Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Kamenice nad Lipou

Liga: PLPU
Název soutěže : Walter Cup, 5.ročník
Kdy: 11. 07. 2020 13:00
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Lukáš Chalupa

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Oponešice TR 16,0821. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
2.Sedlatice B JI 16,2922. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
3.Bohdalín PE 16,6918. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
4.Mysletice JI 16,7122. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
5.Český Rudolec JH 16,7718. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
6.Sedlatice A JI 16,8622. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
7.Bohdalín PE 16,8922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
8.Bohdalín PE 16,8922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
9.Kamenice nad Lipou A PE 17,0422. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
10.Kamenice nad Lipou A PE 17,0422. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
11.Heřmaneč JH 17,1117. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
12.Bohdalín PE 17,1417. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
13.Žďár A JH 17,1518. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
14.Markvarec JH 17,1818. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
15.Skrýchov u Malšic TA 17,1922. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
16.Bílý Kámen JI 17,2720. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
17.Heřmaneč JH 17,2922. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
18.Kamenice nad Lipou B PE 17,3028. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
19.Dolní Němčice JH 17,5028. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
20.Český Rudolec JH 17,5728. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
21.Strmilov JH 17,5721. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
22.Heřmaneč JH 17,5921. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
23.Heřmaneč JH 17,7418. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
24.Markvarec JH 17,7922. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
25.Český Rudolec JH 17,8217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
26.Český Rudolec JH 17,8220. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
27.Žďár A JH 17,8620. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
28.Kaliště JI 17,9818. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
29.Žirovnice PE 18,0228. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
30.Drunče JH 18,0618. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
31.Strmilov JH 18,0722. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
32.Strmilov JH 18,0722. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
33.Dvorce TA 18,1121. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
34.Žirovnice PE 18,1217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
35.Bohdalín B PE 18,1322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
36.Bohdalín B PE 18,1322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
37.Zajíčkov PE 18,1522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
38.Zajíčkov PE 18,1522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
39.Strmilov JH 18,1928. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
40.Batelov JI 18,2228. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
41.Sedlejov JI 18,2322. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
42.Dešná B JH 18,2722. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
43.Ústrašice B TA 18,3522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
44.Ústrašice B TA 18,3522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
45.Rohovka PE 18,3918. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
46.Načeradec BN 18,4117. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
47.Markvarec JH 18,4621. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
48.Mysletice JI 18,5117. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
49.Batelov JI 18,6022. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
50.Markvarec JH 18,6728. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
51.Řepeč TA 18,7122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
52.Řepeč TA 18,7122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
53.Heřmaneč JH 18,7220. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
54.Cizkrajov JH 18,7428. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
55.Kamenice nad Lipou PE 18,7721. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
56.Žďár B JH 18,7718. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
57.Chválkov B PE 18,9318. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
58.Strmilov JH 19,0718. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
59.Dvorce A TA 19,0822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
60.Dvorce A TA 19,0822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
61.Načeradec BN 19,1122. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
62.Heřmaneč JH 19,1928. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
63.Strachoňovice JI 19,2521. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
64.Tučapy A TA 19,3522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
65.Tučapy A TA 19,3522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
66.Batelov A JI 19,4421. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
67.Kozmice TA 19,5222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
68.Kozmice TA 19,5222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
69.Želeč TA 19,5822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
70.Želeč TA 19,5822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
71.Drunče JH 19,6621. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
72.Žirovnice PE 19,7720. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
73.Žirovnice PE 19,8022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
74.Žirovnice PE 19,8022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
75.Žirovnice B PE 19,8521. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
76.Chválkov PE 19,9320. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
77.Žďár JH 19,9622. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
78.Žďár JH 19,9622. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
79.Zhoř u Tábora TA 19,9822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
80.Zhoř u Tábora TA 19,9822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
81.Cizkrajov JH 20,0217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
82.Bílý Kámen JI 20,0318. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
83.Chválkov B PE 20,1421. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
84.Kaliště JI 20,3017. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
85.Strmilov JH 20,4217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
86.Chválkov B PE 20,4620. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
87.Rohovka PE 20,5421. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
88.Krahulčí JI 20,6421. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
89.Rynárec PE 20,7617. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
90.Bohdalín PE 20,8321. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
91.Rynárec PE 20,9020. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
92.Libkova Voda PE 20,9220. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
93.Rynárec PE 20,9522. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
94.Mysletice JI 21,0218. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
95.Žďár B JH 21,0820. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
96.Cizkrajov JH 21,0921. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
97.Zajíčkov PE 21,1321. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
98.Nová Ves JI 21,1522. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
99.Žďár JH 21,2328. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
100.Kamenice nad Lipou A PE 21,2928. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
101.Slapy TA 21,3122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
102.Slapy TA 21,3122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
103.Chrbonín A TA 21,3322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
104.Chrbonín A TA 21,3322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
105.Nová Ves JI 21,3318. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
106.Libkova Voda PE 21,4222. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
107.Božejovice TA 21,4422. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
108.Mysletice JI 21,4728. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
109.Rybova Lhota TA 21,5417. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
110.Kamenice nad Lipou PE 21,6020. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
111.Drunče JH 21,6520. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
112.Chválkov PE 21,7217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
113.Chýnov TA 21,7322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
114.Chýnov TA 21,7322. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
115.Rynárec PE 22,1122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
116.Rynárec PE 22,1122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
117.Libkova Voda PE 22,1821. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
118.Rynárec PE 22,3728. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
119.Strachoňovice JI 22,4422. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
120.Rynárec PE 22,6118. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
121.Včelnička PE 22,8822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
122.Včelnička PE 22,8822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
123.Nová Ves u Chýnova TA 22,9622. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
124.Libkova Voda PE 23,0528. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
125.Dolní Němčice JH 23,1322. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
126.Batelov JI 23,2820. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
127.Nová Ves PE 23,6522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
128.Nová Ves JI 23,6522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
129.Včelnička PE 23,8320. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
130.Nová Včelnice JH 23,8420. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
131.Žďár JH 24,0921. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
132.Chválkov PE 24,1418. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
133.Chválkov PE 24,1622. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
134.Libiš ME 24,3228. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
135.Rohovka PE 24,8622. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
136.Rohovka PE 24,8622. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
137.Božejovice TA 25,0717. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
138.Kaliště JI 25,2728. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
139.Strachoňovice JI 25,7328. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
140.Střížov B JI 26,6318. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
141.Jižná JH 26,7318. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
142.Tučapy B TA 27,3022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
143.Tučapy B TA 27,3022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
144.Jižná JH 27,8321. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
145.Včelnička PE 28,2418. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
146.Skrýchov u Malšic TA 28,4818. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
147.Jižná JH 29,2717. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
148.Rohovka PE 29,9117. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
149.Nová Ves JI 30,3620. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
150.Tučapy B TA 30,4220. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Kamenice nad Lipou PE 18,3128. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
2.Zdešov JH 18,4127. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
3.Kamenice nad Lipou A PE 18,5130. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
4.Zajíčkov PE 18,7628. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
5.Smrkov TA 19,2527. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
6.Smrkov TA 19,5328. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
7.Strachoňovice JI 19,5528. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
8.Zajíčkov PE 19,7027. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
9.Dvorce A TA 19,7922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
10.Dvorce A TA 19,7922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
11.Batelov JI 19,9827. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
12.Zajíčkov PE 20,0715. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
13.Chválkov PE 20,0915. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
14.Cizkrajov JH 20,1928. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
15.Kamenice nad Lipou B PE 20,2930. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
16.Strachoňovice JI 20,3327. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
17.Nová Včelnice JH 20,5222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
18.Nová Včelnice JH 20,5222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
19.Zajíčkov PE 20,5816. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
20.Kamenice nad Lipou PE 21,0016. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
21.Kamenice nad Lipou PE 21,0827. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
22.Nová Včelnice JH 21,1322. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
23.Strachoňovice JI 21,1315. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
24.Nová Včelnice JH 21,1621. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
25.Zdešov JH 21,2128. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
26.Zajíčkov PE 21,3622. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
27.Chrbonín TA 21,4127. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
28.Zajíčkov PE 21,5217. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
29.Kamenice nad Lipou A PE 21,5218. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
30.Zdešov JH 21,7222. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
31.Dolní Cerekev JI 21,7427. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
32.Nová Včelnice JH 21,8317. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
33.Zdešov JH 21,8816. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
34.Chválkov PE 22,0817. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
35.Kamenice nad Lipou A PE 22,1122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
36.Kamenice nad Lipou A PE 22,1122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
37.Kamenice nad Lipou PE 22,2615. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
38.Boršov B JI 22,6216. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
39.Kamenice nad Lipou A PE 22,6620. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
40.Nová Ves PE 22,7222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
41.Nová Ves JI 22,7222. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
42.Nová Včelnice JH 22,8820. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
43.Kamenice nad Lipou B PE 22,9521. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
44.Zhoř u Tábora TA 23,2022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
45.Zhoř u Tábora TA 23,2022. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
46.Strachoňovice JI 23,3518. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
47.Zajíčkov PE 23,6922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
48.Zajíčkov PE 23,6922. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
49.Kamenice nad Lipou B PE 23,8720. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
50.Choustník TA 24,2128. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
51.Sedlejov JI 24,2922. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
52.Zajíčkov PE 24,4820. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
53.Choustník TA 24,6527. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
54.Lomnice nad Lužnicí JH 24,7128. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
55.Strachoňovice JI 24,7616. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
56.Choustník TA 24,7716. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
57.Nová Včelnice JH 25,2518. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
58.Nová Včelnice JH 25,5215. 07. 2017 O pohár SDH, 3B úzké
59.Kamenice nad Lipou B PE 25,9218. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
60.Nová Včelnice JH 26,4916. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
61.Nová Včelnice JH 26,7130. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
62.Chrbonín TA 26,9822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
63.Chrbonín TA 26,9822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
64.Libkova Voda PE 27,9121. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
65.Kamenice nad Lipou PE 28,0122. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
66.Choustník TA 28,1522. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
67.Dolní Cerekev JI 28,9522. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
68.Batelov JI 29,1716. 06. 2018 O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
69.Světlá nad Sázavou HB 29,2421. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
70.Nová Ves JI 29,9418. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
71.Strachoňovice JI 30,2317. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
72.Batelov JI 30,5322. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
73.Lásenice JH 32,9020. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
74.Zdešov JH 33,3321. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
75.Zajíčkov PE 33,9530. 07. 2016 O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
76.Nová Ves JI 35,0921. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
77.Libkova Voda PE 35,4522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
78.Libkova Voda PE 35,4522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
79.Ústrašice TA 35,8522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
80.Ústrašice TA 35,8522. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
81.Zajíčkov PE 36,8818. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
82.Kamenice nad Lipou B PE 41,4822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
83.Kamenice nad Lipou B PE 41,4822. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
84.Malšice TA 50,4122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
85.Malšice TA 50,4122. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
86.Libkova Voda PE 50,7820. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
87.Nová Včelnice JH NP28. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
88.Kamenice nad Lipou PE NP17. 06. 2017 Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
89.Nová Včelnice JH NP27. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
90.Batelov JI NP28. 07. 2018 Walter Cup, III. ročník
91.Strachoňovice JI NP22. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
92.Zdešov JH NP18. 06. 2016 O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
93.Boršov JI NP27. 07. 2019 Walter Cup, 4. ročník
94.Košice TA NP22. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
95.Chotěmice TA NP22. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
96.Kamenice nad Lipou A PE NP21. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
97.Košice TA NP22. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
98.Dvorce TA NP21. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
99.Strachoňovice JI NP20. 06. 2015 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
100.Chotěmice TA NP22. 06. 2013 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
101.Strachoňovice JI NP21. 06. 2014 O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
102.Chrbonín TA NP22. 06. 2019 O putovní pohár města, noční soutěž, 2B

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 07. DubenecTU
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
18. 07. Pravčice - ZRUŠENO !!!KM
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. Křenovice - ZRUŠENO !!!PR
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Benešova HoraPT
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. BechovMB
01. 08. Loukov - ZRUŠENO !!!KM
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
08. 08. BřehyMB
08. 08. Nětčice - ZRUŠENO !!!KM
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MakovTA
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
15. 08. VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Ivanovice na HanéVY
23. 08. KrasoniceJI
23. 08. Vítonice - ZRUŠENO !!!KM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. MiřeticeBN
29. 08. TučapyVY
29. 08. ŽirovnicePE
30. 08. MyštěvesHK
05. 09. ZderazCR
05. 09. Zderaz - HřištěCR
05. 09. JirkovJN
05. 09. HodějiceVY
06. 09. DnebohMB
06. 09. Nová VčelniceJH
12. 09. PetroviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.