M. Bor 06 / PALMEN 07 2007 - PLAMEN 2006/2007

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 05. 2007 10:00
Kontakt:   p. Poskarský
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dlažov KT 21,50 - -
2.  Chudenín KT 20,42 - -
3.  Malý Bor KT 24,05 - -
4.  Nýrsko KT 20,40 - -
5.  Pačejov KT 23,25 - -
6.  Strašín KT 23,48 - -
7.  Točník KT 23,73 - -
8.  Předslav KT 24,48 - -
9.  Strážov KT 20,97 - -
10.  Týnec u Klatov KT 24,15 - -
11.  Malechov KT 24,00 - -
12.  Dešenice KT 27,13 - -
13.  Točník B KT 28,80 - -
14.  Velenovy KT 24,12 - -
15.  Křištín KT 25,38 - -
16.  Defurovy Lažany KT 24,60 - -
17.  Horažďovice KT 27,38 - -
18.  Čachrov KT 26,10 - -
19.  Nalžovy KT 28,12 - -
20.  Malá Víska KT 29,68 - -
21.  Sušice I KT 29,17 - -
22.  Pačejov B KT 33,18 - -
23.  Štěpánovice KT 23,32 - -
24.  Chudenín B KT 29,55 - -
25.  Klenová KT 27,80 - -
26.  Horažďovice B KT 25,35 - -
27.  Srní KT 28,60 - -
28.  Hrádek KT 27,65 - -
29.  Slavíkovice DO 29,23 - -
30.  Rabí KT 29,38 - -
31.  Velké Hydčice KT 24,40 - -
32.  Malý Bor B KT 26,67 - -
33.  Tužice KT 29,77 - -
34.  Plánice KT 30,33 - -
35.  Dolany KT 31,95 - -
36.  Velenovy B KT 33,62 - -
37.  Kašperské Hory KT 28,62 - -
38.  Nezdice na Šumavě KT 28,13 - -
39.  Klatovy I KT 28,88 - -
40.  Červené Poříčí KT 38,92 - -
41.  Luby KT 31,37 - -
42.  Sušice I B KT 40,00 - -
43.  Borovy KT 38,08 - -
44.  Bystřice nad Úhlavou B KT 99,00 - -
44.  Budětice KT 99,00 - -
44.  Žihobce KT 99,00 - -
44.  Žihobce B KT 99,00 - -
44.  Bystřice nad Úhlavou KT 99,00 - -
44.  Štěpánovice B KT 99,00 - -
44.  Malá Víska B KT 99,00 - -
44.  Dlažov B KT 99,00 - -
44.  Strážov B KT 99,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nýrsko KT 46,47 - -
2.  Strážov KT 50,09 - -
3.  Malechov KT 52,22 - -
4.  Malá Víska KT 53,50 - -
5.  Malý Bor KT 53,96 - -
6.  Velenovy KT 54,03 - -
7.  Strašín KT 57,16 - -
8.  Strážov B KT 57,56 - -
9.  Dlažov KT 58,03 - -
10.  Srní KT 58,66 - -
11.  Rabí KT 58,72 - -
12.  Bystřice nad Úhlavou KT 59,15 - -
13.  Chudenín KT 59,37 - -
14.  Točník KT 59,43 - -
15.  Sušice I KT 59,53 - -
16.  Předslav KT 60,29 - -
17.  Tužice KT 60,53 - -
18.  Štěpánovice KT 60,56 - -
19.  Křištín KT 61,56 - -
20.  Nalžovy KT 61,57 - -
21.  Nezdice na Šumavě KT 63,16 - -
22.  Klenová KT 63,65 - -
23.  Defurovy Lažany KT 63,87 - -
24.  Malý Bor B KT 64,25 - -
25.  Horažďovice B KT 65,38 - -
26.  Horažďovice KT 65,40 - -
27.  Dešenice KT 65,53 - -
28.  Pačejov KT 68,75 - -
29.  Týnec u Klatov KT 69,22 - -
30.  Dolany KT 69,56 - -
31.  Velenovy B KT 69,62 - -
32.  Hrádek KT 69,97 - -
33.  Sušice I B KT 70,81 - -
34.  Luby KT 71,81 - -
35.  Budětice KT 74,50 - -
36.  Klatovy I KT 75,53 - -
37.  Červené Poříčí KT 76,40 - -
38.  Plánice KT 76,60 - -
39.  Pačejov B KT 78,44 - -
40.  Bystřice nad Úhlavou B KT 81,60 - -
41.  Dlažov B KT 81,81 - -
42.  Žihobce KT 82,60 - -
43.  Žihobce B KT 88,78 - -
44.  Štěpánovice B KT 109,87 - -
45.  Malá Víska B KT 110,34 - -
46.  Velké Hydčice KT 300,00 - -
46.  Kašperské Hory KT 300,00 - -
46.  Chudenín B KT 300,00 - -
46.  Čachrov KT 300,00 - -
46.  Borovy KT 300,00 - -
46.  Točník B KT 300,00 - -
46.  Slavíkovice DO 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 23,50 23,50 22,41
2.  Nýrsko KT 25,82 - -
3.  Nalžovy KT 26,61 26,61 25,85
4.  Malý Bor KT 28,28 28,28 28,28
5.  Velenovy KT 28,41 28,41 28,16
6.  Strážov B KT 28,88 28,88 27,14
7.  Malechov KT 29,27 29,27 28,96
8.  Velenovy B KT 29,75 29,75 29,66
9.  Dlažov KT 30,07 30,07 29,04
10.  Točník KT 30,66 30,66 29,56
11.  Nezdice na Šumavě KT 31,31 31,31 30,70
12.  Tužice KT 31,79 31,79 30,21
13.  Malá Víska B KT 33,24 33,24 28,83
14.  Malá Víska KT 34,95 34,95 27,31
15.  Pačejov KT 34,96 34,96 29,28
16.  Budětice KT 35,50 35,50 35,45
17.  Sušice I KT 36,90 36,90 29,07
18.  Týnec u Klatov KT 38,03 38,03 36,55
19.  Klenová KT 38,48 38,48 38,35
20.  Horažďovice KT 38,85 38,85 38,46
21.  Předslav KT 39,36 39,36 36,74
22.  Dlažov B KT 39,72 39,72 38,26
23.  Defurovy Lažany KT 41,04 41,04 30,33
24.  Bystřice nad Úhlavou KT 41,20 41,20 37,49
25.  Křištín KT 41,42 41,42 40,79
26.  Strašín KT 41,79 41,79 37,52
27.  Malý Bor B KT 42,90 42,90 42,81
28.  Dolany KT 44,56 44,56 41,00
29.  Srní KT 44,78 44,78 42,84
30.  Klatovy I KT 47,01 47,01 36,87
31.  Štěpánovice KT 48,34 48,34 46,89
32.  Bystřice nad Úhlavou B KT 49,86 49,86 30,89
33.  Horažďovice B KT 51,44 51,44 48,25
34.  Žihobce B KT 51,61 51,61 47,69
35.  Pačejov B KT 53,21 53,21 53,07
36.  Rabí KT 54,59 54,59 31,28
37.  Luby KT 59,15 59,15 57,44
38.  Štěpánovice B KT 60,53 60,53 59,59
39.  Dešenice KT 62,06 62,06 55,30
40.  Sušice I B KT 65,69 65,69 38,69
41.  Žihobce KT 79,85 79,85 35,08
42.  Hrádek KT 91,83 91,83 89,49
43.  Chudenín B KT 300,00 - -
43.  Červené Poříčí KT 300,00 - -
43.  Čachrov KT 300,00 - -
43.  Točník B KT 300,00 - -
43.  Chudenín KT 300,00 - -
43.  Borovy KT 300,00 - -
43.  Slavíkovice DO 300,00 - -
43.  Plánice KT 300,00 - -
43.  Velké Hydčice KT 300,00 - -
43.  Kašperské Hory KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nýrsko KT 90,41 90,41 93,25
2.  Strážov KT 92,53 92,53 93,16
3.  Malý Bor KT 93,38 - -
4.  Chudenín KT 97,06 97,06 106,68
5.  Rabí KT 98,25 98,25 103,62
6.  Sušice I KT 99,06 104,68 104,68
7.  Malechov KT 99,25 99,25 114,66
8.  Velenovy KT 101,35 101,35 103,25
9.  Předslav KT 101,56 - -
10.  Dlažov KT 101,81 101,81 104,84
11.  Strašín KT 102,28 102,28 111,06
12.  Malá Víska KT 102,75 102,75 111,43
13.  Velké Hydčice KT 102,78 - -
14.  Defurovy Lažany KT 104,41 104,41 104,62
15.  Točník KT 104,78 - -
16.  Týnec u Klatov KT 105,22 - -
17.  Čachrov KT 106,21 106,21 123,25
18.  Srní KT 109,53 109,53 116,56
19.  Nezdice na Šumavě KT 110,16 110,16 112,00
20.  Slavíkovice DO 111,18 - -
21.  Klenová KT 112,00 112,00 124,53
22.  Malý Bor B KT 112,25 - -
23.  Pačejov KT 112,41 112,41 127,34
24.  Nalžovy KT 103,25 103,25 113,93
25.  Kašperské Hory KT 113,66 - -
26.  Hrádek KT 114,13 114,13 127,81
27.  Klatovy I KT 114,25 - -
28.  Chudenín B KT 114,97 - -
29.  Křištín KT 115,53 115,53 126,03
30.  Tužice KT 116,28 - -
31.  Luby KT 117,16 117,16 118,69
32.  Červené Poříčí KT 118,25 - -
32.  Štěpánovice KT 118,25 118,25 138,13
34.  Horažďovice KT 119,59 119,59 136,81
35.  Sušice I B KT 120,85 120,85 127,53
36.  Horažďovice B KT 121,91 121,91 124,47
37.  Dešenice KT 112,53 - -
38.  Pačejov B KT 127,25 127,25 130,63
39.  Velenovy B KT 128,31 128,31 141,62
40.  Točník B KT 118,69 - -
41.  Plánice KT 129,00 - -
42.  Borovy KT 151,25 151,25 161,35
43.  Strážov B KT 300,00 - -
43.  Bystřice nad Úhlavou KT 300,00 - -
43.  Dolany KT 300,00 - -
43.  Žihobce KT 300,00 - -
43.  Bystřice nad Úhlavou B KT 300,00 - -
43.  Žihobce B KT 300,00 - -
