Bratřejov 2014 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 08. 2014 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,40 17,21 17,40
2.  Mistřice UH 17,68 17,30 17,68
3.  Bratřejov ZL 17,90 17,50 17,90
3.  Martinice KM 17,90 17,90 17,66
3.  Vésky B UH 17,90 17,62 17,90
4.  Vrbětice ZL 18,00 18,00 17,67
5.  Vésky UH 18,12 18,12 17,45
6.  Hradčovice UH 18,20 18,07 18,20
7.  Lidečko VS 18,24 18,07 18,24
8.  Rymice KM 18,28 18,28 17,98
9.  Lukov ZL 18,32 17,96 18,32
10.  Neubuz ZL 18,35 17,94 18,35
10.  Štítná nad Vláří ZL 18,35 18,35 17,56
11.  Mladcová ZL 18,40 17,51 18,40
12.  Mirošov ZL 18,47 18,37 18,47
13.  Velký Ořechov B ZL 18,58 18,58 17,33
14.  Nedašova Lhota ZL 18,65 18,65 18,09
15.  Veselá ZL 18,68 18,68 18,33
16.  Poteč ZL 18,89 18,89 18,61
17.  Nedašov ZL 19,03 18,07 19,03
18.  Tečovice ZL 19,12 19,12 18,77
19.  Velký Ořechov C ZL 19,59 19,59 18,38
20.  Sulimov KM 21,21 21,21 21,17
21.  Ludslavice KM 21,69 21,61 21,69
22.  Louky ZL 21,94 21,94 21,70
23.  Pozděchov VS 22,51 19,55 22,51
24.  Ublo ZL 22,68 21,70 22,68
25.  Leskovec VS 28,11 28,11 28,04
26.  Racková ZL NP NP NP
27.  Bratřejov B ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,35 17,13 17,35
2.  Nedašova Lhota ZL 18,29 17,41 18,29
3.  Prštné ZL 18,80 18,37 18,80
4.  Hřivínův Újezd ZL 19,23 19,23 18,51
5.  Tečovice ZL 19,27 18,99 19,27
6.  Lhota ZL 19,64 18,92 19,64
7.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,85 19,85 19,84
8.  Velký Ořechov ZL 20,51 20,51 19,30
9.  Bratřejov ZL 26,00 26,00 25,76
10.  Malenovice ZL 31,95 31,95 19,70
11.  Mysločovice ZL 35,41 35,41 33,80
12.  Ublo ZL 40,83 22,82 40,83

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malenovice ZL 19,54 19,54 18,70
2.  Kaňovice ZL 19,82 19,45 19,82
3.  Lhota ZL 20,59 19,33 20,59
4.  Machová ZL 20,68 20,68 20,64
5.  Valašské Příkazy VS 21,14 21,14 20,61
6.  Racková ZL 27,43 20,25 27,43

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 16,32 16,32 16,05
2.  Nová Dědina KM 16,93 16,93 16,58
3.  Míškovice KM 17,01 17,01 16,71
4.  Sazovice ZL 18,66 18,66 18,09
5.  Ublo ZL 18,77 18,60 18,77
6.  Valašské Příkazy VS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mistřice - Muži

17,68https://youtu.be/PBxIUdcs8Vw Petr Kropáč

Machová - Dorostenky

20,68https://youtu.be/eZ4X3PVoc9U Kateřina Brázdilová

Sulimov - Muži

21,21https://youtu.be/RXZTs8pWRDc Jaroslav Ševčík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/14 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/13 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/23 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/15 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/12 Bratřejov, Pohárová soutež
ZLPS
2013/08/11 Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS
-
2013/08/11 Bratřejov, ZLPS Bratřejov
ZLPS
2014/08/10 Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014
-
2014/08/10 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/08/09 Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS
ZLPS
2016/08/07 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/13 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/08/12 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře