Štěpánovice/Žihobce 2008 - PLAMEN 2007/2008

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 05. 2008 10:00
Kontakt:   p. Poskarský
Telefon:  +420
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Týnec u Klatov KT 26,58 20,58 -
2.  Pačejov KT 28,02 23,02 -
3.  Malechov KT 29,51 25,51 -
4.  Strážov KT 30,26 22,26 -
5.  Točník KT 31,30 24,30 31,30
6.  Horažďovice KT 32,23 26,23 -
7.  Nýrsko KT 32,39 22,39 -
8.  Křištín KT 34,14 25,14 -
9.  Číhaň KT 35,43 25,43 -
10.  Tužice KT 36,03 26,03 -
11.  Bystřice nad Úhlavou KT 36,05 24,05 -
12.  Chudenín KT 37,10 2,41 -
13.  Štěpánovice KT 41,11 28,11 -
14.  Malý Bor KT 41,42 25,42 -
15.  Strážov B KT 41,43 26,43 -
16.  Předslav KT 42,19 31,19 -
17.  Strašín KT 43,10 2,41 -
18.  Sušice I KT 43,12 27,12 -
19.  Plánice KT 44,01 29,01 -
20.  Číhaň B KT 46,08 30,08 -
21.  Nezdice na Šumavě KT 46,24 28,24 -
22.  Velenovy KT 47,02 30,02 -
23.  Rabí KT 49,11 28,11 -
24.  Čachrov KT 49,32 31,32 -
25.  Klatovy I KT 49,33 27,33 -
26.  Pačejov B KT 51,25 33,25 -
27.  Červené Poříčí KT 51,38 37,38 -
28.  Dlažov KT 52,50 26,50 -
29.  Klenová KT 52,51 29,51 -
30.  Dešenice KT 53,15 30,15 -
31.  Štěpánovice B KT 54,23 34,23 -
32.  Slavíkovice DO 55,43 34,43 -
32.  Malá Víska KT 55,43 30,43 -
34.  Budětice KT 55,51 28,51 -
35.  Žihobce B KT 56,49 33,49 -
36.  Žihobce KT 59,26 32,26 -
37.  Srní KT 60,04 34,04 -
38.  Bystřice nad Úhlavou B KT 63,50 36,50 -
39.  Hrádek KT 66,31 34,31 -
40.  Sobětice KT 71,11 43,11 -
41.  Zavlekov KT 74,30 3,33 -
42.  Borovy KT 75,39 37,39 -
43.  Velenovy B KT 81,33 38,33 -
44.  Luby KT 82,15 37,15 -
45.  Dolany KT 82,54 40,54 -
46.  Sušice I B KT NP - -
46.  Velké Hydčice KT NP - -
46.  Malá Víska B KT NP - -
46.  Malechov B KT NP - -
46.  Horažďovice B KT NP - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 48,94 48,94 63,03
2.  Týnec u Klatov KT 54,84 74,31 54,84
3.  Malechov KT 55,13 55,13 59,53
4.  Sušice I KT 55,50 55,50 59,53
5.  Strašín KT 55,62 55,62 -
6.  Strážov KT 55,66 55,66 57,53
7.  Chudenín KT 56,22 52,22 67,44
8.  Malechov B KT 57,91 57,91 73,68
9.  Točník KT 59,15 59,15 77,00
10.  Nýrsko KT 59,35 59,35 71,37
11.  Předslav KT 60,19 60,19 65,23
12.  Tužice KT 60,21 60,21 -
13.  Křištín KT 60,31 60,31 80,65
14.  Číhaň KT 60,65 60,65 71,13
15.  Velké Hydčice KT 60,93 60,93 73,78
16.  Dlažov KT 62,64 62,64 69,90
17.  Velenovy KT 62,81 62,81 84,97
18.  Strážov B KT 63,12 63,12 -
19.  Horažďovice KT 64,00 64,00 -
20.  Srní KT 64,31 64,31 71,15
21.  Pačejov KT 64,44 64,44 -
22.  Malý Bor KT 64,53 64,53 65,87
23.  Dešenice KT 64,81 64,81 117,87
24.  Plánice KT 65,97 65,97 72,59
25.  Červené Poříčí KT 66,22 66,22 82,31
26.  Čachrov KT 66,88 66,88 -
26.  Budětice KT 66,88 66,88 70,69
28.  Klatovy I KT 67,19 67,19 79,53
29.  Bystřice nad Úhlavou B KT 67,97 67,97 -
30.  Sušice I B KT 68,13 68,13 68,13
31.  Hrádek KT 69,45 69,45 85,69
32.  Klenová KT 69,50 69,50 69,69
33.  Žihobce B KT 71,31 71,31 71,31
34.  Rabí KT 71,75 71,75 -
35.  Malá Víska KT 72,19 72,19 -
36.  Žihobce KT 72,57 72,57 76,10
37.  Velenovy B KT 73,82 69,14 73,82
38.  Číhaň B KT 74,41 74,41 77,03
39.  Horažďovice B KT 76,25 76,25 89,66
40.  Luby KT 76,82 76,82 84,25
41.  Štěpánovice KT 77,53 77,53 -
42.  Štěpánovice B KT 80,72 80,72 -
43.  Dolany KT 81,78 81,78 -
44.  Pačejov B KT 84,22 84,22 89,97
45.  Zavlekov KT 86,72 86,72 87,79
46.  Borovy KT 89,60 89,60 -
47.  Malá Víska B KT 94,09 94,09 -
48.  Sobětice KT 199,00 - -
48.  Nezdice na Šumavě KT 199,00 - -
48.  Slavíkovice DO 199,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 25,60 - -
2.  Sušice I KT 26,54 - -
2.  Strašín KT 26,54 - -
