Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Hradčovice

Liga: VCUH
Název soutěže : Pohárová soutěž
Kdy: 24. 08. 2019 14:00
Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Petr Kropáč

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Vrbětice ZL 17,4523. 07. 2016 Pohár
2.Vésky UH 17,5123. 07. 2016 Pohár
3.Mistřice UH 17,5314. 06. 2015 Pohár
4.Ludslavice KM 17,6506. 08. 2017 Pohárová soutěž
5.Vésky UH 17,7114. 06. 2015 Pohár
6.Mistřice UH 17,7206. 08. 2017 Pohárová soutěž
7.Mistřice UH 17,7910. 08. 2014 O pohár
8.Ludslavice KM 17,8623. 07. 2016 Pohár
9.Vésky UH 17,9010. 08. 2014 O pohár
10.Vésky B UH 17,9812. 08. 2018 Pohárová soutěž
11.Mladcová ZL 18,1214. 06. 2015 Pohár
12.Šarovy ZL 18,1523. 07. 2016 Pohár
13.Hradčovice UH 18,1810. 08. 2014 O pohár
14.Hostětín UH 18,1812. 08. 2018 Pohárová soutěž
15.Mistřice UH 18,2112. 08. 2018 Pohárová soutěž
16.Hradčovice UH 18,3114. 06. 2015 Pohár
17.Ludslavice KM 18,3514. 06. 2015 Pohár
18.Hradčovice UH 18,5112. 08. 2018 Pohárová soutěž
19.Jarošov UH 18,5110. 08. 2014 O pohár
20.Salaš UH 18,5823. 07. 2016 Pohár
21.Hradčovice UH 18,7923. 07. 2016 Pohár
22.Částkov UH 18,9614. 06. 2015 Pohár
23.Hradčovice UH 19,0306. 08. 2017 Pohárová soutěž
24.Částkov UH 19,1806. 08. 2017 Pohárová soutěž
25.Nevšová ZL 19,2906. 08. 2017 Pohárová soutěž
26.Slušovice ZL 19,3523. 07. 2016 Pohár
27.Jarošov UH 19,5012. 08. 2018 Pohárová soutěž
28.Pohořelice ZL 19,6123. 07. 2016 Pohár
29.Vésky B UH 19,6206. 08. 2017 Pohárová soutěž
30.Vésky B UH 19,7523. 07. 2016 Pohár
31.Tupesy UH 19,9212. 08. 2018 Pohárová soutěž
32.Louky ZL 19,9612. 08. 2018 Pohárová soutěž
33.Kátlovce TT 20,0910. 08. 2014 O pohár
34.Tupesy UH 20,3323. 07. 2016 Pohár
35.Salaš UH 20,4314. 06. 2015 Pohár
36.Velký Ořechov C ZL 20,4706. 08. 2017 Pohárová soutěž
37.Jarošov UH 20,5614. 06. 2015 Pohár
38.Salaš B UH 20,5814. 06. 2015 Pohár
39.Velká nad Veličkou HO 20,6206. 08. 2017 Pohárová soutěž
40.Pohořelice ZL 20,8206. 08. 2017 Pohárová soutěž
41.Jarošov UH 20,9206. 08. 2017 Pohárová soutěž
42.Salaš UH 21,0406. 08. 2017 Pohárová soutěž
43.Salaš UH 21,4010. 08. 2014 O pohár
44.Částkov UH 21,8910. 08. 2014 O pohár
45.Kunovice UH 22,2610. 08. 2014 O pohár
46.Vésky B UH 22,6510. 08. 2014 O pohár
47.Kunovice UH 23,3414. 06. 2015 Pohár
48.Mistřín HO 23,8514. 06. 2015 Pohár
49.Staré Město UH 24,9414. 06. 2015 Pohár
50.Ostrožská Lhota UH 24,9810. 08. 2014 O pohár
51.Tupesy UH 25,4406. 08. 2017 Pohárová soutěž
52.Salaš UH 27,3512. 08. 2018 Pohárová soutěž
53.Kněžpole UH 27,4012. 08. 2018 Pohárová soutěž
54.Louky ZL 28,1806. 08. 2017 Pohárová soutěž
55.Dolní Němčí UH 29,4014. 06. 2015 Pohár
56.Jarošov UH 30,1923. 07. 2016 Pohár
57.Chvalnov Lísky KM 31,5812. 08. 2018 Pohárová soutěž
58.Staré Město UH 35,3210. 08. 2014 O pohár
59.Chvalnov Lísky KM 35,3706. 08. 2017 Pohárová soutěž
60.Kunovice UH 37,7323. 07. 2016 Pohár
61.Vésky B UH 45,3314. 06. 2015 Pohár
62.Hostětín UH NP23. 07. 2016 Pohár
63.Kněžpole UH NP06. 08. 2017 Pohárová soutěž
64.Svatobořice HO NP14. 06. 2015 Pohár
65.Hostětín UH NP06. 08. 2017 Pohárová soutěž
66.Pohořelice ZL NP12. 08. 2018 Pohárová soutěž
67.Vrbětice ZL NP06. 08. 2017 Pohárová soutěž
68.Nevšová ZL NP12. 08. 2018 Pohárová soutěž
69.Štítná nad Vláří ZL NP14. 06. 2015 Pohár
70.Velký Ořechov C ZL NP23. 07. 2016 Pohár
71.Ludslavice KM NP10. 08. 2014 O pohár
72.Oldřichovice ZL NP06. 08. 2017 Pohárová soutěž

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vyletiště LešnáVS
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Planá, stadionTC
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. DubenecTU
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. RoudniceHK
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. PlumlovPV
06. 07. Petrov u koupalištěHO
06. 07. TopolanyVY
06. 07. ČelákovyPJ
06. 07. Karlovice (2B)BR
07. 07. RadíkovPR
07. 07. BransouzeTR
13. 07. LabuťTC
13. 07. PetroviceTR
13. 07. Rohatec - u základní školyHO
13. 07. MrákotínJI
13. 07. HabrovanyVY
14. 07. OlšovecPR
14. 07. ChlumTR
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. RoštěníKM
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.