Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Heřmaneč

Liga: PLPU
Název soutěže : O pohár starosty obce
Kdy: 30. 05. 2020 13:00
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Ondřej Pecha

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Sedlatice A JI 14,5328. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
2.Jakubov u Moravských Budějovic TR 14,5928. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
3.Dolní Němčice A JH 14,7328. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
4.Dvorce B TA 14,7528. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
5.Sedlatice B JI 14,9128. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
6.Heřmaneč JH 15,3528. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
7.Budeč JH 15,3628. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
8.Markvarec JH 15,8928. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
9.Dvorce A TA 16,3228. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
10.Radkov JI 16,7928. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
11.Horní Meziříčko JH 17,1928. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
12.Kaliště JI 17,5428. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
13.Novosedly nad Nežárkou JH 17,8828. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
14.Lásenice JH 18,2528. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
15.Slapy TA 18,6213. 09. 2014 11:00 hod.
16.Kamenice nad Lipou PE 19,0613. 09. 2014 11:00 hod.
17.Dvorce TA 19,1213. 09. 2014 11:00 hod.
18.Bílý Kámen JI 19,4513. 09. 2014 11:00 hod.
19.Mysletice JI 19,9913. 09. 2014 11:00 hod.
20.Střížov JI 20,3613. 09. 2014 11:00 hod.
21.Drunče JH 20,7613. 09. 2014 11:00 hod.
22.Markvarec JH 20,7813. 09. 2014 11:00 hod.
23.Heřmaneč JH 21,1613. 09. 2014 11:00 hod.
24.Horní Meziříčko JH 21,1913. 09. 2014 11:00 hod.
25.Nová Včelnice JH 21,5313. 09. 2014 11:00 hod.
26.Rohovka PE 21,7013. 09. 2014 11:00 hod.
27.Bohdalín PE 22,0613. 09. 2014 11:00 hod.
28.Studená JH 22,3028. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
29.Žirovnice A PE 23,0513. 09. 2014 11:00 hod.
30.Libkova Voda PE 23,3213. 09. 2014 11:00 hod.
31.Radkov JI 24,2113. 09. 2014 11:00 hod.
32.Český Rudolec JH 24,7513. 09. 2014 11:00 hod.
33.Příseka HB 26,6113. 09. 2014 11:00 hod.
34.Hrobce LT 28,9513. 09. 2014 11:00 hod.
35.Horní Pole JH 31,5928. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
36.Panské Dubenky JI 32,3428. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
37.Žirovnice B PE 34,8213. 09. 2014 11:00 hod.
38.Český Rudolec JH 36,8428. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
39.Krahulčí JI NP13. 09. 2014 11:00 hod.
40.Cizkrajov JH NP13. 09. 2014 11:00 hod.
41.Kaliště JI NP13. 09. 2014 11:00 hod.
42.Dolní Němčice B JH NP28. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Lišov B CB 18,5121. 05. 2016 O pohár
2.Mydlovary CB 18,7621. 05. 2016 O pohár
3.Lišov B CB 18,7720. 05. 2017 O pohár
4.Nová Včelnice JH 18,8410. 06. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
5.Srubec CB 18,9220. 05. 2017 O pohár
6.Zajíčkov PE 19,0524. 09. 2016 O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
7.Chmelná CK 19,0520. 05. 2017 O pohár
8.Zajíčkov PE 19,1702. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
9.Nová Říše JI 19,2428. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
10.Lišov B CB 19,2424. 05. 2014 O pohár starosty obce
11.Zajíčkov PE 19,2910. 06. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
12.Hrdějovice CB 19,4421. 05. 2016 O pohár
13.Mydlovary CB 19,6423. 05. 2015 O pohár starosty obce
14.Kamenice nad Lipou A PE 19,7205. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
15.Kamenice nad Lipou B PE 19,8113. 09. 2014 11:00 hod.
16.Nová Včelnice JH 20,0013. 09. 2014 11:00 hod.
17.Mydlovary CB 20,1224. 05. 2014 O pohár starosty obce
18.Holubov CK 20,1220. 05. 2017 O pohár
19.Kamenice nad Lipou B PE 20,2505. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
20.Lišov A CB 20,3123. 05. 2015 O pohár starosty obce
21.Nová Včelnice JH 20,3324. 09. 2016 O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
22.Chmelná CK 20,5821. 05. 2016 O pohár
23.Žernovice PT 20,6520. 05. 2017 O pohár
24.Srubec CB 20,7321. 05. 2016 O pohár
25.Holubov CK 20,7923. 05. 2015 O pohár starosty obce
26.Srubec CB 20,9425. 05. 2013 O pohár starosty obce
27.Kamenice nad Lipou A PE 21,2413. 09. 2014 11:00 hod.
28.Choustník TA 21,2525. 05. 2019 O pohár starosty obce
29.Nová Včelnice JH 21,3125. 05. 2019 O pohár starosty obce
30.Strachoňovice JI 21,5010. 06. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
31.Lišov A CB 21,6924. 05. 2014 O pohár starosty obce
32.Hosín CB 21,7020. 05. 2017 O pohár
33.Hrdějovice B CB 21,7523. 05. 2015 O pohár starosty obce
34.Ostrov u Macochy BK 21,8205. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
35.Strachoňovice JI 21,8505. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
36.Mydlovary CB 21,9920. 05. 2017 O pohár
37.Smrkov TA 22,2521. 05. 2016 O pohár
38.Chlum CK 22,3121. 05. 2016 O pohár
39.Holubov CK 22,3421. 05. 2016 O pohár
40.Kamenice nad Lipou A PE 22,5024. 09. 2016 O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
41.Hrdějovice B CB 22,6224. 05. 2014 O pohár starosty obce
42.Budeč JH 22,6728. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
43.Mydlovary CB 22,8025. 05. 2013 O pohár starosty obce
44.Lišov B CB 22,8223. 05. 2015 O pohár starosty obce
45.Libkova Voda PE 23,1513. 09. 2014 11:00 hod.
46.Kamenice nad Lipou B PE 23,1724. 09. 2016 O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
47.Choustník TA 23,5102. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
48.Chmelná CK 24,2823. 05. 2015 O pohár starosty obce
49.Lišov A CB 24,2920. 05. 2017 O pohár
50.Srubec B CB 24,4723. 05. 2015 O pohár starosty obce
51.Lišov B CB 24,6925. 05. 2013 O pohár starosty obce
52.Nová Ves JI 25,4605. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
53.Srubec A CB 25,5223. 05. 2015 O pohár starosty obce
54.Chmelná CK 25,7224. 05. 2014 O pohár starosty obce
55.Nová Včelnice JH 26,1405. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
56.Češnovice CB 26,2525. 05. 2013 O pohár starosty obce
57.Lišov A CB 26,4121. 05. 2016 O pohár
58.Zdešov JH 26,7725. 05. 2019 O pohár starosty obce
59.Lomnice nad Lužnicí JH 26,7902. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
60.Cizkrajov JH 26,9402. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
61.Žernovice PT 26,9923. 05. 2015 O pohár starosty obce
62.Chlum u Třeboně JH 27,1825. 05. 2013 O pohár starosty obce
63.Nová Ves JH 28,2123. 05. 2015 O pohár starosty obce
64.Dolní Cerekev JI 30,1025. 05. 2019 O pohár starosty obce
65.Chmelná CK 30,2725. 05. 2013 O pohár starosty obce
66.Srubec CB 32,0124. 05. 2014 O pohár starosty obce
67.Kamenice nad Lipou PE 32,5510. 06. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
68.Budeč JH 32,6825. 05. 2013 O pohár starosty obce
69.Přísečná CK 32,8921. 05. 2016 O pohár
70.Lišov A CB 37,0625. 05. 2013 O pohár starosty obce
71.Zdešov JH 40,4202. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
72.Chlum CK NP24. 05. 2014 O pohár starosty obce
73.Nová Říše JI NP25. 05. 2013 O pohár starosty obce
74.Strachoňovice JI NP02. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
75.Strachoňovice JI NP25. 05. 2019 O pohár starosty obce
76.Chlum CK NP23. 05. 2015 O pohár starosty obce
77.Mysletice JI NP02. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč
78.Zdešov JH NP25. 05. 2013 O pohár starosty obce
79.Chlum CK NP20. 05. 2017 O pohár
80.Batelov JI NP25. 05. 2019 O pohár starosty obce
81.Strachoňovice JI NP28. 09. 2013 O pohár SDH Heřmaneč
82.Horní Němčice JH MS24. 09. 2016 O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
83.Zajíčkov PE DSQ05. 07. 2015 O pohár SDH Heřmaneč
84.Nová Včelnice JH DSQ02. 06. 2018 O pohár SDH Heřmaneč

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Ludslavice - ZRUŠENO !!!KM
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. Babice - ZRUŠENO !!!VS
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. Roštění - ZRUŠENO !!!KM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Kamenice nad LipouPE
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová Dědina - ZRUŠENO !!!KM
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. TopolanyVY
04. 07. BatelovJI
05. 07. RadíkovPR
11. 07. DubenecTU
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
18. 07. Pravčice - ZRUŠENO !!!KM
18. 07. KučerovVY
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. Křenovice - ZRUŠENO !!!PR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. Loukov - ZRUŠENO !!!KM
02. 08. Zahnašovice - ZRUŠENO !!!KM
08. 08. Nětčice - ZRUŠENO !!!KM
08. 08. Krásná VesMB
09. 08. BřehyMB
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
15. 08. VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
16. 08. OlšovecPR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
23. 08. Vítonice - ZRUŠENO !!!KM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. TučapyVY
29. 08. ŽirovnicePE
30. 08. MyštěvesHK
30. 08. RadimoviceLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.