Brumov 2022 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 07. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zbora A PU 14,02 13,89 14,02
2.  Brumov B ZL 14,50 14,26 14,50
3.  Mladcová ZL 14,80 14,80 14,52
4.  Hradčovice A UH 14,95 14,95 14,92
5.  Podlužany nad Bebravou BN 14,96 14,96 14,80
6.  Nevšová A ZL 14,65 15,65 14,65
7.  Bylnice ZL 15,74 15,70 15,74
8.  Bratřejov ZL 16,34 15,82 16,34
9.  Svatobořice HO 16,47 16,28 16,47
10.  Poruba PD 16,65 16,65 16,14
11.  Lednické Rovne PU 16,76 16,22 16,76
12.  Lukov ZL 16,86 16,86 15,61
13.  Trnava ZL 17,41 16,87 17,41
14.  Všemina ZL 17,46 16,94 17,46
15.  Svinná TN 17,73 17,73 16,00
16.  Chvalnov - Lísky KM 18,13 18,13 15,77
17.  Lidečko VS 18,57 18,57 16,31
18.  Oldřichovice ZL 19,48 19,48 18,91
19.  Visolaje A PU 19,83 19,82 19,83
20.  Ruskovce BN 21,29 16,42 21,29
21.  Lhota ZL 22,76 22,65 22,76
22.  Vrbětice ZL 23,62 23,09 23,62
23.  Mirošov B ZL 24,30 23,55 24,30
24.  Tečovice B ZL 26,52 23,85 26,52
25.  Křekov ZL 28,95 28,95 27,17
26.  Zbora B PU NP NP NP
26.  Valašská Polanka VS NP NP NP
26.  Mysločovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 17,00 17,00 16,49
2.  Vlachovice ZL 17,01 17,01 16,63
3.  Bílovice UH 17,23 16,44 17,23
4.  Martinice KM 17,35 17,35 17,30
5.  Zlatníky BN 17,41 17,41 16,85
6.  Hradčovice UH 18,00 17,76 18,00
7.  Pohořelice ZL 18,62 17,26 18,62
8.  Racková ZL 18,80 17,88 18,80
9.  Kocurany PD 18,82 17,74 18,82
10.  Lhota ZL 18,94 18,21 18,94
11.  Popov ZL 19,50 18,21 19,50
12.  Bylnice ZL 20,30 20,30 20,25
13.  Nedašova Lhota ZL 20,33 20,33 16,95
14.  Valašské Příkazy VS 20,42 20,42 20,29
15.  Sazovice ZL 21,31 21,31 21,01
16.  Machová ZL 21,77 21,31 21,77
17.  Holešov KM 34,11 33,92 34,11
18.  Tečovice ZL 37,54 36,80 37,54
19.  Trnava ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nosice Žabky B PU 18,48 18,48 17,99
2.  Machová ZL 21,55 19,46 21,55
3.  Pohořelice ZL 22,74 22,74 22,11
4.  Valašské Příkazy VS 26,48 26,48 24,12
5.  Racková ZL 28,24 28,24 28,22
6.  Trnava ZL 30,04 28,68 30,04

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 15,40 15,08 15,40
2.  Veselá ZL 16,49 16,49 16,45
3.  Sazovice ZL 17,17 17,17 17,16
4.  Hradčovice UH 17,35 17,35 17,20
5.  Racková - Tečovice ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ihrište PU 16,08 15,43 16,08
2.  Louky ZL 16,46 15,87 16,46

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zbora APU13,8914,0214,022022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov BZL14,2614,5014,502022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevšová AZL15,6514,6514,652022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL14,8014,5214,802022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice AUH14,9514,9214,952022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Podlužany nad Bebravou BN14,9614,8014,962022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bylnice ZL15,7015,7415,742022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL15,8216,3416,342022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatobořice HO16,2816,4716,472022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Poruba PD16,6516,1416,652022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lednické Rovne PU16,2216,7616,762022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukov ZL16,8615,6116,862022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trnava ZL16,8717,4117,412022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všemina ZL16,9417,4617,462022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svinná TN17,7316,0017,732022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chvalnov - LískyKM18,1315,7718,132022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS18,5716,3118,572022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Oldřichovice ZL19,4818,9119,482022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Visolaje APU19,8219,8319,832022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ruskovce BN16,4221,2921,292022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhota ZL22,6522,7622,762022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vrbětice ZL23,0923,6223,622022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mirošov BZL23,5524,3024,302022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tečovice BZL23,8526,5226,522022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křekov ZL28,9527,1728,952022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Valašská Polanka VSNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zbora BPUNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mysločovice ZLNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH17,0016,4917,002022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vlachovice ZL17,0116,6317,012022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice UH16,4417,2317,232022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Martinice KM17,3517,3017,352022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zlatníky BN17,4116,8517,412022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradčovice UH17,7618,0018,002022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pohořelice ZL17,2618,6218,622022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Racková ZL17,8818,8018,802022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kocurany PD17,7418,8218,822022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Lhota ZL18,2118,9418,942022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Popov ZL18,2119,5019,502022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bylnice ZL20,3020,2520,302022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nedašova Lhota ZL20,3316,9520,332022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Valašské Příkazy VS20,4220,2920,422022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sazovice ZL21,3121,0121,312022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Machová ZL21,3121,7721,772022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Holešov KM33,9234,1134,112022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Tečovice ZL36,8037,5437,542022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Trnava ZLNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Mirošov ZL15,0815,4015,402022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Veselá ZL16,4916,4516,492022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sazovice ZL17,1717,1617,172022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hradčovice UH17,3517,2017,352022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZLNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nosice PU18,4817,9918,482022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL19,4621,5521,552022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pohořelice ZL22,7422,1122,742022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Valašské Příkazy VS26,4824,1226,482022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,2428,2228,242022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Trnava ZL28,6830,0430,042022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/07 Brumov, ZL, O pohár starosty města
SMHL
2004/09/05 Brumov, Zl, O pohár starostky města
SMHL
2004/09/05 Brumov, ZL, Pohár starosty městského úřadu
ZLPS
2005/09/04 Brumov, ZL, O pohár starosty města
SMHL
2005/09/04 Brumov, ZL, Pohár starostky obce
ZLPS
2006/09/03 Brumov, ZL, O pohár starostky města
SMHL
2006/09/03 Brumov, ZL, O pohár starostky města
ZLPS
2007/07/14 Brumov, ZL, O pohár starosty města
SMHL
2007/07/14 Brumov, ZL, O pohár starostky města
ZLPS
2008/08/09 Brumov, ZL, O pohár starostky města
ZLPS
2008/08/09 Brumov, ZL, Pohárová súťaž
SMHL
2009/08/01 Brumov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/07 Brumov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/11 Brumov, O pohár starosty města Brumov-Bylnice
-
2013/08/10 Fotbalové hřiště v Bylnici, O pohár starosty města Brumov-Bylnice
-
2014/08/09 Brumov, fut.ihrisko Bylnice, 12,kolo SMHL
SMHL
2015/08/06 Areál FC Bylnice, O pohár starosty města Brumov-Bylnice
-
2016/08/13 stadion FC Elseremo Brumov, O pohár starosty města Brumov-Bylnice
-
2021/07/25 hřiště FC BRUMOV, Brumov - 4.kolo SMHL
-
2022/07/03 Brumov, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/07/03 Hřiště FC Brumov, Soutež Brumov
-
Kdy Kde Liga


Komentáře