Tatobity v roce 2019

Rok:

   Muži   Profi
ID FireSport:   165204
Okres:   Semily
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°34*12*N,15°16*29*E
PSČ:  512 53

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BoroviceMB16,3516,0416,352019/07/20
2.  Krásná VesMB16,3816,7516,752017/07/15
3.  SychrovMB16,3716,8416,842018/06/09
4.  ZderazCR16,8316,8916,892019/06/15
5.  ZahorčiceST16,8916,9016,902015/08/29
6.  PšánkyHK17,0216,7617,022018/09/08
7.  ZahorčiceST16,8717,0617,062017/08/13
8.  Krásná VesMB16,7217,1017,102018/05/12
9.  ZahorčiceST17,0017,1117,112019/08/10
10.  ChrášťanyLT17,1217,1017,122017/08/20
11.  OlšovecPR--17,132015/06/13
12.  Benešov u SemilSM16,8317,1917,192017/09/23
13.  KosmonosyMB16,9617,2417,242018/05/19
14.  Benešov u SemilSM17,2716,8217,272014/09/28
15.  HuťJN17,2917,1517,292017/08/27
16.  KošťálovSM17,1617,3117,312018/09/16
17.  DnebohMB--17,322014/09/07
18.  LavičkyZR--17,352015/07/19
19.  Benešov u SemilSM--17,382013/09/29
20.  ChotěmiceTA16,2117,4517,452017/08/12
21.  PšánkyHK--17,502017/09/10
22.  PustkovecOV17,2817,5317,532013/07/13
23.  ChlumCK17,5416,7917,542019/08/11
24.  RadimoviceLI17,0917,5717,572013/08/17
25.  JirkovJN17,5916,9417,592018/09/09
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/01 Valdice PKL 15,09 5 0
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 15,40 6 10
2019/07/20 Podmoklice PKL 15,69 11 0
2019/05/04 Smidary PKL 16,31 10 0
2019/07/20 Borovice JL 16,35 1 15
2019/06/15 Zderaz EXČR 16,89 13 3
2019/08/10 Zahorčice EXČR 17,11 10 6
2019/08/11 Chlum EXČR 17,54 16 0
2019/07/06 Plumlov EXČR 17,64 28 0
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,96 7 9
2019/06/29 Dubenec VČHL 18,12 9 0
2019/06/08 Sychrov JL 19,11 14 2
2019/05/12 Velké Hamry JL 19,19 7 9
2019/05/25 Mříčná JL 19,42 11 5
2019/07/28 Orlice VČHL 20,38 22 0
2019/08/18 Dneboh JL 20,82 13 3
2019/08/17 Jirkov JL 21,78 14 2
2019/07/07 Radíkov EXČR NP 38 0
2019/06/23 Krasonice EXČR NP 29 0
2019/06/22 Stará Říše EXČR NP 28 0
2019/08/25 Pšánky EXČR NP 26 0
2019/08/24 Myštěves EXČR NP 23 0
2019/06/29 Dubenec JL NP 20 0
2019/05/26 Libuň JL NP 20 0
2019/05/11 Krásná Ves JL NP 18 0
2019/05/19 Radimovice JL NP 17 0
2019/06/08 Příšovice PKL NP 17 0
2019/06/09 Košťálov PKL DSQ 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Tatobity,
PKL
2014/07/05 Tatobity, PKL Tatobity
PKL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 23
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 12
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 22
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 24
      JL
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 15
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 18
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 8
      JL
      2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 17
      FNC
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 28
      EXČR
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 26
      VČHL
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 8
      JL
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 28
      EXČR
      2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 17
      JL
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 27
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 18
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 15
      JL
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 28
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 28
      EXČR
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 15
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 5
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 11
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 12
      JL
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 121
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře