Olešnice v roce 2022

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Přípravka
ID FireSport:   110396
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°32*41*N,15°07*16*E
PSČ:  512 65

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  MiřeticeBN16,8616,8416,862022/08/20
2.  KosmonosyMB16,9416,8216,942022/05/21
3.  BechovMB16,8217,1717,172021/08/07
4.  Letohrad - KunčiceUO17,2417,3417,342022/07/24
5.  BřehyMB17,4817,2717,482020/08/08
6.  KosmonosyMB16,9017,4917,492021/09/12
7.  RadimoviceLI16,9917,5117,512021/09/26
8.  TanvaldJN17,1017,5917,592022/09/10
9.  KošťálovSM17,7217,7417,742021/09/19
10.  BoroviceMB17,8317,4717,832021/07/18
11.  KošťálovSM17,8417,6617,842020/08/15
12.  ZahorčiceST16,5817,8817,882022/08/21
13.  Krásná VesMB16,2717,9117,912022/07/16
14.  SychrovMB17,8418,0118,012019/06/08
15.  JirkovJN18,0417,6818,042020/09/05
16.  Benešov u SemilSM17,1318,0418,042022/09/24
17.  Benešov u SemilSM17,5318,0518,052018/09/22
18.  BoroviceMB17,2918,0818,082018/09/15
19.  SychrovMB16,7218,1518,152022/06/25
20.  HuťJN18,1617,3818,162019/09/14
21.  Malá SkálaJN18,1717,6118,172020/09/19
22.  KošťálovSM17,7918,1818,182019/09/15
23.  Benešov u SemilSM16,9418,1918,192021/09/25
24.  Malá SkálaJN18,2117,2018,212021/09/18
25.  DubenecTU16,5918,2218,222022/07/02
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2022/08/14 Košťálov PKL 14,95 3 13
2022/07/16 Krásná Ves FNC 15,08 3 0
2022/08/20 Miřetice EXČR 16,86 8 8
2022/05/21 Kosmonosy JL 16,94 2 14
2022/07/24 Letohrad Kunčice VČHL 17,34 10 1
2022/09/10 Tanvald JL 17,59 6 10
2022/08/21 Zahorčice EXČR 17,88 19 0
2022/07/16 Krásná Ves JL 17,91 7 9
2022/09/24 Benešov u Semil JL 18,04 9 7
2022/06/25 Sychrov JL 18,15 11 5
2022/07/02 Dubenec VČHL 18,22 7 7
2022/09/03 Jirkov JL 18,36 7 9
2022/07/02 Dubenec JL 18,42 8 8
2022/08/13 Malá Skála JL 18,43 13 3
2022/05/29 Libuň JL 18,43 12 4
2022/09/11 Dneboh JL 18,60 10 6
2022/09/17 Košťálov JL 21,45 23 0
2022/05/22 Radimovice JL NP 25 0
2022/09/04 Pšánky VČHL NP 20 0
2022/09/17 Ploukonice PKL NP 18 0
2022/05/14 Bechov JL NP 17 0
2022/07/23 Letohrad Orlice VČHL NP 15 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


13. místo JL 201814. místo PKL 201919. místo JL 20197. místo JL 20205. místo JL 202117. místo PKL 202111. místo JL 202218. místo PKL 2022

Extraliga ČR

Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 16,86 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 8 počet výsledků: 2x

Fire night cup

Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 15,08 Útok,sklopka 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 16,94 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 75 počet výsledků: 13x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 14,95 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 13 počet výsledků: 2x

Východočeská hasičská liga

Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 17,34 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 8 počet výsledků: 4x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2022

    Kdy Kde St.č. Liga
    2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka 14
    JL
    2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 14
    JL
    2022/05/22 Radimovice, Sychrovský pohár 14
    JL
    2022/05/29 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 14
    JL
    2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár 14
    JL
    2022/07/02 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec 29
    VČHL
    2022/07/02 Dubenec, JL Dubenec 14
    JL
    2022/07/16 Velichovky, VČHL 2022, 6.kolo, Velichovky 5
    VČHL
    2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 14
    JL
    2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves 8
    FNC
    2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 33
    EXČR
    2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 33
    EXČR
    2022/08/13 Malá Skála, Maloskalský pohár 14
    JL
    2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná 27
    EXČR
    2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 22
    EXČR
    2022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice 14
    JL
    2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky 37
    EXČR
    2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald 14
    JL
    2022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček 14
    JL
    2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár 14
    JL
    2022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár 14
    JL
    2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022 94
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře