Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Tip výsledku soutěže

Tipování nejlepšího času soutěže bude odstartováno před termínem soutěže a ukončena v den soutěže před zahájením. Tip nejlepšího času v kategorii muži, ženy nebo děti si může zamluvit každý registrovaný na stránkách ligy. Do celkového pořadí nejlepšího tipaře budou započítány body za umístění. Děkujeme za zajímavé tipy a těšíme se na vaší účast.

Petrov u koupaliště

Liga: GPHO
Název soutěže : Memoriál Zdenka Stránského
Kdy: 06. 07. 2019 13:00
Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok
Zadal: Michal Matějíček

Tip nejlepšího času


Např: čas 17,17 s je potřeba zadat 1717 !
 

Muži - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla
Poř. Kdo Okr. Čas Kdy Soutěž
1.Mistřín A HO 17,0404. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
2.Vésky UH 17,2514. 09. 2008 O Slovácký džbánek
3.Pasohlávky BV 17,3705. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
4.Svatobořice HO 17,4404. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
5.Čeložnice HO 17,4702. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
6.Hradčovice UH 17,4805. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
7.Pasohlávky BV 17,5106. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
8.Vésky B UH 17,6307. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
9.Mistřín A HO 17,7502. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
10.Vlkoš HO 17,7714. 09. 2008 O Slovácký džbánek
11.Mistřín A HO 17,8105. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
12.Vřesovice HO 17,8205. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
13.Vřesovice HO 17,8802. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
14.Vlkoš HO 17,9305. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
15.Vésky B UH 18,1801. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
16.Petrov HO 18,1805. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
17.Skalica Schaeffler SI 18,2001. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
18.Rohatec HO 18,2004. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
19.Pasohlávky BV 18,2014. 09. 2008 O Slovácký džbánek
20.Rohatec HO 18,2605. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
21.Kněžpole UH 18,3214. 09. 2008 O Slovácký džbánek
22.Částkov UH 18,3414. 09. 2008 O Slovácký džbánek
23.Vlkoš HO 18,3504. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
24.Velká nad Veličkou HO 18,3804. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
25.Bezděkov pod Třemšínem PB 18,3906. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
26.Poštorná BV 18,4314. 09. 2008 O Slovácký džbánek
27.Vésky B UH 18,4306. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
28.Mistřín A HO 18,4506. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
29.Mistřín B HO 18,4801. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
30.Velká nad Veličkou HO 18,5602. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
31.Skalica Schaeffler SI 18,5607. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
32.Ratíškovice HO 18,6105. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
33.Rohatec HO 18,6601. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
34.Svatobořice HO 18,7002. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
35.Velká nad Veličkou HO 18,7407. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
36.Hrubá Vrbka HO 18,7501. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
37.Vésky B UH 18,8205. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
38.Prušánky HO 18,8302. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
39.Vřesovice HO 18,8907. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
40.Petrov HO 18,9202. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
41.Prušánky HO 18,9201. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
42.Velká nad Veličkou HO 18,9514. 09. 2008 O Slovácký džbánek
43.Petrov HO 18,9504. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
44.Mistřín A HO 18,9707. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
45.Prušánky HO 18,9905. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
46.Čeložnice HO 19,0114. 09. 2008 O Slovácký džbánek
47.Vřesovice HO 19,0614. 09. 2008 O Slovácký džbánek
48.Vřesovice HO 19,1401. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
49.Blatnice pod Svatým Antonínkem HO 19,1504. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
50.Velká nad Veličkou HO 19,1505. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
51.Salaš UH 19,1714. 09. 2008 O Slovácký džbánek
52.Skalica INA SI 19,2004. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
53.Tvrdonice BV 19,2114. 09. 2008 O Slovácký džbánek
54.Svatobořice HO 19,2105. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
55.Vlkoš HO 19,2206. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
56.Bílovice UH 19,2714. 09. 2008 O Slovácký džbánek
57.Vlkoš B HO 19,3014. 09. 2008 O Slovácký džbánek
58.Skalica INA SI 19,3502. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
59.Hrubá Vrbka HO 19,3714. 09. 2008 O Slovácký džbánek
60.Hrubá Vrbka HO 19,4204. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
61.Vlkoš HO 19,4702. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
62.Svatobořice HO 19,4901. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
63.Vřesovice HO 19,6406. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
64.Vacenovice HO 19,6806. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
65.Kobylí BV 19,8214. 09. 2008 O Slovácký džbánek
66.Velká nad Veličkou A HO 19,8306. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
67.Mistřín B HO 19,8307. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
68.Prušánky HO 19,8407. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
69.Hrubá Vrbka HO 19,8505. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
70.Hrubá Vrbka HO 19,8702. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
71.Vřesovice HO 20,1004. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
72.Petrov HO 20,3507. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
73.Ratíškovice HO 20,5007. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
74.Poštorná BV 21,1904. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
75.Milovice BV 21,2014. 09. 2008 O Slovácký džbánek
76.Ratíškovice HO 21,2502. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
77.Mistřín B HO 21,8804. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
78.Petrov B HO 21,9906. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
79.Jarošov UH 22,2501. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
80.Rohatec HO 22,2706. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
81.Rohatec HO 22,4002. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
82.Dubňany HO 22,4505. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
83.Letničie SI 22,7001. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
84.Dolní Bojanovice HO 23,1405. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
85.Petrov HO 23,5901. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
86.Velké Pavlovice BV 23,9002. 07. 2016 Memoriál Zdenka Stránského
87.Svatobořice HO 23,9706. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
88.Hovorany A HO 25,3907. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
89.Hrubá Vrbka HO 27,8607. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
90.Dubňany HO 28,8406. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
91.Petrov Záloha HO 29,3206. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
92.Mistřín A HO 29,3401. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
93.Ratíškovice HO 31,6004. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
94.Mutěnice HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
95.Blatnice pod Svatým Antonínkem HO NP05. 07. 2014 Memoriál Zdenka Stránského
96.Rohatec HO NP07. 07. 2018 Memoriál Zdenka Stránského
97.Blatnice pod Svatým Antonínkem HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
98.Prušánky HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
99.Hrubá Vrbka HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
100.Dubňany HO NP04. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
101.Ratíškovice HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
102.Prušánky HO NP04. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
103.Velká nad Veličkou HO NP01. 07. 2017 Memoriál Zdenka Stránského
104.Petrov HO NP06. 07. 2013 Memoriál Zdeňka Stránského
105.Hovorany HO NP04. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského
106.Dolní Bojanovice HO DSQ04. 07. 2015 Memoriál Zdenka Stránského

Ženy - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Starší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Mladší žáci - nejlepší čas soutěže

Vyberte pravidla

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vyletiště LešnáVS
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Planá, stadionTC
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. DubenecTU
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. RoudniceHK
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. PlumlovPV
06. 07. Petrov u koupalištěHO
06. 07. TopolanyVY
06. 07. ČelákovyPJ
06. 07. Karlovice (2B)BR
07. 07. RadíkovPR
07. 07. BransouzeTR
13. 07. LabuťTC
13. 07. PetroviceTR
13. 07. Rohatec - u základní školyHO
13. 07. MrákotínJI
13. 07. HabrovanyVY
14. 07. OlšovecPR
14. 07. ChlumTR
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. RoštěníKM
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.