4.  Horažďovice KT 26,96 - -
5.  Malá Víska B KT 28,10 - -
6.  Malý Bor KT 28,35 - -
7.  Točník KT 29,05 - -
8.  Strážov KT 29,26 - -
9.  Srní KT 29,48 - -
10.  Velenovy KT 30,00 - -
11.  Číhaň KT 30,45 - -
12.  Malá Víska KT 30,67 - -
13.  Pačejov B KT 31,04 - -
14.  Horažďovice B KT 31,59 - -
15.  Tužice KT 31,84 - -
16.  Křištín KT 31,93 - -
17.  Čachrov KT 31,95 - -
18.  Žihobce B KT 32,27 - -
19.  Dlažov KT 32,46 - -
20.  Nýrsko KT 32,63 - -
21.  Bystřice nad Úhlavou B KT 33,02 - -
22.  Rabí KT 33,21 - -
23.  Dešenice KT 34,91 - -
24.  Plánice KT 35,10 - -
25.  Velké Hydčice KT 35,26 - -
26.  Předslav KT 35,88 - -
27.  Pačejov KT 35,91 - -
28.  Žihobce KT 36,43 - -
29.  Klenová KT 36,87 - -
30.  Hrádek KT 37,56 - -
31.  Týnec u Klatov KT 37,93 - -
32.  Červené Poříčí KT 40,55 - -
33.  Klatovy I KT 42,48 - -
34.  Štěpánovice KT 43,50 - -
35.  Číhaň B KT 52,37 - -
36.  Borovy KT 54,00 - -
37.  Zavlekov KT 55,70 - -
38.  Sušice I B KT 68,52 - -
39.  Luby KT 73,80 - -
40.  Budětice KT 89,90 - -
41.  Chudenín KT NP - -
42.  Dolany KT 199,00 - -
42.  Velenovy B KT 199,00 - -
42.  Strážov B KT 199,00 - -
42.  Štěpánovice B KT 199,00 - -
42.  Slavíkovice DO 199,00 - -
42.  Malechov B KT 199,00 - -
42.  Nezdice na Šumavě KT 199,00 - -
42.  Bystřice nad Úhlavou KT 199,00 - -
42.  Sobětice KT 199,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 95,65 98,97 95,65
2.  Strážov KT 96,59 96,59 96,59
3.  Rabí KT 97,65 97,81 97,65
4.  Strašín KT 98,53 10,65 98,53
5.  Čachrov KT 99,35 101,85 99,35
6.  Nýrsko KT 99,41 99,41 99,41
7.  Křištín KT 99,91 99,91 11,61
8.  Číhaň KT 100,97 100,97 100,99
9.  Bystřice nad Úhlavou KT 101,22 101,63 101,22
10.  Malý Bor KT 101,56 101,56 10,41
11.  Sušice I KT 103,03 111,16 103,03
12.  Dlažov KT 103,13 111,56 103,13
13.  Předslav KT 103,53 103,53 113,25
14.  Tužice KT 103,78 103,78 104,56
15.  Točník KT 104,68 104,68 104,68
16.  Týnec u Klatov KT 105,96 105,96 -
17.  Nezdice na Šumavě KT 108,19 114,47 108,19
18.  Malá Víska KT 108,97 117,71 108,97
19.  Srní KT 109,62 117,19 109,62
20.  Pačejov KT 110,97 122,88 110,97
21.  Budětice KT 111,22 125,76 111,22
22.  Slavíkovice DO 111,32 113,43 111,32
23.  Chudenín KT 111,47 11,49 111,47
24.  Klatovy I KT 111,85 134,28 111,85
25.  Štěpánovice KT 112,09 112,09 125,53
26.  Horažďovice KT 112,94 126,47 112,94
27.  Dešenice KT 113,19 113,19 -
28.  Číhaň B KT 113,43 113,43 123,97
29.  Velenovy KT 113,78 11,79 113,78
30.  Zavlekov KT 115,81 118,07 115,81
31.  Velenovy B KT 116,78 116,78 -
32.  Červené Poříčí KT 119,87 119,87 119,87
33.  Plánice KT 120,25 120,25 120,25
34.  Klenová KT 121,03 125,35 121,03
35.  Luby KT 124,25 131,44 124,25
36.  Dolany KT 127,28 127,94 127,28
37.  Hrádek KT 128,25 138,69 128,25
38.  Žihobce B KT 129,18 135,91 129,18
39.  Pačejov B KT 130,66 134,37 130,66
40.  Borovy KT 133,19 133,19 134,65
41.  Sobětice KT 134,72 134,79 134,72
42.  Strážov B KT 135,03 135,03 135,03
43.  Žihobce KT 139,44 154,44 139,44
44.  Štěpánovice B KT 157,82 157,82 170,37
45.  Bystřice nad Úhlavou B KT 160,37 160,37 174,75
46.  Malá Víska B KT 199,00 - -
46.  Malechov B KT 199,00 - -
46.  Horažďovice B KT 199,00 - -
46.  Velké Hydčice KT 199,00 - -
46.  Sušice I B KT 199,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 58,00 58,00 -
1.  Strážov KT 58,00 58,00 -
3.  Velké Hydčice KT 61,00 61,00 -
4.  Číhaň KT 62,00 62,00 62,00
5.  Nýrsko KT 64,00 64,00 84,00
6.  Rabí KT 65,00 82,00 65,00
7.  Horažďovice KT 67,00 67,00 -
8.  Předslav KT 68,00 68,00 74,00
9.  Sušice I KT 69,00 69,00 -
10.  Točník KT 70,00 70,00 91,00
10.  Velenovy KT 70,00 70,00 -
12.  Pačejov KT 71,00 71,00 77,00
12.  Strašín KT 71,00 71,00 80,00
14.  Velenovy B KT 72,00 72,00 113,00
15.  Plánice KT 74,00 74,00 90,00
16.  Malechov B KT 75,00 75,00 -
16.  Malechov KT 75,00 75,00 -
16.  Číhaň B KT 75,00 75,00 107,00
19.  Křištín KT 76,00 76,00 94,00
20.  Týnec u Klatov KT 77,00 77,00 92,00
20.  Malý Bor KT 77,00 87,00 77,00
20.  Chudenín KT 77,00 77,00 92,00
23.  Žihobce B KT 80,00 80,00 97,00
23.  Hrádek KT 80,00 80,00 90,00
25.  Tužice KT 81,00 98,00 81,00
25.  Horažďovice B KT 81,00 81,00 -
25.  Čachrov KT 81,00 107,00 81,00
25.  Strážov B KT 81,00 81,00 -
29.  Dlažov KT 82,00 82,00 -
29.  Klenová KT 82,00 82,00 103,00
31.  Žihobce KT 83,00 103,00 83,00
32.  Srní KT 85,00 85,00 87,00
32.  Sušice I B KT 85,00 85,00 -
34.  Malá Víska KT 86,00 86,00 -
35.  Červené Poříčí KT 96,00 96,00 -
35.  Bystřice nad Úhlavou B KT 96,00 96,00 -
35.  Dešenice KT 96,00 96,00 -
38.  Klatovy I KT 97,00 104,00 97,00
38.  Budětice KT 97,00 97,00 -
38.  Zavlekov KT 97,00 97,00 137,00
41.  Pačejov B KT 100,00 96,00 -
42.  Malá Víska B KT 102,00 102,00 -
42.  Luby KT 102,00 102,00 116,00
44.  Borovy KT 118,00 118,00 -
45.  Štěpánovice KT 122,00 131,00 122,00
46.  Dolany KT 125,00 125,00 -
47.  Sobětice KT 199,00 - -
47.  Štěpánovice B KT 199,00 - -
47.  Slavíkovice DO 199,00 - -
47.  Nezdice na Šumavě KT 199,00 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Dešenice KT - - -
0.  Srní KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Zavlekov KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Malá Víska KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT - - -
0.  Malá Víska B KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Velenovy B KT - - -
0.  Číhaň B KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Žihobce KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Chudenín KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Číhaň KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Žihobce B KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Velenovy KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
5.  Borovy KT 5,00 5,00 5,00
5.  Budětice KT 5,00 5,00 5,00
5.  Plánice KT 5,00 5,00 5,00
10.  Velké Hydčice KT 10,00 10,00 0,10
20.  Slavíkovice DO 20,00 20,00 0,20
20.  Nezdice na Šumavě KT 20,00 20,00 0,20
20.  Čachrov KT 20,00 20,00 0,20
20.  Sobětice KT 20,00 20,00 0,20

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strážov KT--20,212003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Bystřice nad Úhlavou KT20,6921,8221,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Hadrava KT21,2721,8721,872017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Dražovice KT20,5622,0122,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Strážov KT20,4522,3022,302006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Hadrava KT22,3821,5922,382014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT21,3422,9022,902017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Bílenice KT--23,062005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Rozsedly KT23,1723,4123,412017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Malá Víska KT--23,632005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Zahorčice KT23,6523,2223,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Strážov KT--23,682002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Střeziměř KT22,1723,6923,692014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Týnec u Hor. KT23,3323,7923,792006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Neznašovy KT23,0123,8223,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Nýrsko KT23,8624,0424,042014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Nýrsko BKT--24,292005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Nýrsko BKT--24,322003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Kalenice ST24,3322,2524,332006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Viteň KT--24,502002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Bystřice nad Úhlavou AKT23,7124,6524,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bílenice KT--24,852003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Obytce KT--24,962002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Nýrsko BKT24,9623,7824,962006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Janovice nad Úhlavou KT24,4025,0125,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Viteň KT--25,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Malá Víska KT25,2924,9725,292017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Nýrsko KT25,1225,3025,302013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Viteň KT--25,532001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Štěpánovice KT24,7225,5825,582014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ--24,872004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Kamenec u Poličky SY--25,242004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Chválenice PJ--25,312000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Moravský Beroun BR--25,432000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Hadrava KT25,6025,6625,662013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Malá Víska KT--26,412005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Hadrava KT26,8325,1526,832017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Nýrsko KT--27,372002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Hadrava KT27,9026,3127,902014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Nýrsko KT27,9027,6927,902006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Nýrsko KT27,9527,4527,952014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Bystřice nad Úhlavou KT28,0026,4428,002017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Trnava TR--28,012000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Nýrsko KT--28,572005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Huť JN--28,822004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Rozsedly KT34,8430,2630,262013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Malá Víska KT29,0630,7530,752006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18. Viteň KT--31,302002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
19. Štěpánovice KT31,4129,2931,412006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20. Nýrsko KT31,6229,1931,622017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
21. Týnec u Hor. KT28,1131,8931,892006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22. Malá Víska KT--32,402003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23. Dlažov KT29,3932,8932,892017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24. Viteň KT--33,152003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
25. Strážov KT35,6533,4535,652014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
26. Nýrsko KT--36,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27. Nýrsko KT--37,042001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28. Janovice nad Úhlavou KT--37,052005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
29. Bílenice KT--37,092001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30. Strážov KT--38,382001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře