* v roce 2015

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Dorostenky  Muži >35 let
ID FireSport:   3
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  VéskyUH20,2920,0320,292019/10/19DHZ Belanský
2.  BohuňoviceOL41,5245,7445,742016/08/20Rataje
3.  ŠaraticeVY--NP2019/09/14Šakuř
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,88 9 0
1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,12 2 0
10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,93 11 0
10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,15 18 0
101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,64 23 0
101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,42 43 0
102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,98 12 0
102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,57 29 0
103. Janský Petr - SDH Sedlčany 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,36 4 0
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,86 66 0
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,45 44 0
104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 21,23 78 0
105. Bukovský Marek - SDH Útušice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,45 61 0
105. Bukovský Marek - SDH Útušice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - DSQ 89 0
106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,33 56 0
107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,01 41 0
107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,10 15 0
108. Juřička Jan - SDH Luká 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 27,21 84 0
110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
111. Calta Filip - SDH Ledce 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,36 59 0
12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,95 30 0
12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,97 12 0
13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,25 3 0
13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,08 52 0
14. Somol David - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,28 16 0
14. Somol David - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,95 34 0
15. Soukup Dominik - SDH Žebnice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,75 75 0
15. Soukup Dominik - SDH Žebnice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 24,16 71 0
17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,01 41 0
17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,90 33 0
18. Roháč Martin - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,61 22 0
18. Roháč Martin - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,14 17 0
19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,34 19 0
19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,36 4 0
2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 13,89 1 0
2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,38 72 0
20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 33,41 73 0
21. Provazník Martin - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,33 18 0
21. Provazník Martin - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,24 20 0
23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,35 20 0
23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,40 25 0
24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,27 46 0
25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,15 15 0
25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,58 8 0
26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,29 17 0
27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,33 71 0
28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,45 59 0
28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,36 59 0
3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,72 5 0
3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,45 6 0
30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 19,08 68 0
31. Hůla Jan - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,90 28 0
31. Hůla Jan - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,82 76 0
32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - 21,03 66 0
33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,98 50 0
33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,72 52 0
34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 26,69 83 0
35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 24,97 81 0
35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,52 46 0
36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,45 73 0
37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,46 60 0
38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,95 34 0
38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,02 51 0
39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,75 25 0
39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,88 32 0
4. Netrval Milan - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,81 6 0
4. Netrval Milan - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 15,90 1 0
40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,31 70 0
40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 21,50 68 0
41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 31,72 85 0
42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,10 15 0
42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,99 77 0
43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,56 28 0
43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,57 63 0
44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,86 7 0
44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,72 10 0
45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 21,12 67 0
45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 34,07 86 0
46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,40 42 0
46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,48 61 0
47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,43 58 0
47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,66 50 0
49. Herian Jiří - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,78 39 0
49. Herian Jiří - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,33 22 0
5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,03 2 0
5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,89 11 0
50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,48 62 0
51. Kváč David - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,82 65 0
51. Kváč David - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,14 58 0
52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,36 24 0
52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,45 47 0
54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,68 31 0
54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,08 52 0
56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,48 21 0
56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,81 63 0
57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,45 35 0
57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,72 52 0
58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,30 34 0
59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,50 27 0
59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 25,45 82 0
6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,27 33 0
6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,53 7 0
60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 20,85 65 0
61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,28 39 0
61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,32 55 0
62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,03 31 0
62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,00 14 0
63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,26 32 0
63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,57 29 0
64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,68 38 0
64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,67 51 0
65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,88 27 0
65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,52 62 0
68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,02 13 0
68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,49 26 0
69. Bia Marek - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,65 37 0
69. Bia Marek - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,68 4 0
7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,97 12 0
70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,92 29 0
71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 25,47 72 0
71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 36,02 87 0
72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,11 43 0
72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,83 54 0
73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,18 44 0
73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,08 56 0
75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,54 48 0
75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 22,26 80 0
77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,56 48 0
77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy 2015/05/29 Plzeň Košutka - 19,11 57 0
78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,62 49 0
78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,21 37 0
79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,77 26 0
79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora 2015/05/29 Plzeň Košutka - NP 74 0
80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 17,18 44 0
80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,19 36 0
81. Iker Dušan - SDH Radimovice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,33 22 0
82. Klimecký Jan - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,52 46 0
82. Klimecký Jan - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 19,00 67 0
83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,86 7 0
83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,25 21 0
84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 21,74 69 0
84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 21,75 79 0
86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,50 36 0
86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,27 38 0
87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,89 10 0
89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 16,93 40 0
89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,47 45 0
9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,12 14 0
9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 16,65 9 0
90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,89 55 0
90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 20,64 74 0
91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,34 57 0
93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,13 54 0
93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,35 41 0
94. Buchta Josef - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,55 49 0
94. Buchta Josef - ÚO Přerov 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 19,36 69 0
95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 15,71 24 0
95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje 2015/05/29 Plzeň Košutka - 18,33 40 0
96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - 21,93 70 0
96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 37,58 88 0
97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 14,65 3 0
97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram 2015/05/29 Plzeň Košutka - 17,21 19 0
99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - věž - 18,71 64 0
99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí 2015/05/29 Plzeň Košutka - 20,54 64 0
Abraham Michal 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 210,12 9 0
Augusta Petr 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 265,40 14 0
Brázda Jiří 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 199,43 12 0
Bureš Peter 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 149,63 2 0
Bureš Robin 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 188,87 5 0
Cimický Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 330,79 16 0
Dubějovice 2015/08/15 Střezimíř BNL 30,27 18 3
Dubějovice 2015/08/22 Zdislavice BNL NP 22 0
Dubějovice 2015/08/15 Jankov BNL NP 18 0
Dvořák Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 158,78 5 0
Dvořák Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 492,38 21 0
FFW Großolbersdorf 2015/05/30 Klášterec KL 29,59 11 0
Fojtíček Ondřej 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 270,78 15 0
Fojtíček Petr 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 309,71 17 0
Gesl Lukáš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 178,33 4 0
Gurniok Leoš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 222,94 10 0
Hanž Jaroslav 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 392,02 20 0
Heteš Vlastimil 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 382,46 18 0
Hruška Petr 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 249,81 14 0
Kavulok Milan 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 299,52 17 0
KdoMožePomože 2015/09/12 Hřivínův Újezd ZLPS 20,09 11 0
Klička Jaroslav 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 155,57 3 0
Kňovice 2015/08/15 Střezimíř BNL 33,15 19 2
Kondrys Jiří 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 237,69 13 0
Kouřík Patrik 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 189,35 9 0
Kouřík Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 138,37 1 0
Kulhánek 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 172,12 6 0
Kvarda Rostislav 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - DSQ 22 0
Mašek Jan 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 291,02 16 0
Matějka Tomáš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 434,76 20 0
Muknšnábl Jaroslav 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 241,08 12 0
Myslivec Zbyněk 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 158,42 4 0
Novák Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 178,78 7 0
Olbert Karel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 190,83 10 0
Pospíšil Petr 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 245,92 13 0
Prokeš Pavel 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 209,78 8 0
Rendl Antonín 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 147,30 1 0
Rozhon Vladimír 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 257,17 15 0
Říha 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 150,72 2 0
Schun Tomáš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 228,81 11 0
Šiška Patrik 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 433,15 19 0
Špetlík lumír 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 351,01 19 0
Třebenice 2015/05/30 Klášterec KL 27,54 10 1
Váchal Josef 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 196,09 11 0
Vávra Lukáš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 329,02 18 0
Viterna Luboš 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 159,07 3 0
Vlček Štěpán 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 184,21 8 0
Wager Marek 2015/05/02 Pod Vysokou, Tachov - 197,90 6 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


14. místo MHJPR 2019

Fire Sport

Tým: * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava, nejlepěí čas: 16,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava, nejlepěí čas: 14,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 14,93 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 15,64 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 18,42 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 14,98 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 103. Janský Petr - SDH Sedlčany , nejlepěí čas: 16,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová, nejlepěí čas: 18,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 21,23 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice , nejlepěí čas: DSQ PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 18,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 108. Juřička Jan - SDH Luká , nejlepěí čas: 27,21 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 111. Calta Filip - SDH Ledce , nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 16,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 15,95 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou , nejlepěí čas: 16,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou , nejlepěí čas: 18,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 15,28 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice , nejlepěí čas: 20,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice , nejlepěí čas: 24,16 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,61 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí , nejlepěí čas: 15,34 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí , nejlepěí čas: 16,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 13,89 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 33,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 20,38 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 15,35 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 17,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,27 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 15,15 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 15,29 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 20,33 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 18,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 19,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,90 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 21,03 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 20,82 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,98 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 26,69 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek , nejlepěí čas: 24,97 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 20,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,46 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 15,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 15,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 14,81 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 20,31 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 21,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 31,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 20,99 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,57 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 14,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 21,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 34,07 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun , nejlepěí čas: 18,48 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 18,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 18,43 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,78 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,03 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 19,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 51. Kváč David - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,82 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 51. Kváč David - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 19,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,08 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 17,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 15,48 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 19,81 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 16,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 16,30 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 25,45 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 16,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 16,27 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 20,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,32 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 18,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín , nejlepěí čas: 16,03 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín , nejlepěí čas: 17,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 16,26 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 16,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje , nejlepěí čas: 15,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 18,52 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 15,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 69. Bia Marek - ÚO Přerov , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 69. Bia Marek - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 16,65 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 16,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava , nejlepěí čas: 14,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 15,92 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 36,02 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 25,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 17,11 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 18,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 19,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje , nejlepěí čas: 17,18 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 22,26 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 17,56 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy , nejlepěí čas: 19,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 17,62 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: 15,77 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora , nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 17,18 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná , nejlepěí čas: 18,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 81. Iker Dušan - SDH Radimovice , nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 18,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 19,00 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 17,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad , nejlepěí čas: 14,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 21,74 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 21,75 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 18,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje , nejlepěí čas: 16,50 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina , nejlepěí čas: 14,89 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 18,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje , nejlepěí čas: 16,93 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 16,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 15,12 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 18,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová , nejlepěí čas: 20,64 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň , nejlepěí čas: 18,34 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,13 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň , nejlepěí čas: 18,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 19,36 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov , nejlepěí čas: 18,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 15,71 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje , nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 37,58 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice , nejlepěí čas: 21,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram , nejlepěí čas: 14,65 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram , nejlepěí čas: 17,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 18,71 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí , nejlepěí čas: 20,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Abraham Michal, nejlepěí čas: 210,12 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Bureš Robin, nejlepěí čas: 188,87 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Benešovská hasičská liga

Tým: * Dubějovice, nejlepěí čas: 30,27 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: * Dvořák Pavel, nejlepěí čas: 492,38 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: * FFW Großolbersdorf, nejlepěí čas: 29,59 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Gesl Lukáš, nejlepěí čas: 178,33 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Gurniok Leoš, nejlepěí čas: 222,94 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Hanž Jaroslav, nejlepěí čas: 392,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Hruška Petr, nejlepěí čas: 249,81 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Kavulok Milan, nejlepěí čas: 299,52 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Zlínská liga požárního sportu

Tým: * KdoMožePomože, nejlepěí čas: 20,09 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Benešovská hasičská liga

Tým: * Kňovice, nejlepěí čas: 33,15 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Kouřík Pavel, nejlepěí čas: 138,37 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Kvarda Rostislav, nejlepěí čas: DSQ Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Mašek Jan, nejlepěí čas: 291,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Muknšnábl Jaroslav, nejlepěí čas: 241,08 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Pospíšil Petr, nejlepěí čas: 245,92 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Prokeš Pavel, nejlepěí čas: 209,78 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Rozhon Vladimír, nejlepěí čas: 257,17 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Říha, nejlepěí čas: 150,72 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Schun Tomáš, nejlepěí čas: 228,81 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Špetlík lumír, nejlepěí čas: 351,01 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: * Třebenice, nejlepěí čas: 27,54 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 1 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Vávra Lukáš, nejlepěí čas: 329,02 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Viterna Luboš, nejlepěí čas: 159,07 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: * Wager Marek, nejlepěí čas: 197,90 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2015

      Kdy Kde St.č. Liga
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 1
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 2
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 3
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 4
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 5
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 6
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 7
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 8
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 9
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 10
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 11
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 12
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 13
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 14
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 15
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 16
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 17
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 18
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 19
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 20
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 21
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 22
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 23
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 24
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 25
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 26
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 27
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 28
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 29
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 30
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 31
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 32
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 33
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 34
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 35
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 36
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 37
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 38
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 39
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 40
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 41
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 42
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 43
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 44
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 45
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 46
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 47
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 48
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 49
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 50
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 51
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 52
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 53
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 54
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 55
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 56
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 57
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 58
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 59
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 60
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 61
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 62
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 63
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 64
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 65
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 66
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 67
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 68
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 69
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 70
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 71
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 72
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 73
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 74
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 75
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 76
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 77
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 78
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 79
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 80
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 81
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 82
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 83
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 84
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 85
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 86
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 87
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 88
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 1
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 2
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 3
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 4
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 5
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 6
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 7
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 8
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 9
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 10
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 11
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 12
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 13
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 14
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 15
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 16
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 17
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 18
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 19
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 20
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 21
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 22
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 23
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 24
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 25
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 26
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 27
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 28
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 29
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 30
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 31
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 32
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 33
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 34
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 35
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 36
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 37
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 38
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 39
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 40
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 41
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 42
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 43
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 44
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 45
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 46
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 47
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 48
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 49
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 50
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 51
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 52
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 53
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 54
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 55
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 56
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 57
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 58
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 59
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 60
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 61
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 62
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 63
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 64
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 65
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 66
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 67
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 68
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 69
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 70
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 71
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 72
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 73
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 74
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 75
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 76
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 77
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 78
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 79
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 80
      -
      2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka 81
      -
      2015/06/06 Spůle - u hasičské zbrojnice, Spůlský železný hasič - 3. ročník 1
      ŠH
      2015/06/06 Spůle - u hasičské zbrojnice, Spůlský železný hasič - 3. ročník 2
      ŠH
      2015/06/06 Spůle - u hasičské zbrojnice, Spůlský železný hasič - 3. ročník 3
      ŠH
      2015/06/06 Spůle - u hasičské zbrojnice, Spůlský železný hasič - 3. ročník 4
      ŠH
      2015/06/06 Spůle - u hasičské zbrojnice, Spůlský železný hasič - 3. ročník 5
      ŠH
      2015/06/06 Medlov - has. areál, Medlov TOHATSU FIRECUP 9
      -
      2015/06/07 Drahotuše, Pohár osadního výboru 18
      VCPR
      2015/06/26 Trutnov, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015 8
      MČR
      2015/07/26 Karolinka, fotbalové hřiště, Karolinka, O putovní pohár města Karolinky, 2B 3
      -
      2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice 38
      PHL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře