Dub nad Moravou v roce 2021

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Přípravka
ID FireSport:   33278
Okres:   Olomouc
Kraj: Olomoucký
Souřadnice:   49°28*53*N,17°16*25*E
PSČ:  783 75

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ŠumvaldOL18,9819,0919,092020/07/25
2.  ČechyPR19,3818,5919,382019/09/15
3.  HlubočkyOL19,4018,0019,402020/09/05
4.  HabrovanyVY18,6019,5519,552020/07/12
5.  DětkovicePV19,0419,5819,582020/07/05
6.  ZahnašoviceKM19,3319,7219,722019/08/04
7.  OlešniceOL19,7420,3220,322019/09/07
8.  TřeštinaSU20,3520,3720,372019/09/21
9.  CísařovPR--20,742019/06/08
10.  DětkovicePV20,5520,8220,822019/06/15
11.  PolkovicePR--21,052019/07/27
12.  LudéřovOL21,1121,1321,132020/08/22
13.  ChválkoviceOL19,9921,2821,282020/06/20
14.  RokytnicePR--21,592019/08/17
15.  PlumlovPV21,1621,6021,602019/07/06
16.  Pavlov-výběrSU21,0122,1522,152019/06/29
17.  BohuňoviceOL19,9822,1522,152020/08/08
18.  PřílepyKM22,2818,1122,282020/08/15
19.  LobodicePR--22,482019/08/24
20.  MěrotínOL23,1620,6323,162019/09/07
21.  LudéřovOL20,8623,8623,862019/05/04
22.  VýklekyPR23,8924,4024,402019/09/28
23.  ZahnašoviceKM23,0424,5524,552020/08/02
24.  LudéřovOL24,4426,0026,002019/07/27
25.  Náměšť na HanéOL27,5526,8927,552019/08/03
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald HE 19,09 4 13
2020/09/05 Hlubočky HE 19,40 7 9
2020/07/12 Habrovany VCOV 19,55 4 0
2020/07/05 Hasičský areál Dětkovice HE 19,58 7 9
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice - 21,13 8 0
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice HE 21,28 6 10
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice - 22,15 4 0
2020/08/15 Přílepy - 22,28 7 0
2020/08/02 Zahnašovice - 24,55 21 0
2020/08/29 Bolelouc u splavu - 35,73 9 0
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout HE NP 13 0
2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA HE NP 11 0
2020/09/19 Dolany HE 269,21 11 5
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


14. místo HE 201915. místo ONL 20197. místo HE 2020

Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 35,73 Útok,sklopka 2xB super úzké 38, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 21,13 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 4x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,09 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 46 počet výsledků: 6x

Velká cena okresu Vyškov

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,55 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2020

    Kdy Kde St.č. Liga
    2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga 10
    HE
    2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020 30
    HE
    2020/07/05 Hasičský areál Dětkovice, HE Dětkovice 10
    HE
    2020/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany 4
    VCOV
    2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald 5
    HE
    2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves 13
    -
    2020/08/08 Lobodice, hasičské cvičiště, O pohár hasičského sboru a obce Lobodice 5
    -
    2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR 2
    -
    2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout 11
    HE
    2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky 11
    HE
    2020/09/19 Dolany, HE Dolany 30
    HE
    2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice 30
    HE
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře