Žirovnice, Pouťové prakoviště 2013 - XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim

Liga: -
Místo: Žirovnice
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2013 10:00
Kontakt:   Petra Přibylová
Telefon:  607516186

Začátek rezervace: 24. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2013 10:00
Začátek tipování:  31. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Pavel Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

KATEGORIE: - Mladí hasiči: - mladší, starší

- obě kategorie budou hodnoceny samostatně

- soutěže se mohou zúčastnit sedmi a vícečlenná družstva

DISCIPLÍNY: - požární útok PLAMEN – podle Směrnic pro celoroční činnost kolektivů 

mladých hasičů

- soutěž zařazena do okresní ligy mladých hasičů Pelhřimov

- elektronická časomíra

- dvě základny, dva pokusy

- vybrané disciplíny ze ZPV, útoku CTIF

- soutěž bude pojištěna u HVP ČR

Stránky pořadatele: www.sdhzirovnice.7x.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zirovnice-2013-08-31-3833.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vokov st.PEPavel Janů
22Rynárec st.PEPavel Janů
33Ondřejov st.PEPavel Janů
44Věžná st.PEPavel Janů
55Cetoraz st.PEPavel Janů
66Horní Cerekev st. I.PEPavel Janů
77Hněvkovice st.PEPavel Janů
88Lipice st.PEPavel Janů
99Jetřichovec st.PEPavel Janů
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice ml. A.PEPavel Janů
22Vokov ml.PEPavel Janů
33Žirovnice ml. BPEPavel Janů
44Rynárec ml.PEPavel Janů
55Ondřejov ml.PEPavel Janů
66Věžná ml.PEPavel Janů
77Horní Cerekev ml. I.PEPavel Janů
88Hněvkovice ml. I.PEPavel Janů
99Horní Cerekev ml. II.PEPavel Janů
1010Hněvkovice ml. II.PEPavel Janů
1111Lipice ml.PEPavel Janů
1212Hněvkovice ml. III.PEPavel Janů
1313Jiřice ml.PEPavel Janů
1414Jetřichovec ml.PEPavel Janů


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou BPE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou BPE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou BPE21,7023,2723,272014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou APE23,4522,8423,452014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Počátky PE--24,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libkova Voda PE24,1023,1424,102014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--25,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lomnice nad Lužnicí JH--25,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI22,2625,6725,672014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Strachoňovice JI19,4325,7725,772017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chrbonín TA--32,252018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH32,8332,0532,832017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choustník TA--32,902018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Cizkrajov JH24,9438,0538,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou APE41,7042,2042,202015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Slavonice JH37,1144,1144,112014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cizkrajov JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrbonín TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Strachoňovice JINPNPNP2015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH39,43NPNP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rynárec PENPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strachoňovice JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Boršov JINP22,42NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zajíčkov PENP27,16NP2014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Choustník TANPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chválkov PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Batelov JI--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga