Lhota 2021 - Pohárová soutěž ZLPS, 3B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 08. 2021 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 16,98 16,98 16,84
2.  Mladcová ZL 17,38 17,15 17,38
3.  Hradčovice UH 17,50 17,50 16,50
4.  Vrbětice ZL 17,53 17,45 17,53
5.  Mysločovice ZL 18,09 17,33 18,09
6.  Štítná nad Vláří ZL 18,16 18,16 17,06
7.  Nevšová ZL 18,50 18,50 18,17
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM 20,02 20,01 20,02
9.  Chvalnov - Lísky KM 20,09 19,87 20,09
10.  Louky ZL 20,21 20,06 20,21
11.  Šarovy ZL 20,96 20,62 20,96
12.  Hostišová ZL 22,44 19,26 22,44
13.  Lhota B ZL 24,77 24,77 19,01
14.  Tečovice ZL 25,82 19,23 25,82
15.  Lhota ZL 27,98 27,98 27,59
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 29,02 29,02 28,50
17. Výsledek se nepočítá do ligy  - Sklárny Karolínka - 30,74 30,74 21,47
18.  Kněžpole UH NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM NP NP NP
18.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
18.  Lukov ZL NP NP NP
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 16,65 16,32 16,65
2.  Velký Ořechov ZL 17,49 17,38 17,49
3.  Bílovice UH 17,54 17,08 17,54
4.  Vlachovice ZL 17,98 17,95 17,98
5.  Bratřejov ZL 18,57 18,57 18,27
6.  Holešov KM 18,70 17,58 18,70
7.  Popov ZL 19,33 17,39 19,33
8.  Lukov ZL 19,89 19,89 19,32
9.  Martinice KM 21,56 21,56 21,26
10.  Sazovice ZL 24,02 20,35 24,02
11.  Tečovice ZL 27,91 27,91 26,58
12.  Pohořelice ZL 33,72 33,48 33,72
13.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
13.  Lhota ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková ZL 20,41 20,41 19,22
2.  Pohořelice ZL 20,46 20,46 19,58
3.  Machová ZL 25,31 22,46 25,31
4.  Vizovice ZL 37,85 37,04 37,85
5.  Lhota ZL NP NP NP
5.  Tečovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 16,40 16,10 16,40
2.  Lukov ZL 16,86 16,86 16,75
3.  Hostišová ZL 24,17 22,50 24,17
4.  Racková Tečovice ZL 26,67 26,67 25,93
5.  Louky ZL 32,36 32,36 32,08
6.  Sazovice ZL 42,59 40,00 42,59
7.  Mirošov ZL NP NP NP
7.  Všemina ZL NP NP NP
7.  Šarovy ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 16,90 15,56 16,90
2.  Šarovy ZL 17,85 16,30 17,85
3.  Lhota ZL 18,55 18,35 18,55
4.  Machová ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,8114,5114,812021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL15,2014,5015,202021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevšová ZL15,4514,8715,452021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hradčovice UH15,4714,6615,472021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kněžpole UH15,7514,9515,752021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL15,8414,8815,842021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov BZL15,8915,8915,892021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL16,3516,1916,352021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Louky ZL16,8216,2716,822021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vysoká PR17,2317,3317,232021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chvalnov - LískyKM16,5817,2517,252021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Lideč VS16,9817,3517,352021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lukov ZL16,1317,3717,372021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lhota ZL17,6117,2617,612021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašova Lhota ZL18,0115,4518,012021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poteč ZL18,2817,4118,282021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šarovy ZL18,8619,0819,082021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Brusné KM20,7420,3520,742021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bylnice ZL19,9020,8420,842021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všemina ZL23,1422,9523,142021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hostišová ZL26,6726,9926,992021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Brumov BZL32,3431,9332,342021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Křekov ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mysločovice ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM24,74NPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sazovice ZLNPNPNP2021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH16,3216,6516,652021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice ZL16,8717,0617,062021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Ořechov ZL17,3817,4917,492021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,5317,5217,532019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bílovice UH17,0817,5417,542021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Holešov KM17,5517,8117,812021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL17,8017,8317,832019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bílovice UH17,9416,6217,942021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vlachovice ZL17,9517,9817,982021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice UH18,0417,9918,042019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vlachovice ZL17,4618,3918,392019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bratřejov ZL18,5718,2718,572021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Holešov KM17,5818,7018,702021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holešov KM18,7316,6318,732019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Tečovice ZL18,9018,1118,902019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Popov ZL17,3919,3319,332021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Lhota ZL18,7619,4819,482021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sazovice ZL19,5518,8119,552021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bratřejov ZL18,2419,7419,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Lukov ZL19,8919,3219,892021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Lukov ZL19,8919,4419,892021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov B ZL18,6720,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Martinice KM20,2417,5820,242021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Míkovice UH20,4620,1220,462021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Martinice KM21,5621,2621,562021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Popov ZL21,7619,3821,762019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Popov ZL22,1222,2822,282021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bohuslavice u Zlína ZL23,7418,9323,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ublo ZL23,9523,7523,952019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sazovice ZL20,3524,0224,022021/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/11 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
2021/08/22 Lhota, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2021/09/05 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře