Žihobce 2013 - Plamen, útok děti

Liga: PHLKT
Místo: Žihobce
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 06. 2013 09:00
Kontakt:   Josef Fiala
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2013 09:00
Začátek tipování:  22. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.firesport.eu/rezervace-mista-zihobce-2013-06-22-3883.html

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zihobce-2013-06-22-3885.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vacov PT27,7131,1231,122016/09/10 Plamen útok, sklopka
2.  Vacov PT34,1131,3634,112017/09/16 Plamen útok, sklopka
3.  Žihobce KT35,9834,2535,982017/09/16 Plamen útok, sklopka
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třísov CK12,8012,6012,802017/09/16 Plamen útok, sklopka
2.  Chlum CK12,7113,0813,082016/09/10 Plamen útok, sklopka
3.  Třísov CK17,2413,8013,802015/09/26 Plamen útok, sklopka
4.  Dřešín ST14,2517,2814,252015/09/26 Plamen útok, sklopka
5.  Dolany PT15,5314,3214,322015/09/26 Plamen útok, sklopka
6.  Jáma PT13,1114,3514,352016/09/10 Plamen útok, sklopka
7.  Vacov PT28,5014,3714,372015/09/26 Plamen útok, sklopka
8.  Třísov CK12,6514,5114,512016/09/10 Plamen útok, sklopka
9.  Horní Poříčí ST15,3513,6815,352016/09/10 Plamen útok, sklopka
10.  Dolany PT14,9115,5415,542017/09/16 Plamen útok, sklopka
11.  Vacov PT13,6616,1416,142016/09/10 Plamen útok, sklopka
12.  Dolany PT16,6715,9816,672016/09/10 Plamen útok, sklopka
13.  Žihobce KT18,2416,6816,682015/09/26 Plamen útok, sklopka
14.  Žihobce KT17,4416,9017,442016/09/10 Plamen útok, sklopka
15.  Žihobce KT17,5517,1117,552017/09/16 Plamen útok, sklopka
16.  Vacov PT17,7417,5717,742017/09/16 Plamen útok, sklopka
17.  Jáma PT25,4917,9017,902015/09/26 Plamen útok, sklopka
18.  Horní Poříčí ST17,9418,7318,732017/09/16 Plamen útok, sklopka
19.  Jáma A PT17,1018,9218,922017/09/16 Plamen útok, sklopka
20.  Stachy PT23,3219,6719,672015/09/26 Plamen útok, sklopka
21.  Sousedovice ST19,99NP19,992015/09/26 Plamen útok, sklopka
22.  Chlum CK20,4028,7520,402015/09/26 Plamen útok, sklopka
23.  Benešova Hora PT39,5920,9020,902015/09/26 Plamen útok, sklopka
24.  Horní Poříčí B (mimo body) ST21,9920,6421,992017/09/16 Plamen útok, sklopka
25.  Budilov PTNP25,2025,202015/09/26 Plamen útok, sklopka
26.  Strašín KT42,9743,7143,712017/09/16 Plamen útok, sklopka
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Poříčí ST16,0415,0115,012015/09/26 Plamen útok, sklopka
2.  Jáma PT16,5016,1216,502016/09/10 Plamen útok, sklopka
3.  Horní Poříčí ST16,3816,6516,652016/09/10 Plamen útok, sklopka
4.  Jáma PT16,9218,0016,922015/09/26 Plamen útok, sklopka
5.  Vacov A PT18,1717,3517,352015/09/26 Plamen útok, sklopka
6.  Žihobce KTNP17,5817,582015/09/26 Plamen útok, sklopka
7.  Sousedovice ST26,7417,7417,742015/09/26 Plamen útok, sklopka
8.  Žihobce B KT21,0417,8917,892015/09/26 Plamen útok, sklopka
9.  Vacov PT17,7018,1418,142016/09/10 Plamen útok, sklopka
10.  Žihobce A KT19,2118,7519,212017/09/16 Plamen útok, sklopka
11.  Horní Poříčí ST19,2818,5619,282017/09/16 Plamen útok, sklopka
12.  Střelské Hoštice A ST19,3918,8419,392017/09/16 Plamen útok, sklopka
13.  Vacov B PT24,3721,9121,912015/09/26 Plamen útok, sklopka
14.  Budilov A PT22,0122,2822,282017/09/16 Plamen útok, sklopka
15.  Vacov PT22,7320,4722,732017/09/16 Plamen útok, sklopka
16.  Budilov PT23,3321,2923,332016/09/10 Plamen útok, sklopka
17.  Žihobce A KT21,8624,9024,902016/09/10 Plamen útok, sklopka
18.  Strašín KT28,77NP28,772015/09/26 Plamen útok, sklopka
19.  Dřešín ST32,5230,0132,522016/09/10 Plamen útok, sklopka
20.  Dřešín ST36,4135,0836,412017/09/16 Plamen útok, sklopka
21.  Žihobce B KT48,6148,6348,632016/09/10 Plamen útok, sklopka
22.  Strašín KT53,4155,8255,822017/09/16 Plamen útok, sklopka
23.  Střelské Hoštice ST26,8224,11NP2016/09/10 Plamen útok, sklopka
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Žihobce, Plamen, útok děti
ŠHL
2013/06/22 Žihobce, Plamen, útok děti
PHLKT
2014/06/07 Žihobce, Plamen, útok děti
ŠHL
2015/09/26 Žihobce, O pohár
ŠHL
2016/09/10 Žihobce, O pohár
ŠHL
2017/09/16 Žihobce, O pohár
ŠHL
2018/09/22 Žihobce, O pohár
ŠHL
2019/09/21 Žihobce, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Habartice, Habartický soudek
PHLKT
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2019/07/20 Luby, Soutěž PHL
PHLKT
2019/07/27 Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně
PHLKT
2019/08/03 Rozsedly, O pohár Rosíka
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/24 Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny
PHLKT
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2019/09/14 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2019/09/21 Luby, Pohár starosty MÚ Klatovy
PHLKT
Kdy Kde Liga