Buková 2018 - O pohár starostky obce Buková

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon:  +420607781177
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Kamenice DO 17,77 17,77 17,77
2.  Novosedly ST 17,93 17,93 16,84
3.  Dehtín KT 18,32 18,32 17,27
4.  Únětice PJ 18,42 18,42 18,23
5.  Hlubyně PB 18,61 18,61 18,54
6.  Horní Lukavice PJ 18,99 18,99 17,94
7.  Štěnovický Borek PJ 19,14 19,14 19,12
8.  Nevřeň PS 19,46 18,68 19,46
9.  Mokrouše PJ 19,55 18,86 19,55
10.  Štichovice PS 19,73 19,66 19,73
11.  Poděvousy DO 19,95 19,95 19,93
12.  Chrást PB 20,02 20,02 18,94
13.  Bolkov PJ 21,23 21,02 21,23
14.  Robčice PJ 31,91 31,91 31,44
15.  Žebnice PS 33,00 33,00 33,00
16.  Mochtín KT NP NP NP
16.  Úherce PS NP NP NP
16.  Útušice PJ NP NP NP
16.  Želčany PJ NP NP NP
16.  Chotíkov PS NP NP NP
16.  Zahorčice ST NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,75 17,75 17,19
2.  Úněšov PS 18,47 18,47 18,46
3.  Štichovice PS 18,89 18,69 18,89
4.  Hlubyně PB 19,49 19,49 19,04
5.  Dehtín KT 19,64 18,62 19,64
6.  Hradec PJ 19,79 18,72 19,79
7.  Štěnovický Borek PJ 21,49 18,27 21,49
8.  Horní Lukavice PJ 22,07 22,07 21,40
9.  Mrtník PS 22,62 19,71 22,62
10.  Poděvousy DO 25,22 23,57 25,22
11.  Únětice PJ 30,25 30,17 30,25
12.  Chotíkov PS 33,28 33,28 23,98

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,7517,1917,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Úněšov PS18,4718,4618,472018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Štichovice PS18,6918,8918,892018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubyně PB19,4919,0419,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dehtín KT18,6219,6419,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradec PJ18,7219,7919,792018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Štěnovický Borek PJ18,2721,4921,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Horní Lukavice PJ22,0721,4022,072018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Mrtník PS19,7122,6222,622018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Poděvousy DO23,5725,2225,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Únětice PJ30,1730,2530,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotíkov PS33,2823,9833,282018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Únětice - Muži

18,42http://youtu.be/WdUYkfJWe6U Petr Skala

Hlubyně - Muži

18,61http://youtu.be/Xc5XWc3O49w Josef Drnek

Hlubyně - Ženy

19,49http://youtu.be/MyvZSg0dB3o Josef Drnek

Chrást - Muži

20,02http://youtu.be/QfMxHzdNkC0 Josef Drnek

Únětice - Ženy

30,25http://youtu.be/ReKkkMpNyEY Petr Skala

Zahorčice - Muži

NPhttp://youtu.be/ac_GrbHs0o0 Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
Kdy Kde Liga


Komentáře