43.  Štěpánovice B KT 300,00 - -
43.  Malá Víska B KT 300,00 - -
43.  Budětice KT 300,00 - -
43.  Dlažov B KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 56,47 - -
2.  Nýrsko KT 56,84 - -
3.  Malý Bor KT 59,59 - -
4.  Chudenín KT 64,93 - -
5.  Strašín KT 65,46 - -
6.  Malechov KT 65,78 - -
7.  Defurovy Lažany KT 65,81 - -
8.  Točník KT 66,38 - -
9.  Velenovy KT 66,56 - -
10.  Předslav KT 69,00 - -
11.  Malá Víska KT 69,19 - -
12.  Rabí KT 70,71 - -
13.  Horažďovice KT 72,34 - -
14.  Horažďovice B KT 72,79 - -
15.  Srní KT 72,91 - -
16.  Dlažov KT 73,65 - -
17.  Nalžovy KT 77,70 - -
18.  Sušice I KT 79,07 - -
19.  Malý Bor B KT 79,10 - -
20.  Strážov B KT 79,13 - -
21.  Velenovy B KT 79,81 - -
22.  Nezdice na Šumavě KT 80,69 - -
23.  Pačejov KT 81,28 - -
24.  Luby KT 82,35 - -
25.  Dešenice KT 83,29 - -
26.  Bystřice nad Úhlavou KT 85,18 - -
27.  Klenová KT 85,31 - -
28.  Tužice KT 85,87 - -
29.  Hrádek KT 88,04 - -
30.  Plánice KT 88,44 - -
31.  Červené Poříčí KT 90,87 - -
32.  Klatovy I KT 92,03 - -
33.  Křištín KT 93,47 - -
34.  Dolany KT 94,62 - -
35.  Týnec u Klatov KT 94,75 - -
36.  Dlažov B KT 96,38 - -
37.  Bystřice nad Úhlavou B KT 102,10 - -
38.  Pačejov B KT 102,87 - -
39.  Sušice I B KT 106,94 - -
40.  Budětice KT 109,87 - -
41.  Štěpánovice B KT 110,22 - -
42.  Malá Víska B KT 123,84 - -
43.  Žihobce B KT 125,53 - -
44.  Žihobce KT 130,53 - -
45.  Štěpánovice KT 143,25 - -
46.  Slavíkovice DO 300,00 - -
46.  Velké Hydčice KT 300,00 - -
46.  Kašperské Hory KT 300,00 - -
46.  Chudenín B KT 300,00 - -
46.  Čachrov KT 300,00 - -
46.  Borovy KT 300,00 - -
46.  Točník B KT 300,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Malý Bor B KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Velenovy KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Točník B KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Malá Víska KT - - -
0.  Velenovy B KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Defurovy Lažany KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Malá Víska B KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
0.  Dlažov B KT - - -
0.  Nezdice na Šumavě KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Chudenín KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Srní KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
5.  Plánice KT 5,00 5,00 5,00
5.  Budětice KT 5,00 5,00 5,00
10.  Žihobce B KT 10,00 10,00 10,00
10.  Žihobce KT 10,00 10,00 10,00
15.  Nalžovy KT 15,00 15,00 15,00
20.  Borovy KT 20,00 20,00 20,00
20.  Velké Hydčice KT 20,00 20,00 20,00
20.  Bystřice nad Úhlavou B KT 20,00 20,00 20,00
20.  Kašperské Hory KT 20,00 20,00 20,00
20.  Bystřice nad Úhlavou KT 20,00 20,00 20,00
20.  Chudenín B KT 20,00 20,00 20,00
20.  Slavíkovice DO 20,00 20,00 20,00
20.  Čachrov KT 20,00 20,00 20,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Žihobce KT30,0830,2230,222009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kolinec KT31,0930,2831,092009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nýrsko KT31,6029,3331,602009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Luby KT37,0535,5837,052009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pačejov KT40,2840,9540,952009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dehtín KT44,0139,1744,012009/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře