Zlín, 4x100 m 2017 - Mistrovství České republiky dorostu 2017

Liga: MČR
Místo: Zlín
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 05. 07. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 10:00
Konec rezervace: 05. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  05. 07. 2017 00:00
Konec hlasování: 05. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zlin-8974.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bludov Jiří Červinka SU13,1611,5311,532017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Michálkovice Maxim Rokosz OVNP12,4912,492017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Oznice Martin Holčák VS12,6015,9712,602017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Bořitov Patrik Fojt BK13,8112,6312,632017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Písková Lhota Martin Zradička MBNP12,6512,652017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Písková Lhota Vojtěch Urban MB14,2713,0913,092017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Michálkovice Bruno Šimek OVNP13,1013,102017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Michálkovice Richard Šimek OV13,4115,4713,412017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Oznice Adam Baletka VS15,5513,4213,422017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Velké Meziříčí Ivo Březka ZR13,44NP13,442017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský HKNP13,5513,552017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Oznice Martin Gerža VSNP13,6613,662017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Střezimíř Filip Hulan BN14,6013,7713,772017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Žlutice Jan Šlechta KV14,7213,8313,832017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Manětín Adam Kůsa PS13,8815,9513,882017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Písková Lhota Šimon Crkal MB13,8914,0213,892017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Písková Lhota Vojtěch Ševčík MB14,4513,9813,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Chlumec nad Cidlinou I Vojtěch Horák HK13,98NP13,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Žlutice Jiří Pták KV22,2214,0114,012017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Manětín Aleš Severa PS14,0518,1314,052017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Dolní Měcholupy Miroslav Němeček AB15,1614,1614,162017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Střezimíř Tomáš Knotek BN14,5314,6214,532017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Dolní Měcholupy Lukáš Plhal AB15,0514,5514,552017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Střezimíř David Bartoň BN14,6317,1114,632017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Dolní Měcholupy Michael Jurča AB20,0714,7114,712017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Žlutice Ondřej Klaban KV14,7615,3814,762017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Žlutice Mikuláš Slavík KVNP14,8614,862017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Michálkovice Ondřej Adámek OV17,0314,9314,932017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Manětín Vojtěch Maršán PS15,4614,9614,962017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Písková Lhota Jakub Košnář MBNP14,9914,992017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Oznice Jaroslav Tkadlec VSNP15,0515,052017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Michálkovice Ondřej Svačina OV15,3816,2115,382017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Střezimíř Filip Kopečný BNNP15,6715,672017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Bludov Ondřej Jašek SU15,6820,9615,682017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Velké Meziříčí Petr Kutlvašr ZR15,8116,6015,812017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Střezimíř Vítek Trachta BNNP15,8515,852017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Velké Meziříčí Matěj Plachetský ZR16,1924,4616,192017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Bořitov Marek Odehnal BK17,9916,2916,292017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB16,3917,1416,392017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Velké Meziříčí Aleš Stejskal ZR16,4018,5116,402017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Žlutice Petr Skačan KV16,4319,0616,432017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Dolní Dobrouč Michal Krejčíř UONP16,7016,702017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Bludov David Matějček SUNP16,8316,832017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Dolní Měcholupy Stanislav Kulhánek AB16,9820,4516,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Oznice Tomáš Bětuňák VS16,9817,0416,982017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Bořitov Štěpán Kašparec BKNP17,1517,152017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý UONP17,4117,412017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Manětín Štěpán Kůsa PS17,9518,3117,952017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Žlutice Leon Daniš KV19,68NP19,682017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Manětín Jan Maršán PS19,93NP19,932017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Velké Meziříčí Martin Alló ZRNP20,5720,572017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Velké Meziříčí Daniel Frey ZRNP21,3621,362017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Bořitov Pavel Karásek BK25,09NP25,092017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Dolní Dobrouč Šimon Pecháček UONPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Michálkovice Václav Florián Čech OVNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Michálkovice Karel Rožaš OVNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Bludov Vojtěch Kotrlý SUNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Manětín Jaroslav Hruška PSNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Střezimíř Michal Eliáš BNNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Bořitov Alexandr Hořava BKNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Střezimíř Lukáš Eliáš BNNPNPNP2017/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/12 Areál HZS, Sedmý závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž
LIVE
2017/07/01 Zlín, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/02 Zlín, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/03 Zlín, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/04 Zlín, družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
2017/07/05 Zlín, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostu 2017
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže