Břevenec - hřiště 2018 - Břevenec

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 05. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,41 17,41 16,94
2.  Loučany OL 17,57 17,54 17,57
3.  Břevenec OL 17,65 17,65 16,86
4.  Janovice BR 17,84 17,69 17,84
5.  Polkovice PR 18,19 17,54 18,19
6.  Ráječek SU 18,61 18,61 18,53
7.  Dětkovice PV 18,89 18,51 18,89
8.  Domamyslice A PV 19,58 19,36 19,58
9.  Pavlov-výběr SU 20,17 19,67 20,17
10.  Náměšť na Hané OL 20,32 18,32 20,32
11.  Chválkovice OL 20,48 20,42 20,48
12.  Dolní Libina SU 20,58 20,58 19,57
13.  Mostkov SU 20,88 20,88 18,88
14.  Nemile SU 22,28 22,28 17,25
15.  Šumvald OL 22,67 22,67 22,30
16.  Plinkout OL 24,29 24,29 18,53
17.  Vrbno pod Pradědem BR 29,18 29,18 28,23
18.  Nová Dědina OL 29,59 29,59 19,13
19.  Dolní Studénky SU 32,90 32,30 32,90
20.  Domamyslice B PV NP NP NP
20.  Bílovice PV NP 22,82 NP
20.  Ludéřov OL NP NP 17,40
20.  Hrabišín SU NP 17,54 NP
20.  Bohuslavice SU NP NP NP
20.  Nemrlov SU NP NP NP
20.  Plumlov PV NP 17,91 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 18,11 18,11 17,91
2.  Loučany OL 18,55 18,32 18,55
3.  Dolní Libina SU 18,99 18,97 18,99
4.  Droždín Chvadrož OL 19,11 19,11 19,04
5.  Náměšť na Hané OL 19,18 19,18 19,05
6.  Pěnčín PV 19,60 18,38 19,60
7.  Svésedlice OL 19,86 19,05 19,86
8.  Mladeč OL 20,57 20,57 20,20
9.  Hlubočky OL 20,93 20,93 20,59
10.  Nové Dvory OL 22,10 19,59 22,10
11.  Bílovice A PV 22,27 22,27 18,85
12.  Janovice BR 24,35 21,37 24,35
13.  Dětkovice PV 27,42 21,14 27,42
14.  Břevenec OL 30,33 29,65 30,33
15.  Bílovice B PV 30,88 30,88 18,17
16.  Haňovice OL 33,03 33,03 32,21
17.  Nová Dědina OL 33,16 32,80 33,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pňovice PB17,8717,8617,872006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nemrlov SU17,6617,8817,882015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,9017,6917,902014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV17,8717,9117,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Urbanov JI17,9117,8717,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Haňovice OL19,1219,1319,132016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Droždín Chvadrož OL18,7319,3719,372016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Náměšť na Hané OL19,8720,3620,362016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nová Hradečná OL26,5726,9626,962016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dětkovice PV34,2434,8934,892016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pěnčín PV45,6642,9245,662016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Zvole SUNPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře