Chlumčany 2017 - 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.lasselsberger.com/
Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  378 022 637
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Michal Krieger

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice BN 14,59 - -
2.  Hlubyně PB 14,73 - -
3.  Únětice 1911 PJ 14,87 - -
4.  Zahorčice ST 14,90 - -
5.  Horní Kamenice DO 14,96 - -
6.  Žebnice PS 15,03 - -
7.  Sedlčany PB 15,14 - -
8.  Štítary A DO 15,15 - -
9.  Zalužany PB 15,43 - -
10.  Radětice PB 15,70 - -
11.  Ves Touškov PJ 15,73 - -
12.  Buková PB 15,73 - -
13.  Hradec PJ 15,75 - -
14.  Chotíkov PS 15,81 - -
15.  Starosedlský Hrádek PB 15,86 - -
16.  Záborná Lhota PB 15,93 - -
17.  Vranovice Peklo PB 15,99 - -
18.  Dehtín KT 16,01 - -
19.  Lhotka PB 16,04 - -
20.  Radíč PB 16,07 - -
21.  Dnešice PJ 16,07 - -
22.  Pasečnice DO 16,08 - -
23.  Březnice PB 16,11 - -
24.  Bolkov PJ 16,20 - -
25.  Poděvousy DO 16,29 - -
26.  Zahorčice KT 16,45 - -
27.  Chrást PB 16,46 - -
28.  Křečovice BN 16,78 - -
29.  Příšov PS 16,92 - -
30.  Nevřeň PS 16,93 - -
31.  Robčice PJ 16,98 - -
32.  Útušice PJ 17,38 - -
33.  Štítary B DO 18,02 - -
34.  Křištín KT 19,42 - -
35.  Mochtín KT 20,65 - -
36.  Šipoun PT NP - -
37.  Vidice DO NP - -
38.  Horní Metelsko DO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 18,01 - -
2.  Štěnovický Borek PJ 18,03 - -
3.  Chrášťany LT 18,04 - -
4.  Líchovy PB 18,35 - -
5.  Vranovice Pekelnice PB 19,28 - -
6.  Srbice DO 19,33 - -
7.  Poděvousy DO 19,72 - -
8.  Úněšov PS 19,90 - -
9.  Chotíkov PS 19,92 - -
10.  Štítary DO 20,08 - -
11.  Hlubyně PB 21,05 - -
12.  Vidice DO 21,40 - -
13.  Dnešice PJ 21,57 - -
14.  Zalužany PB 21,69 - -
15.  Útušice PJ 23,35 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únětice APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Únětice PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Únětice PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Únětice 1911PJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Srbice DO15,4614,9714,972018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chrášťany LT23,1214,9814,982015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT15,5015,0215,022011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Petrovice BTR15,0215,8015,022010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žebnice PS--15,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Buková PB15,04NP15,042018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Lukavice PJ15,0415,3715,042011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radětice PB15,2415,0715,072012/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chválenice Z PJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany Z LT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Robčice Z PJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Poděvousy D DO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bezděkov pod Třemšínem Z PB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zalužany PB18,7821,0318,782014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Poděvousy Z DO18,8219,6118,822011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Touchovice LN18,91-18,912015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Poděvousy DO18,9419,1118,942018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hlubyně - Muži

14,73http://youtu.be/_WDQAgGbGdM Josef Drnek

Zahorčice - Muži

14,90http://youtu.be/bk_zbq7tf4w Josef Drnek

Žebnice - Muži

15,03http://youtu.be/5u7_3cKaP1o Josef Drnek

Starosedlský Hrádek - Muži

15,86http://youtu.be/lvbWHmA3GCM Josef Drnek

Chrást - Muži

16,46http://youtu.be/oTWTqYFEwWw Josef Drnek

Nevřeň - Muži

16,93http://youtu.be/JAtluGoAArI Jícháč

Křištín - Muži

19,42http://youtu.be/2-Q0OUk_bEo Jiří Freiberk

Křištín - Muži

19,42http://youtu.be/dh2rKtPtHJQ Jiří Freiberk

Hlubyně - Ženy

21,05http://youtu.be/SXQllOu_pQc Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Komentáře