Dalešice 2020 - Dalešice

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hamry JN 16,40 16,40 15,96
2.  Brada - Rybníček JC 16,40 16,40 16,02
3.  Krásná Ves MB 16,69 16,69 16,29
4.  Pěnčín JN 16,73 16,73 16,72
5.  Hradčany LI 16,74 16,74 16,64
6.  Chyjice JC 16,75 16,75 15,44
7.  Desná III JN 16,98 16,98 15,80
8.  Krásná Ves MB 17,07 17,07 16,40
9.  Bystřice JC 17,20 17,20 16,25
10.  Březová LI 17,76 17,76 17,19
11.  Karlinky LI 17,88 17,88 17,64
12.  Jirkov B JN 18,54 18,54 18,00
13.  Sezemice MB 20,88 20,88 20,51
14.  Bozkov SM 22,26 22,26 21,25
15.  Valdice JC 25,58 25,58 15,63
16.  Odolenovice JN 28,72 28,72 26,24
17.  Pěnčín LI 30,93 30,93 30,53
18.  Smržovka JN 34,75 34,75 34,71
19.  Jeřmanice LI 39,54 39,54 38,24
20.  Lučany nad Nisou JN NP 46,92 18,06
20.  Bukovno MB NP NP NP
20.  Záskalí LI NP NP NP
20.  Škodějov SM NP 17,16 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 19,06 19,06 18,06
2.  Jeřmanice LI 19,37 19,37 19,04
3.  Zlatá Olešnice JN 19,85 19,85 18,23
4.  Bozkov SM 22,52 22,52 20,92
5.  Smržovka JN 23,00 23,00 21,71
6.  Mělník Blata ME 28,71 28,71 27,92
7.  Veselá SM 30,12 30,12 29,23
8.  Hodkovice nad Mohelkou LI 42,67 24,35 42,67
9.  Dalešice JN 52,41 52,41 47,67

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Chyjice JC 20,45 20,45 20,17
2. Bystřice JC 20,73 20,73 20,32
3. Škodějov SM 21,72 21,72 21,35
4. Bozkov SM 22,33 22,33 21,32
5. Březová LI 22,43 22,43 21,37
6. Dalešice JN 23,62 23,62 21,86
7. Sezemice MB 24,31 24,31 23,62
8. Roztoky u Semil SM 24,66 24,66 24,16
9. Dolní Sytová SM 24,96 24,96 24,43
10. Jeřmanice LI 25,07 25,07 22,91
11. Smržovka JN 25,45 25,45 25,36
12. Záskalí LI 25,67 25,67 25,60
13. Lažany LI 25,76 25,76 25,65
14. Hradčany LI 25,79 25,79 20,75
15. Bozkov B SM 25,91 25,91 24,30
16. Brada - Rybníček JC 26,14 26,14 22,41
17. Odolenovice JN 26,44 26,44 25,16
18. Lučany nad Nisou JN 31,89 31,89 31,34
19. Pěnčín LI 33,16 33,16 31,48
20. Ostroměř JC NP 23,87 NP
20. Karlinky B LI NP 27,61 25,01

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/05 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2020/08/15 Dalešice, Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře