Dub nad Moravou v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Přípravka
ID FireSport:   33278
Okres:   Olomouc
Kraj: Olomoucký
Souřadnice:   49°28*53*N,17°16*25*E
PSČ:  783 75

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  HaňoviceOL21,1520,6721,152019/06/29
2.  ChválkoviceOL20,8324,1524,152019/06/22
3.  OlešniceOL24,3423,9624,342018/07/15
4.  DětkovicePV24,7824,6624,782018/07/07
5.  CísařovPR--25,692018/06/09
6.  LoučanyOL24,7325,8425,842018/05/19
7.  ChválkoviceOL24,0025,8925,892018/08/11
8.  HaňoviceOL33,0333,0133,032018/06/30
9.  BřevenecOLNPNPNP2019/05/08
10.  DětkovicePVNPNPNP2019/06/15
11.  PlumlovPV20,37NPNP2019/07/06
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/07/06 Kožušany – Tážaly ONL 18,11 15 7
2019/05/04 Ludéřov - 19,87 12 0
2019/06/29 Haňovice HE 21,15 11 5
2019/06/22 Chvalkovice HE 24,15 9 0
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu - 27,12 12 0
2019/06/29 Pavlov (SU) ONL NP 29 0
2019/05/08 Břevenec Hřiště HE NP 24 0
2019/07/06 Plumlov HE NP 20 0
2019/06/15 Dětkovice HE NP 14 0
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu - NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 27,12 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,87 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 21,15 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 5x

Olomoucká noční liga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 18,11 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec 9
      HE
      2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov 10
      MHJPR
      2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice 2
      HE
      2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice 2
      HE
      2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice 10
      HE
      2019/06/23 Troubky, O pohár Hané 11
      PRL
      2019/06/29 Haňovice, Haňovice 3
      HE
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 31
      EXČR
      2019/07/20 Šumvald, Šumvald 9
      HE
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře