Dolní Libina 2014 - O pohár

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 06. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Nemrlov OV 16,76 16,76 16,58
2.  Domamyslice PV 16,89 16,80 16,89
3.  Janovice BR 17,16 16,71 17,16
4.  Sádek OP 17,32 17,09 17,32
5.  Brno Ráječek BM 18,00 18,00 17,73
6.  Dětkovice B PV 18,05 17,90 18,05
7.  Dolní Libina SU 18,15 17,31 18,15
8.  Plinkout OL 18,22 16,99 18,22
9.  Nemile SU 18,84 18,84 18,72
10.  Rohle SU 19,50 19,50 19,38
11.  Hrabišín SU 19,69 19,69 18,84
12.  Kolšov SU 19,71 19,71 19,19
13.  Sobotín SU 19,95 19,95 19,82
14.  Šumvald OL 20,46 20,41 20,46
15.  Niva PV 21,90 21,89 21,90
16.  Odrlice OL 22,07 22,07 22,07
17.  Lesnice SU NP - -
18.  Třeština SU NP - -
19.  Nový Malín SU NP - -
20.  Troubelice OL NP - -
21.  Mostkov SU NP - -
22.  Nová Hradečná OL NP - -
23.  Nová Dědina OL NP - -
24.  Ludéřov OL NP - -
25.  Břevenec OL NP - -
26.  Cholina OL NP - -
27.  Měrotín OL NP - -
28.  Olešnice X OL NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,80 18,80 17,64
2.  Dolní Libina SU 19,15 18,09 19,15
3.  Nová Dědina OL 19,47 19,47 18,58
4.  Lesnice SU 21,23 19,95 21,23
5.  Dolní Studénky SU 21,64 21,64 20,45
6.  Hrabišín SU 22,11 20,86 22,11
7.  Třeština SU 23,10 23,10 21,64
8.  Šumvald OL 23,12 20,93 23,12
9.  Rohle SU 23,79 23,79 23,52
10.  Troubelice OL 29,01 27,69 29,01

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Komentáře