Dobšín Kamenice v roce 2024

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   28134
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°28*58*N,15°06*50*E
PSČ:  294 04

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SychrovMB--21,552008/06/07
2.  KosmonosyMB--25,602008/05/17
3.  PloukoniceSM--26,282007/09/22
4.  SychrovMB--29,152007/06/09
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2023/09/23 Benešov u Semil JL 16,73 1 15
2023/09/16 Košťálov JL 17,23 7 9
2023/08/12 Malá Skála JL 17,34 13 3
2023/05/21 Radimovice JL 17,49 2 14
2023/05/13 Kosmonosy JL 17,54 8 8
2023/08/26 Pěnčín JL 17,56 5 11
2023/05/27 Bechov JL 17,60 8 8
2023/07/01 Dubenec JL 17,80 5 11
2023/09/09 Tanvald JL 17,92 9 7
2023/08/19 Jirkov JL 17,93 8 8
2023/09/10 Dneboh JL 18,55 13 3
2023/06/10 Sychrov JL 20,13 20 0
2023/05/28 Libuň JL 20,34 16 0
2023/05/27 Veselá BP 23,14 1 15
2023/09/09 Kosořice BP 24,10 3 13
2023/06/10 Chotětov BP 24,76 2 14
2023/08/19 Sukorady BP 25,00 4 12
2023/09/02 Březno BP 26,87 6 10
2023/08/26 Bakov nad Jizerou BP 35,85 11 5
2023/08/05 Bechov - 45,74 5 0
2023/05/20 Dlouhá Lhota BP 48,96 13 3
2023/07/08 Krásná Ves JL NP 23 0
2023/09/23 Ploukonice PKL NP 16 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


11. místo JL 20135. místo JL 20145. místo JL 201510. místo JL 201617. místo JL 201711. místo JL 201815. místo BP 201818. místo JL 201914. místo BP 201913. místo JL 20207. místo JL 20218. místo BP 202213. místo JL 20229. místo JL 20234. místo BP 2023

Boleslavsky pohar

Tým: Dobšín Kamenice , nejlepěí čas: 23,14 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 72 počet výsledků: 7x

Fire Sport

Tým: Dobšín Kamenice , nejlepěí čas: 45,74 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Dobšín Kamenice , nejlepěí čas: 16,73 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 97 počet výsledků: 14x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Dobšín Kamenice , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023

      Kdy Kde St.č. Liga
      2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 5
      JL
      2023/05/20 Dlouhá Lhota, Dlouholhotecký pohár 7
      BP
      2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár 5
      JL
      2023/05/27 Veselá, Memoriál Jiřího Bočka 4
      BP
      2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka 5
      JL
      2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 5
      JL
      2023/06/10 Chotětov, Chotětovský pohár 6
      BP
      2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár 5
      JL
      2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec 10
      JL
      2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 21
      JL
      2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár 5
      JL
      2023/08/19 Sukorady, Sukoradský pohár 7
      BP
      2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice 5
      JL
      2023/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka 12
      BP
      2023/08/26 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého 7
      JL
      2023/09/02 Březno, Pohár Klenice 11
      BP
      2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu 5
      JL
      2023/09/09 Kosořice, Pohár Doubravka 10
      BP
      2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček 5
      JL
      2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár 8
      JL
      2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár 8
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře