Zlín, družstev 100m 2017 - Mistrovství České republiky dorostu 2017

Liga: MČR
Místo: Zlín
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 07. 2017 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 07. 2017 14:00
Konec rezervace: 04. 07. 2017 14:00
Začátek tipování:  04. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zlin-8972.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Střezimíř Lucie Pomahačová BNNP12,2412,242017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Žlutice Štěpánka Horská KV13,5812,4712,472017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Dolní Dobrouč Tereza Peřinová UO12,6613,5212,662017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Bludov Dana Krabicová SUNP12,9512,952017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Manětín Zuzana Šafrová PS12,97NP12,972017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Písková Lhota Lenka Nováková MBNP13,0313,032017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Písková Lhota Kateřina Martinová MB13,0713,2613,072017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  Písková Lhota Eliška Němečková MB14,1013,2913,292017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Písková Lhota Valentýna Homolková MB13,39NP13,392017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
10.  Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová AB13,9313,5013,502017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
11.  Velké Meziříčí Kateřina Mašková ZR17,4413,5113,512017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
12.  Bořitov Veronika Němcová BK14,0113,7613,762017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
13.  Oznice Klára Kociánová VS13,98NP13,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
14.  Oznice Karolína Skýpalová VS14,7414,0414,042017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
15.  Stráž nad Nežárkou Eliška Hrodějová JH16,3714,0514,052017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
16.  Michálkovice Lucie Kučerová OVNP14,2314,232017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
17.  Bořitov Anna Pernicová BK14,2614,9014,262017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
18.  Dolní Dobrouč Barbora Maixnerová UO18,0014,2914,292017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
19.  Dolní Dobrouč Michaela Švábová UONP14,3014,302017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
20.  Žlutice Antonie Minářová KV16,9414,3014,302017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
21.  Žlutice Eliška Slavíková KV16,9214,4014,402017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
22.  Žlutice Žaneta Řezáčová KV14,6714,6014,602017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
23.  Stráž nad Nežárkou Aneta Petrů JH16,3914,8614,862017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
24.  Písková Lhota Martina Kovaříková MB29,9814,8814,882017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
25.  Bludov Vendula Jílková SU15,0114,9414,942017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
26.  Dolní Měcholupy Alena Kašpárková AB15,06NP15,062017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
27.  Oznice Hana Rudolecká VS15,3238,0815,322017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
28.  Dolní Dobrouč Klára Nováková UONP15,6315,632017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
29.  Michálkovice Nikola Chobotová OVNP16,8316,832017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
30.  Manětín Anna Vandrovcová PS16,9819,2916,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
31.  Stráž nad Nežárkou Andrea Kovářová JH17,2417,0617,062017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
32.  Bořitov Klára Beranová BKNP17,5517,552017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
33.  Velké Meziříčí Tereza Konečná ZR18,6320,7918,632017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
34.  Dolní Měcholupy Anna Kolářová ABNP24,9724,972017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
35.  Velké Meziříčí Daniela Bíbrová ZRNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
36.  Bořitov Karolina Hořavová BKNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
37.  Střezimíř Linda Brázdová BNNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
38.  Bořitov Simona Páralová BKNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
39.  Bludov Monika Kamlarová SUNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
40.  Velké Meziříčí Kateřina Chlubnová ZRNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
41.  Střezimíř Eliška Nováková BNNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/12 Areál HZS, Sedmý závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž
LIVE
2017/07/01 Zlín, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže