Dub nad Moravou v roce 2021

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Přípravka
ID FireSport:   33278
Okres:   Olomouc
Kraj: Olomoucký
Souřadnice:   49°28*53*N,17°16*25*E
PSČ:  783 75

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  DětkovicePV17,8718,2318,232021/07/03
2.  BílovicePV18,8818,1518,882021/07/17
3.  SoběsukyPV18,7318,9418,942021/09/19
4.  ŠumvaldOL18,9819,0919,092020/07/25
5.  PasohlávkyBO18,9519,3219,322021/06/05
6.  ČechyPR19,3818,5919,382019/09/15
7.  HlubočkyOL19,4018,0019,402020/09/05
8.  HabrovanyVY18,6019,5519,552020/07/12
9.  DětkovicePV19,0419,5819,582020/07/05
10.  ZahnašoviceKM19,3319,7219,722019/08/04
11.  Pavlov-výběrSU19,6619,9119,912021/08/28
12.  HaňoviceOL19,9318,8619,932021/09/04
13.  BílovicePV19,9919,9919,992021/07/17
14.  ChválkoviceOL20,0419,3220,042021/06/19
15.  OlešniceOL19,7420,3220,322019/09/07
16.  TřeštinaSU20,3520,3720,372019/09/21
17.  CísařovPR--20,742019/06/08
18.  DětkovicePV20,5520,8220,822019/06/15
19.  NivaPV19,4920,8220,822021/08/14
20.  PolkovicePR--21,052019/07/27
21.  LudéřovOL21,1121,1321,132020/08/22
22.  ChválkoviceOL19,9921,2821,282020/06/20
23.  RokytnicePR--21,592019/08/17
24.  PlumlovPV21,1621,6021,602019/07/06
25.  LudéřovOL20,6821,9821,982021/07/31
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice HE 18,23 4 13
2021/07/03 Dětkovice VCPV 18,23 4 5
2021/09/04 BIO-HE Hlubočky HE 18,86 3 15
2021/07/17 Bílovice (PV) ONL 18,88 7 15
2021/09/19 Soběsuky VCPV 18,94 6 3
2021/08/14 BIO-HE Plinkout HE 19,16 6 10
2021/06/05 Pasohlávky, fotbalové hřiště BHL 19,32 5 1
2021/07/17 BIO-HE Olešnice HE 19,85 4 13
2021/08/28 Pavlov (SU) ONL 19,91 2 22
2021/09/04 Haňovice ONL 19,93 10 12
2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina HE 19,96 4 13
2021/07/17 Bílovice VCPV 19,99 8 1
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice HE 20,04 10 6
2021/08/14 Niva VCPV 20,82 7 2
2021/07/24 BIO-HE Šumvald HE 20,94 7 9
2021/07/31 Drahanovice ONL 21,98 11 11
2021/07/03 Kožušany ONL 28,21 12 11
2021/07/31 Otínoves VCPV 34,46 13 0
2021/08/21 Měrotín ONL 48,63 17 5
2021/09/18 Třeština (SU) ONL NP 16 0
2021/09/18 BIO-HE Dolany HE 233,20 7 9
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


14. místo HE 201915. místo ONL 20197. místo HE 20204. místo HE 20216. místo ONL 20219. místo VCPV 202113. místo BHL 2021

Břeclavská hasičská liga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,32 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 1 počet výsledků: 1x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 18,23 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 82 počet výsledků: 7x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 20,04 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 6 počet výsledků: 1x

Olomoucká noční liga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 18,88 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 76 počet výsledků: 7x

Velká cena prostějovska

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 18,23 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 5x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021

    Kdy Kde St.č. Liga
    2021/06/05 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky,M+Ž+DOR 1.kolo BHL 6
    BHL
    2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice 2
    HE
    2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina 8
    HE
    2021/07/03 Roštění, O pohár starosty obce Roštění 6
    PHL
    2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice 30
    HE
    2021/07/04 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina 2
    PHL
    2021/07/04 Částkov, 50.ročník O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kr 9
    -
    2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice 11
    HE
    2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty 9
    VCPV
    2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald 4
    HE
    2021/07/31 Otínoves, O pohár starosty 9
    VCPV
    2021/08/14 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout 1
    HE
    2021/08/14 Pěnčín, O pohár starosty 17
    VCPV
    2021/08/21 Kelčice, O pohár starosty 15
    VCPV
    2021/09/04 BIO-HE Hlubočky, BIO-HE Hlubočky 11
    HE
    2021/09/04 BIO-HE Hlubočky, BIO-HE Hlubočky 15
    HE
    2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár starostky OSH Olomouc 3
    -
    2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár hejtmana Olomouckého kraje 3
    -
    2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, O pohár OSH Olomouc 1
    -
    2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany 2
    HE
    2021/09/19 Soběsuky, O pohár starosty 6
    VCPV
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře