Desná III v roce 2022

Rok:

   Muži
ID FireSport:   408123
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Krásná VesMB18,3218,7518,752022/07/16
2.  TanvaldJN20,0618,5020,062021/09/11
3.  TanvaldJN18,9121,0321,032022/09/10
4.  BechovMB24,0923,6324,092021/08/07
5.  DubenecTU25,2525,3225,322021/07/03
6.  SychrovMB30,3328,1030,332021/07/04
7.  Krásná VesMB22,00NPNP2021/07/17
8.  BoroviceMBNPNPNP2021/07/18
9.  Malá SkálaJNNPNPNP2021/09/18
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2022/06/18 Velké Hamry PKL 14,95 1 15
2022/08/14 Košťálov PKL 15,02 4 12
2022/07/30 Nová Ves u Chrastavy PKL 15,30 2 14
2022/08/06 Jílové u Držkova PKL 15,72 2 14
2022/08/20 Liberec - Karlinky PKL 15,87 2 14
2022/07/16 Krásná Ves FNC 15,92 7 9
2022/07/09 Raspenava FNC 17,70 8 8
2022/05/28 Velké Hamry FNC 18,07 5 11
2022/07/16 Krásná Ves JL 18,75 12 4
2022/05/21 Škodějov FNC 19,15 7 9
2022/09/10 Tanvald JL 21,03 20 0
2022/08/19 Pěnčín (areál Huť) FNC 22,83 15 1
2022/09/17 Ploukonice PKL NP 18 0
2022/06/18 Frýdštejn FNC NP 16 0
2022/09/17 Dalešice FNC NP 15 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


16. místo FNC 202013. místo FNC 20216. místo PKL 20218. místo FNC 20221. místo PKL 2022

Fire night cup

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 15,92 Útok,sklopka 2xB široké, body: 38 počet výsledků: 7x

Jizerská liga

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 18,75 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 4 počet výsledků: 2x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 14,95 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 69 počet výsledků: 6x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2022

      Kdy Kde St.č. Liga
      2022/05/21 Škodějov, FNC Škodějov 6
      FNC
      2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry 4
      FNC
      2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn 9
      FNC
      2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava 3
      FNC
      2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 20
      JL
      2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves 5
      FNC
      2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín 7
      FNC
      2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald 21
      JL
      2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice 14
      FNC
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře