18,4419,3919,392017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želeč APV19,8018,3619,802014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Morkovice MužiKM18,8319,8219,822016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Otaslavice PV18,9319,9619,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hodějice VY20,2918,5820,292014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Krasice MužiPV20,3319,9320,332016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vrchoslavice PV20,3319,9520,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice VY20,5820,5620,582014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ludéřov MužiOL20,1420,6520,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chropyně KM21,0421,1721,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín II-Popůvky PR21,2620,6821,262014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ondratice Muži BPV20,3121,6521,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radslavice VY21,8221,1921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nětčice KM22,6621,0522,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hruška MužiPV22,7821,8622,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL22,8522,1722,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ptení PV23,1122,0423,112014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vrahovice PV24,2722,1324,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM15,9124,4624,462015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drnovice MužiVY25,1822,8025,182016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice PV17,1826,0726,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vrchoslavice PV26,6326,9926,992017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chropyně KM29,7528,7729,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Ivanovice na Hané VY34,2433,9734,242015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Křenovice PR34,8233,4334,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Želeč ATA35,5323,4035,532015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Ondratice APV38,0737,3838,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ondratice BPV33,8539,4139,412015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Brodek u Prostějova PV39,3740,8440,842015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Brodek u Prostějova PV41,7242,9842,982017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Želeč BTA47,5948,1148,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vrchoslavice PV49,5850,2950,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Brodek u Prostějova MužiPV50,7250,1450,722016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Vrahovice PVNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bílovice PV15,14NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Polkovice MužiPRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Otaslavice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nezamyslice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vřesovice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šumvald OLNP16,06NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Myslejovice PVNP16,58NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ondratice Muži APVNP19,15NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Drnovice BVYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pustiměř VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dětkovice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Niva PVNP16,09NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Mokrá BONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radslavice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kobeřice u Brna VYNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Myslejovice Muži BPV16,30NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Brodek u Prostějova APVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Želeč BPVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Ivanovice na Hané AVYNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Určice PV18,0617,07NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Prostějov Muži TištínPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Ondratice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Ostrov u Macochy MužiBKNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Myslejovice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Ludéřov OLNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Myslejovice BPV16,21NPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Brodek u Prostějova BPVNP47,49NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,6017,8017,802017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY18,8318,3218,832015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV18,9919,1219,122017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ivanovice na Hané VY19,2018,0919,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané AVY19,3618,9019,362015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radslavice ŽenyVY20,0319,4420,032016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Senetářov BK20,2119,2220,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky Ženy APV20,1220,4020,402016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drnovice VY19,4620,5020,502015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice PV18,2620,8720,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice Ženy BPV20,9320,3820,932016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pustiměř ŽenyVY21,7320,9321,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žernovník ŽenyBK21,2122,0922,092016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Drnovice Ženy BVY21,9322,1222,122016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky Ženy BPV20,3022,2622,262016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hruška PV21,8022,2722,272015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radslavice VY22,5022,2722,502014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV22,5422,3422,542014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky APV22,5919,7422,592017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočany VY22,8822,0022,882015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ivanovice na Hané ŽenyVY22,9422,5922,942016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ivanovice na Hané BVY23,5221,4523,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlubočany Ženy BVY23,3723,6023,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pustiměř VY20,6324,2324,232015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané BVY24,7219,5624,722015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Soběsuky BPV20,9225,5825,582017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Určice PV29,6628,3429,662017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želeč TA33,8031,1933,802015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrahovice PV35,6434,5835,642014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ivanovice na Hané AVY37,8621,4637,862014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice KM43,6140,8043,612014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vrchoslavice PV48,5848,1548,582015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Němčice nad Hanou PV49,3749,2049,372014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krasice ŽenyPV51,4152,8352,832016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kojetín II-Popůvky PR61,4161,2661,412014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radslavice VY17,71NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Želeč ŽenyPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nětčice KMNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Želeč PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Soběsuky APVNP30,50NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice PV34,4534,99NP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice BPV24,38NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga