Bukovno 2020 - Bukovno

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 15,06 14,95 15,06
2.  Chyjice JC 15,76 14,75 15,76
3.  Pěnčín JN 15,91 15,60 15,91
4.  Velké Hamry JN 16,74 15,85 16,74
5.  Karlinky LI 17,01 16,66 17,01
6.  Škodějov SM 17,73 16,85 17,73
7.  Lučany nad Nisou JN 17,82 17,21 17,82
8.  Sezemice MB 18,63 17,72 18,63
9.  Janův Důl LI 18,67 17,81 18,67
10.  Bakov nad Jizerou MB 18,97 18,90 18,97
11.  Březovice MB 19,09 17,71 19,09
12.  Záskalí LI 19,53 18,97 19,53
13.  Nová Ves u Bakova MB 20,60 20,12 20,60
14.  Jeřmanice LI 27,97 27,30 27,97
15.  Brada - Rybníček JC 29,04 28,84 29,04
16.  Doubrava MB 29,45 24,03 29,45
17.  Chotětov MB 38,33 34,73 38,33
18.  Smržovka JN 40,97 28,85 40,97
19.  Bukovno MB NP NP NP
20.  Valdice JC NP NP NP
20.  Krásná Ves MB NP NP NP
20.  Žehrov MB NP NP NP
20.  Desná III JN NP NP NP
20.  Karlinky B LI NP NP NP
20.  Bystřice JC NP NP NP
20.  Březová LI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 18,16 17,31 18,16
2.  Jeřmanice B LI 18,56 16,74 18,56
3.  Mělník Blata ME 18,79 18,79 18,57
4.  Krásná Ves MB 18,84 18,16 18,84
5.  Katusice MB 18,93 18,42 18,93
6.  Hodkovice nad Mohelkou LI 20,43 20,24 20,43
7.  Zlatá Olešnice JN 20,91 18,23 20,91
8.  Jeřmanice LI 23,17 23,17 22,21
9.  Chotětov B MB 31,42 30,10 31,42
10.  Olešnice SM 33,79 33,29 33,79
11.  Chotětov MB 37,11 30,11 37,11
12.  Smržovka JN 40,60 40,23 40,60
13.  Dalešice JN NP NP NP
13.  Pěnčín JN NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Škodějov SM 20,93 20,86 20,93
2. Lučany nad Nisou JN 22,00 21,54 22,00
3. Záskalí LI 22,71 22,48 22,71
4. Dalešice JN 22,96 20,38 22,96
5. Chyjice JC 23,12 20,37 23,12
6. Březová LI 23,41 20,28 23,41
7. Janův Důl LI 23,82 22,47 23,82
8. Bystřice JC 23,89 21,25 23,89
9. Smržovka JN 24,05 23,16 24,05
10. Nová Ves u Bakova MB 25,17 23,24 25,17
11. Lažany LI 25,62 24,66 25,62
12. Brada - Rybníček JC 25,78 21,10 25,78
13. Bakov nad Jizerou MB 26,43 25,37 26,43
14. Žehrov MB 27,86 27,50 27,86
15. Karlinky B LI 38,56 27,30 38,56
16. Chotětov MB 50,52 43,33 50,52
17. Doubrava MB 73,15 65,21 73,15
18. Jeřmanice LI NP NP NP
18. Sezemice MB NP NP NP
18. Březovice MB NP NP NP
18. Roztoky u Semil SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/22 Bukovno, Bukovno
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře