Domažlice 2016 - O pohár

Liga: Šumavská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 04. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Železný hasič

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plánice Roman Kohout KT 76,40 - -
2.  Nebílovy Zbyněk Myslivec PJ 82,20 - -
3.  Díly Pavel Kouřík DO 82,62 - -
4.  Česká Kubice Antonín Rendl DO 83,26 - -
5.  Koloveč Jaroslav Klička DO 83,48 - -
6.  Kvasetice Ondřej Klíma KT 83,96 - -
7.  Králův Dvůr Dušan Plodr BE 86,45 - -
8.  Pařezov Lukáš Macht DO 87,66 - -
9.  Díly Patrik Kouřík DO 90,67 - -
10.  Postřekov Robin Knopf DO 91,55 - -
11.  Plánice Lukáš Plánička KT 93,55 - -
12.  Uhelná Příbram Ladislav Vobejda HB 95,53 - -
13.  Kvasetice Pavel Ballý KT 95,85 - -
14.  Příšovice Petr Uher LI 96,52 - -
15.  Čeminy Stanislav Valenta PS 97,74 - -
16.  Cítoliby Robin Bureš LN 98,26 - -
17.  Zahorčice Petr Kollross KT 98,88 - -
18.  Pocinovice Petr Formánek DO 98,92 - -
19.  Díly Václav Buršík DO 100,81 - -
20.  - Edig Amberger Gleissenberg - 100,96 - -
21.  Mračnice Viktor Bosák DO 101,38 - -
22.  Turkovice Josef Brabec PH 101,48 - -
23.  Hrad Nečtiny Karel Zapletal PS 102,09 - -
24.  Tlumačov Jakub Kulhánek ZL 102,18 - -
25.  Příšovice Dominik Rauner LI 102,36 - -
26.  Česká Kubice Martin Šindelář DO 102,88 - -
27.  Česká Kubice Ondřej Blažek DO 104,62 - -
28.  Stanětice Josef Hoffmann DO 104,74 - -
29.  Postřekov Petr Anderle DO 105,18 - -
30.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Jungmann DO 105,46 - -
31.  Štítary Petr Bajer DO 105,49 - -
32.  Brandov Lukáš Mooz MO 106,16 - -
33.  - Hans Schmidt Gleissenberg - 107,00 - -
34.  Zahorčice Pavel Kollross KT 107,59 - -
35.  - Thomas Greil Gleissenberg - 108,19 - -
36.  Bdeněves Jiří Pešta PS 108,37 - -
37.  Nýřany Marek Štěpánek PS 108,51 - -
38.  Rynholec Vašek Tůma RA 109,61 - -
39.  Zlatá Koruna Tomáš Melner CK 110,05 - -
40.  Čižice Pavel Hauer PJ 110,21 - -
41.  Kdyně Václav Milfort DO 110,50 - -
42.  Pelechy Josef Váchal DO 110,93 - -
43.  Dolní Folmava Ondřej Bolovanský DO 112,92 - -
44.  Koloveč Lukáš Krechler DO 113,01 - -
45.  Příšovice Lukáš Racek LI 113,56 - -
46.  - Simon Decker Döfering - 113,88 - -
47.  Zahorčice Daniel Hudský KT 113,91 - -
48.  Štítary Jakub Hasenöhrl DO 115,32 - -
49.  Nebílovy Jakub Komorous PJ 115,73 - -
50.  Postřekov Jan Kreuz DO 116,22 - -
51.  Mnichovice Leoš Gurniok BN 118,20 - -
52.  Stanětice Daniel Kněz DO 118,65 - -
53.  Bořice Jakub Řehák DO 119,14 - -
54.  Srbice Petr Svoboda DO 119,22 - -
55.  Česká Kubice Lukáš Höfler DO 119,37 - -
56.  Zlatá Koruna Antonín Haniš CK 120,61 - -
57.  Meclov Miroslav Žáček DO 120,85 - -
58.  Stanětice Josef Váchal DO 121,28 - -
59.  Hostouň Karel Šíma DO 121,40 - -
60.  Štítary Miroslav Malý DO 121,80 - -
61.  Rynholec Adam Šeba RA 122,21 - -
62.  Radkovice u Budče Petr Štěpán TR 122,57 - -
63.  Králův Dvůr Jaroslav Kocourek BE 123,49 - -
64.  Bdeněves Michal Vojáček PS 123,79 - -
65.  - Daniel Baier Schonthal - 125,82 - -
66.  Bdeněves Dan Stach PS 125,94 - -
67.  Hrad Nečtiny Vojtěch Pešta PS 125,95 - -
68.  Rynholec Radek Jungmann RA 127,23 - -
69.  Nýřany Vít Novák PS 128,07 - -
70.  Malechov Václav Voráček KT 128,57 - -
71.  Plánice Václav Babůrek KT 128,62 - -
72.  Tlumačov Jakub Přibyl ZL 129,12 - -
73.  Rynholec Jan Kaválek RA 129,67 - -
74.  Spůle Stanislav Fletter KT 130,14 - -
75.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Miloš Černohorský DO 132,54 - -
76.  Zlatá Koruna Jakub Hopman CK 135,18 - -
77.  Boršov Antonín Pácha JI 137,38 - -
78.  Spůle František Braunfuchs KT 137,48 - -
79.  Volšovy Matyáš Bernard KT 138,29 - -
80.  - Markus Steinwagner Döfering - 143,29 - -
81.  Kdyně Luděk Mlnařík DO 144,69 - -
82.  Tlumačov Jiří Ticháček ZL 145,78 - -
83.  Kdyně Tomáš Klička DO 148,88 - -
84.  Králův Dvůr Rudolf Bretschneider BE 151,42 - -
85.  Pocinovice Aleše Franěk DO 154,73 - -
86.  Boršov Jan Mašek JI 156,62 - -
87.  Malechov Martin Matěj KT 165,23 - -
88.  Uhelná Příbram Jindřich Cvačka HB 187,90 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/13 Domažlice, věž, Výstup na věž 2013
ŠH
2013/07/27 Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky
-
2015/04/11 Domažlice, Domažlice
ŠH
2016/04/09 Domažlice, O pohár
ŠH
2018/06/24 Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců
CHL
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace
CHL
Kdy Kde Liga


Komentáře