Břevenec 2015 - Břevenec

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2015 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čelechovice na Hané PV 17,28 17,11 17,28
2.  Břevenec OL 17,56 17,17 17,56
3.  Olešnice OL 17,78 17,78 17,68
4.  Nemrlov SU 17,88 17,66 17,88
5.  Dětkovice A PV 17,92 17,88 17,92
6.  Janovice BR 17,95 17,95 17,43
7.  Hlubočky OL 18,00 17,52 18,00
8.  Hrabišín SU 18,03 18,03 17,88
9.  Loučany OL 18,07 18,07 17,27
10.  Domamyslice PV 18,13 18,13 17,77
11.  Náměšť na Hané A OL 18,14 18,05 18,14
12.  Ráječek SU 18,17 18,17 17,71
13.  Zvole SU 18,48 18,48 18,24
14.  Bílovice PV 18,63 18,63 18,47
15.  Plinkout OL 18,65 18,65 17,38
16.  Měrotín OL 18,74 18,74 18,57
17.  Mostkov SU 19,05 19,05 18,44
18.  Troubelice OL 19,63 18,47 19,63
19.  Chválkovice OL 19,67 19,67 19,45
20.  Tršice OL 19,72 19,47 19,72
21.  Haňovice OL 19,74 18,45 19,74
22.  Dětkovice B PV 20,03 19,93 20,03
23.  Nová Dědina OL 20,16 18,09 20,16
24.  Sobotín SU 20,33 19,30 20,33
25.  Nové Dvory OL 20,85 20,42 20,85
26.  Sádek OP 21,44 19,19 21,44
27.  Šumvald OL 22,00 22,00 19,81
28.  Nemile SU 23,31 23,00 23,31
29.  Ludéřov OL 27,67 19,46 27,67
30.  Bohuslavice SU 28,25 28,09 28,25
31.  Pavlov SU 44,48 44,48 19,24
32.  Niva PV NP NP 23,10

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 18,14 18,06 18,14
2.  Loučany OL 18,17 17,84 18,17
3.  Droždín Chvadrož OL 18,77 18,16 18,77
4.  Olešnice OL 19,38 19,38 18,82
5.  Nová Hradečná OL 20,60 20,60 20,13
6.  Ludéřov OL 20,96 20,00 20,96
7.  Dolní Libina SU 21,97 21,97 18,33
8.  Nová Dědina OL 22,51 19,55 22,51
9.  Haňovice OL 23,75 20,80 23,75
10.  Dubicko SU 45,89 45,89 45,85
11.  Chválkovice OL NP NP NP
11.  Troubelice OL NP NP NP
11.  Pěnčín PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,8816,9616,962019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV17,0116,5217,012019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL16,9617,1517,152019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU16,5017,2117,212019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nemrlov SU17,6717,3617,672019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře