Dolní Hradiště 2020 - ICE CUP 2020

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 01. 2020 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč
Telefon:  730 579 494
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Metelsko Růžoví panteři DO 15,60 15,45 15,60
2.  Mochtín #20centimeter KT 15,88 15,27 15,88
3.  Vranovice Peklo PB 16,24 16,24 15,61
4.  Chotíkov PS 16,29 15,73 16,29
5.  Únětice 1911 B PJ 16,70 15,20 16,70
6.  Příšov PS 16,77 16,77 16,39
7.  Nebílovy PJ 17,28 16,97 17,28
8.  Mirošov A RO 17,53 17,44 17,53
9.  Křelovice PS 17,64 17,64 17,53
10.  Úněšov PS 18,24 18,24 17,77
11.  Drahkov PJ 18,60 18,20 18,60
12.  Štítary A DO 19,02 18,58 19,02
13.  Čelákovy PJ 19,34 19,34 16,11
14.  Křištín KT 19,89 19,89 19,41
15.  Svaté Pole PB 20,33 16,30 20,33
16.  Horšovský Týn DO 22,27 20,75 22,27
17.  Chrást PS 22,44 21,90 22,44
18.  Hostivice PZ 22,53 22,53 19,91
19.  Vidice DO 23,58 17,35 23,58
20.  Chrást PB 23,62 22,96 23,62
21.  Stýskaly PS 24,90 23,15 24,90
22.  Letiny PJ 27,94 25,73 27,94
23.  Mirošov B RO 29,09 27,14 29,09
24.  Obora PS 30,22 30,22 28,96
25.  Nová Ves ( Domažlice) DO 46,41 38,83 46,41
26.  Nevřeň #pětdevět PS NP NP NP
26.  Zahorčice KT NP NP NP
26.  Sedlčany PB NP NP NP
26.  Dolní Hradiště PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mělník - Blata ME 18,87 18,59 18,87
2.  Únětice 1911 PJ 18,94 18,65 18,94
3.  Úněšov PS 19,61 19,61 19,48
4.  Štítary DO 20,14 19,59 20,14
5.  Vidice DO 22,26 21,04 22,26
6.  Horšovský Týn DO 45,00 45,00 25,72
7.  Mirošov RO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 4, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Kmetiněves Typci KL 19,50 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bučí PS19,0718,8119,072006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
2. Úherce PS18,9919,3519,352006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
3. Strýčkovice DO19,7019,6019,702006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
4. Mrtník PS20,6719,1820,672006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
5. Seč PJ22,7522,7022,752006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
6. Horní Hradiště PS29,7421,3229,742006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
7. Bolevec PM--NP2006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
8. Chválenice PJ--NP2006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
9. Brodeslavy PS--NP2006/07/29 Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mochtín - Muži

15,88https://youtu.be/blC7qPFLllY Petr Kanta

Nevřeň - Muži

NPhttps://youtu.be/CZD0pRWyTRI Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/07/31 Dolní Hradiště, O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2005/08/20 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2006/07/29 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2007/07/28 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2008/07/27 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2009/09/13 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2010/08/01 Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště
ZČHL
2011/01/22 Dolním Hradišti, ICE CUP 2011, 7. ročník
-
2011/07/31 Dolní Hradiště, O POHÁR DOLNÍHO HRADIŠTĚ
ZČHL
2012/01/14 Dolním Hradišti, ICE CUP 2012, 8. ročník
-
2012/07/29 Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště
ZČHL
2013/01/19 Dolní Hradiště, ICE CUP 2013, 9. ročník
-
2013/05/25 Dolní Hradiště,okresní kolo PS, okresní kolo Hra plamen
-
2013/05/25 Dolní Hradiště, Okresní kolo hra plamen
-
2014/01/18 Dolní Hradiště, ICE CUP 2014, 10. ročník
-
2015/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2016/01/23 Dolni Hradiste, ICE cup 2016
-
2017/01/14 Dolní Hradiště, ICE CUP 2017
-
2018/01/14 Dolní Hradiště, ICE CUP 2018
-
2019/01/12 Dolní Hradiště, ICE CUP 2019
FSCR
2020/01/11 Dolní Hradiště, ICE CUP 2020
-
Kdy Kde Liga


Komentáře