Pačejov 09/ 2010 - PLAMEN 2009/2010

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 05. 2010 08:00
Kontakt:   p. Dlesk
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 26,19 26,19 37,22
2.  Dlažov KT 30,17 30,17 62,26
3.  Číhaň KT 30,38 30,38 -
4.  Červené Poříčí KT 30,40 30,40 62,25
5.  Plánice KT 30,50 30,50 68,37
6.  Horažďovice KT 31,37 31,37 -
7.  Nýrsko KT 33,07 33,07 -
8.  Strážov KT 33,28 33,28 65,43
9.  Předslav KT 35,37 50,00 35,37
10.  Točník KT 36,13 36,13 48,01
11.  Klenová KT 36,35 36,35 -
12.  Křištín KT 38,26 38,26 -
13.  Žihobce B KT 38,48 38,48 -
14.  Bystřice nad Úhlavou KT 39,09 39,09 -
15.  Velké Hydčice KT 40,22 40,22 -
16.  Dlažov B KT 41,14 41,14 -
17.  Strážov B KT 41,32 41,32 -
18.  Sušice I B KT 41,52 41,52 -
19.  Lomec KT 43,04 43,04 59,53
20.  Červené Poříčí B KT 43,25 43,25 -
21.  Pačejov KT 43,59 43,59 -
22.  Defurovy Lažany KT 45,12 45,12 -
23.  Železná Ruda KT 46,11 71,57 46,11
24.  Malý Bor KT 47,14 47,14 -
25.  Číhaň B KT 47,52 47,52 -
26.  Tužice KT 48,01 48,01 -
27.  Klatovy I KT 48,29 48,29 82,24
28.  Malá Víska KT 51,09 51,06 63,01
29.  Dešenice KT 51,21 51,21 -
30.  Týnec u Klatov KT 51,33 51,33 -
31.  Rabí KT 52,08 52,08 -
32.  Strašín KT 52,22 52,22 -
33.  Klatovy I B KT 53,22 53,22 -
34.  Štěpánovice KT 56,10 56,10 80,52
35.  Žihobce KT 57,10 57,10 57,26
36.  Luby KT 57,32 57,32 85,02
37.  Pačejov B KT 58,04 58,04 -
38.  Bystřice nad Úhlavou B KT 58,45 58,45 -
39.  Sobětice KT 60,21 60,21 -
40.  Hrádek KT 61,15 61,15 -
41.  Tužice B KT 62,11 62,11 -
42.  Dolany KT 62,34 62,34 -
43.  Sušice I KT 62,55 62,55 68,49
44.  Klenová B KT 63,23 63,23 -
45.  Čachrov KT 63,50 63,50 -
46.  Běšiny KT 64,45 64,45 -
47.  Hrádek B KT 65,40 65,40 -
48.  Malý Bor B KT 67,15 67,15 -
49.  Srní KT 67,44 67,44 73,56
50.  Bezděkov KT 69,34 69,34 -
51.  Běšiny B KT 70,41 70,41 -
52.  Štěpánovice B KT 76,58 76,58 -
53.  Horažďovice B KT 79,02 79,02 -
54.  Velenovy B KT 199,99 - -
54.  Švihov KT 199,99 - -
54.  Velenovy KT 199,99 - -
54.  Borovy KT 199,99 - -
54.  Železná Ruda B KT 199,99 - -
54.  Malechov B KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 52,85 - -
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 55,53 - -
3.  Rabí KT 55,63 - -
4.  Číhaň KT 57,37 - -
5.  Malechov B KT 57,57 - -
6.  Nýrsko KT 57,66 - -
7.  Předslav KT 58,06 - -
7.  Klenová KT 58,06 - -
9.  Malý Bor KT 58,38 - -
10.  Sušice I KT 58,78 - -
11.  Lomec KT 59,56 - -
12.  Pačejov KT 59,66 - -
12.  Červené Poříčí KT 59,66 - -
14.  Křištín KT 60,75 - -
15.  Strážov KT 61,40 - -
16.  Běšiny B KT 61,94 - -
17.  Malá Víska KT 62,15 - -
18.  Velké Hydčice KT 62,81 - -
19.  Klatovy I KT 63,25 - -
20.  Dlažov KT 63,49 - -
21.  Číhaň B KT 63,90 - -
22.  Velenovy KT 65,28 - -
23.  Strašín KT 65,50 - -
24.  Žihobce B KT 65,66 - -
25.  Hrádek KT 66,69 - -
26.  Horažďovice B KT 66,97 - -
27.  Bystřice nad Úhlavou B KT 67,53 - -
28.  Srní KT 67,72 - -
29.  Železná Ruda KT 67,97 - -
30.  Točník KT 68,41 - -
31.  Luby KT 68,56 - -
32.  Žihobce KT 69,44 - -
33.  Defurovy Lažany KT 70,44 - -
34.  Štěpánovice KT 70,47 - -
35.  Tužice KT 72,25 - -
36.  Plánice KT 72,62 - -
37.  Švihov KT 74,75 - -
38.  Dlažov B KT 74,90 - -
39.  Sobětice KT 75,10 - -
40.  Borovy KT 76,00 - -
41.  Čachrov KT 76,72 - -
42.  Bezděkov KT 79,46 - -
43.  Železná Ruda B KT 84,25 - -
44.  Červené Poříčí B KT 86,78 - -
45.  Běšiny KT 92,69 - -
46.  Dolany KT 94,88 - -
47.  Velenovy B KT 101,57 - -
48.  Strážov B KT 199,99 - -
48.  Štěpánovice B KT 199,99 - -
48.  Klatovy I B KT 199,99 - -
48.  Sušice I B KT 199,99 - -
48.  Týnec u Klatov KT 199,99 - -
48.  Klenová B KT 199,99 - -
48.  Malý Bor B KT 199,99 - -
48.  Dešenice KT 199,99 - -
48.  Hrádek B KT 199,99 - -
48.  Tužice B KT 199,99 - -
48.  Pačejov B KT 199,99 - -
48.  Horažďovice KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 20,07 - -
2.  Klenová KT 21,76 - -
3.  Velenovy KT 21,83 - -
4.  Žihobce B KT 21,87 - -
5.  Číhaň KT 24,60 - -
6.  Malá Víska KT 25,44 - -
7.  Sušice I KT 25,96 - -
8.  Dlažov KT 26,42 - -
9.  Předslav KT 26,50 - -
10.  Bystřice nad Úhlavou B KT 26,86 - -
11.  Horažďovice KT 28,26 - -
12.  Štěpánovice KT 29,80 - -
13.  Točník KT 29,84 - -
14.  Klatovy I KT 29,87 - -
15.  Defurovy Lažany KT 30,26 - -
16.  Křištín KT 30,50 - -
17.  Plánice KT 30,93 - -
18.  Luby KT 31,34 - -
19.  Strašín KT 32,50 - -
20.  Malý Bor KT 33,41 - -
21.  Malechov B KT 33,85 - -
22.  Červené Poříčí KT 33,95 - -
23.  Žihobce KT 34,23 - -
24.  Dlažov B KT 34,24 - -
25.  Nýrsko KT 34,48 - -
26.  Tužice KT 36,83 - -
27.  Horažďovice B KT 38,79 - -
28.  Pačejov KT 40,80 - -
29.  Lomec KT 41,34 - -
30.  Srní KT 42,97 - -
31.  Železná Ruda KT 43,22 - -
32.  Železná Ruda B KT 43,62 - -
33.  Hrádek KT 44,83 - -
34.  Rabí KT 45,40 - -
35.  Bezděkov KT 46,51 - -
36.  Strážov KT 48,51 - -
37.  Čachrov KT 53,55 - -
38.  Borovy KT 62,73 - -
39.  Velké Hydčice KT 62,82 - -
40.  Dolany KT 79,25 - -
41.  Švihov KT 103,23 - -
42.  Sobětice KT 111,37 - -
43.  Číhaň B KT 199,99 - -
43.  Strážov B KT 199,99 - -
43.  Štěpánovice B KT 199,99 - -
43.  Klatovy I B KT 199,99 - -
43.  Sušice I B KT 199,99 - -
43.  Týnec u Klatov KT 199,99 - -
43.  Běšiny B KT 199,99 - -
43.  Klenová B KT 199,99 - -
43.  Malý Bor B KT 199,99 - -
43.  Bystřice nad Úhlavou KT 199,99 - -
43.  Červené Poříčí B KT 199,99 - -
43.  Dešenice KT 199,99 - -
43.  Hrádek B KT 199,99 - -
43.  Běšiny KT 199,99 - -
43.  Velenovy B KT 199,99 - -
43.  Tužice B KT 199,99 - -
43.  Pačejov B KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 92,00 122,00 92,00
2.  Malechov KT 95,00 105,00 95,00
2.  Běšiny KT 95,00 95,00 -
2.  Nýrsko KT 95,00 100,00 95,00
2.  Dlažov KT 95,00 95,00 103,00
6.  Sušice I KT 98,00 98,00 103,00
6.  Číhaň KT 98,00 98,00 99,00
8.  Tužice KT 100,00 113,00 100,00
8.  Horažďovice KT 100,00 100,00 -
8.  Týnec u Klatov KT 100,00 100,00 115,00
8.  Předslav KT 100,00 101,00 100,00
12.  Bystřice nad Úhlavou KT 101,00 101,00 111,00
12.  Velké Hydčice KT 101,00 101,00 106,00
14.  Červené Poříčí KT 102,00 107,00 102,00
15.  Železná Ruda KT 103,00 112,00 103,00
15.  Rabí KT 103,00 109,00 103,00
17.  Křištín KT 104,00 107,00 104,00
17.  Lomec KT 104,00 126,00 104,00
19.  Točník KT 105,00 105,00 107,00
19.  Malá Víska KT 105,00 105,00 105,00
21.  Malý Bor KT 106,00 115,00 106,00
22.  Žihobce B KT 108,00 111,00 108,00
22.  Klenová KT 108,00 109,00 108,00
24.  Pačejov KT 109,00 109,00 140,00
25.  Plánice KT 110,00 110,00 111,00
25.  Luby KT 110,00 114,00 110,00
25.  Sušice I B KT 110,00 110,00 110,00
28.  Strážov B KT 112,00 112,00 112,00
29.  Srní KT 113,00 131,00 113,00
30.  Hrádek KT 115,00 127,00 115,00
31.  Strašín KT 117,00 117,00 125,00
31.  Sobětice KT 117,00 117,00 -
33.  Klatovy I KT 118,00 118,00 126,00
33.  Dešenice KT 118,00 129,00 118,00
33.  Žihobce KT 118,00 124,00 118,00
33.  Defurovy Lažany KT 118,00 126,00 118,00
33.  Dlažov B KT 118,00 124,00 118,00
38.  Čachrov KT 121,00 121,00 -
39.  Štěpánovice KT 122,00 127,00 122,00
40.  Klatovy I B KT 124,00 142,00 124,00
41.  Dolany KT 135,00 145,00 135,00
42.  Bezděkov KT 139,00 155,00 139,00
43.  Běšiny B KT 143,00 143,00 -
44.  Horažďovice B KT 154,00 154,00 -
44.  Štěpánovice B KT 154,00 154,00 -
46.  Klenová B KT 199,00 - -
46.  Malý Bor B KT 199,00 - -
46.  Hrádek B KT 199,00 - -
46.  Tužice B KT 199,00 - -
46.  Červené Poříčí B KT 199,00 - -
46.  Pačejov B KT 199,00 - -
46.  Číhaň B KT 199,00 - -
46.  Bystřice nad Úhlavou B KT 199,00 - -
46.  Švihov KT 199,99 - -
46.  Malechov B KT 199,99 - -
46.  Borovy KT 199,99 - -
46.  Velenovy B KT 199,99 - -
46.  Železná Ruda B KT 199,99 - -
46.  Velenovy KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 57,57 - -
2.  Horažďovice KT 59,35 - -
3.  Strašín KT 63,19 - -
4.  Křištín KT 63,28 - -
5.  Předslav KT 66,41 - -
6.  Dlažov KT 66,53 - -
7.  Nýrsko KT 67,19 - -
8.  Lomec KT 69,22 - -
9.  Běšiny B KT 69,34 - -
9.  Malechov B KT 69,34 - -
11.  Pačejov KT 69,50 - -
12.  Červené Poříčí KT 69,62 - -
13.  Číhaň KT 70,06 - -
14.  Sušice I KT 70,47 - -
15.  Plánice KT 71,47 - -
16.  Velké Hydčice KT 71,78 - -
17.  Srní KT 72,78 - -
18.  Malý Bor KT 74,41 - -
19.  Tužice KT 75,12 - -
20.  Velenovy KT 75,79 - -
21.  Rabí KT 76,72 - -
22.  Klenová KT 78,60 - -
23.  Žihobce B KT 79,12 - -
24.  Strážov KT 79,28 - -
25.  Defurovy Lažany KT 80,19 - -
26.  Luby KT 80,43 - -
27.  Červené Poříčí B KT 81,54 - -
28.  Malá Víska KT 81,81 - -
29.  Točník KT 82,66 - -
30.  Čachrov KT 83,29 - -
31.  Štěpánovice KT 84,72 - -
32.  Žihobce KT 85,88 - -
33.  Železná Ruda B KT 85,91 - -
34.  Železná Ruda KT 89,97 - -
35.  Dolany KT 90,91 - -
36.  Bystřice nad Úhlavou KT 93,59 - -
37.  Bystřice nad Úhlavou B KT 94,65 - -
38.  Číhaň B KT 95,22 - -
39.  Horažďovice B KT 95,65 - -
40.  Hrádek KT 96,98 - -
41.  Sobětice KT 98,96 - -
42.  Borovy KT 100,93 - -
43.  Velenovy B KT 104,25 - -
44.  Bezděkov KT 115,38 - -
45.  Dlažov B KT 115,50 - -
46.  Klatovy I KT 129,34 - -
47.  Běšiny KT 135,22 - -
48.  Švihov KT 138,22 - -
49.  Klenová B KT 199,99 - -
49.  Malý Bor B KT 199,99 - -
49.  Dešenice KT 199,99 - -
49.  Hrádek B KT 199,99 - -
49.  Tužice B KT 199,99 - -
49.  Pačejov B KT 199,99 - -
49.  Strážov B KT 199,99 - -
49.  Štěpánovice B KT 199,99 - -
49.  Klatovy I B KT 199,99 - -
49.  Sušice I B KT 199,99 - -
49.  Týnec u Klatov KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Železná Ruda B KT - - -
0.  Klatovy I B KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Číhaň KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Dlažov KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Sobětice KT - - -
0.  Železná Ruda KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Klenová B KT - - -
0.  Malý Bor B KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT - - -
0.  Plánice KT - - -
0.  Červené Poříčí B KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Malechov KT - - -
0.  Hrádek B KT - - -
0.  Tužice B KT - - -
0.  Žihobce B KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Defurovy Lažany KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Žihobce KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Rabí KT - - -
0.  Číhaň B KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Dlažov B KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Lomec KT - - -
0.  Luby KT - - -
5.  Běšiny B KT 0,05 - -
5.  Velké Hydčice KT 0,05 - -
5.  Velenovy B KT 0,05 - -
5.  Švihov KT 0,05 - -
5.  Běšiny KT 0,05 - -
5.  Velenovy KT 0,05 - -
5.  Čachrov KT 0,05 - -
10.  Srní KT 0,10 - -
10.  Bezděkov KT 0,10 - -
20.  Malá Víska KT 0,20 - -
20.  Borovy KT 0,20 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT21,0720,4521,072009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nýrsko BKT22,5422,1822,542009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hadrava KT23,8221,3723,822009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřice nad Úhlavou KT21,9725,2725,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kalenice ST22,0125,2725,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rozsedly KT25,2923,3625,292009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Petrovice KT24,8825,3025,302009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Střeziměř KT25,3325,5425,542009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Luby KT25,9923,0825,992009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nýrsko KT26,1822,5826,182009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice BST24,4726,5926,592009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Štěpánovice KT34,0831,7734,082009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zelená Lhota KT39,2735,2939,272009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sušice I KT77,1079,2179,212009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře