Buková 2018 - O pohár starostky obce Buková

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon:  +420607781177
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Kamenice DO 17,77 17,77 17,77
2.  Novosedly ST 17,93 17,93 16,84
3.  Dehtín KT 18,32 18,32 17,27
4.  Únětice 1911 A PJ 18,42 18,42 18,23
5.  Hlubyně PB 18,61 18,61 18,54
6.  Horní Lukavice PJ 18,99 18,99 17,94
7.  Štěnovický Borek PJ 19,14 19,14 19,12
8.  Nevřeň PS 19,46 18,68 19,46
9.  Mokrouše PJ 19,55 18,86 19,55
10.  Štichovice PS 19,73 19,66 19,73
11.  Poděvousy DO 19,95 19,95 19,93
12.  Chrást PB 20,02 20,02 18,94
13.  Bolkov PJ 21,23 21,02 21,23
14.  Robčice PJ 31,91 31,91 31,44
15.  Žebnice PS 33,00 33,00 33,00
16.  Zahorčice ST NP NP NP
16.  Mochtín KT NP NP NP
16.  Úherce PS NP NP NP
16.  Útušice PJ NP NP NP
16.  Želčany PJ NP NP NP
16.  Chotíkov PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,75 17,75 17,19
2.  Úněšov PS 18,47 18,47 18,46
3.  Štichovice PS 18,89 18,69 18,89
4.  Hlubyně PB 19,49 19,49 19,04
5.  Dehtín KT 19,64 18,62 19,64
6.  Hradec PJ 19,79 18,72 19,79
7.  Štěnovický Borek PJ 21,49 18,27 21,49
8.  Horní Lukavice PJ 22,07 22,07 21,40
9.  Mrtník PS 22,62 19,71 22,62
10.  Poděvousy DO 25,22 23,57 25,22
11.  Únětice 1911 PJ 30,25 30,17 30,25
12.  Chotíkov PS 33,28 33,28 23,98

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 APJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,6317,6018,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štichovice PS18,4418,6318,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,3618,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly ST18,7918,2918,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice 1911 APJ18,8018,1518,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Kamenice DO18,9118,7118,912019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mokrouše PJ18,8518,9718,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mochtín KT18,1119,0519,052019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Robčice PJ19,5218,8919,522019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ19,4519,6019,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ19,8119,0019,812019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chrást PB20,6020,5920,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS20,7319,4820,732019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dehtín KT21,5820,5621,582019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žebnice PS22,3718,7922,372019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Příšov PS23,1322,9323,132019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahorčice KT26,5320,1426,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Únětice 1911 - Muži

18,42https://youtu.be/WdUYkfJWe6U Petr Skala

Hlubyně - Muži

18,61https://youtu.be/Xc5XWc3O49w Josef Drnek

Nevřeň - Muži

19,46https://youtu.be/UCnGyqTy3mk Jícháč

Hlubyně - Ženy

19,49https://youtu.be/MyvZSg0dB3o Josef Drnek

Chrást - Muži

20,02https://youtu.be/QfMxHzdNkC0 Josef Drnek

Únětice 1911 - Ženy

30,25https://youtu.be/ReKkkMpNyEY Petr Skala

Zahorčice - Muži

NPhttps://youtu.be/ac_GrbHs0o0 Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
Kdy Kde Liga


Komentáře