Frýdštejn 2013 - Noční soutěž Frýdštějn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  http://www.sdhfrydstejn.org/
Kdy: 15. 06. 2013 21:00
Kontakt:   EvaBrabcová
Telefon:  724266262
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Eva Brabcová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lestkov SM 16,16 16,16 15,27
2.  Sloup PZ 16,43 15,96 16,43
3.  Tatobity SM 16,45 16,45 16,24
4.  Frýdštejn JN 16,75 16,34 16,75
5.  Veselá SM 17,43 16,03 17,43
6.  Roudný JN 17,51 15,37 17,51
7.  Bukovina, Turnov SM 17,59 15,67 17,59
8.  Jeřmanice LI 17,66 17,10 17,66
9.  Janův Důl LI 18,51 18,51 17,38
10.  Karlinky Karlinky A LI 19,12 15,79 19,12
11.  Krásná Ves MB 19,45 18,38 19,45
12.  Košťálov SM 21,46 21,46 20,97
13.  Dalešice JN 21,91 22,08 21,91
14.  Bratříkov JN 24,71 22,42 24,71
15.  Rváčov SM 26,38 25,38 26,38
16.  Hradčany LI 28,03 27,39 28,03
17.  Jílové u Držkova JN 31,11 29,93 31,11
18.  Kosmonosy MB NP NP NP
19.  Maršovice JN NP NP NP
20.  Velké Hamry Hamrska JN NP NP NP
21.  Malá Skála JN NP NP NP
22.  Březová LI NP NP NP
23.  Záskalí LI NP NP NP
24.  Nová Ves u Bakova MB NP NP NP
25.  Vlastiboř JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 18,45 18,45 18,41
2.  Libuň JC 19,64 19,22 19,64
3.  Jablonec nad Jizerou SM 19,95 17,53 19,95
4.  Jeřmanice LI 20,19 18,96 20,19
5.  Malá Skála Malá Skála B JN 20,67 19,23 20,67
6.  Bratříkov JN 20,80 20,50 20,80
7.  Malá Skála Malá Skála A JN 20,96 20,96 20,84
8.  Březová LI 23,74 23,74 23,49
9.  Velké Hamry Hamrska JN 31,38 31,38 30,25
10.  Záskalí LI 35,66 35,66 26,98
11.  Vlastiboř JN 39,32 38,89 39,32
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 39,79 39,79 36,86
13.  Vratislavice nad Nisou LI 43,41 43,41 42,14
14.  Odolenovice JN 67,05 64,95 67,05

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Nová Ves u Bakova MB 23,24 23,24 23,03
2. Hradčany LI 23,39 23,39 22,36
3. Krásná Ves muži MB 24,26 24,26 23,77
4. Krásná Ves ženy MB 24,47 21,47 24,47
5. Janův Důl LI 24,51 22,07 24,51
6. Liberec Pilínkov LI 26,34 24,97 26,34
7. Dalešice JN 26,77 26,77 26,47
8. Chuchelna SM 26,92 26,92 25,72
9. Sedlejovice LI 27,39 26,46 27,39
10. Odolenovice JN 28,10 28,10 27,28
11. Roudný Z JN 28,17 28,17 25,71
12. Jeřmanice LI 29,91 29,91 27,82
13. Liberec Karlinky A LI 30,65 29,18 30,65
14. Janov nad Nisou JN 31,97 24,14 31,97
15. Frýdštejn JN 32,80 31,92 32,80
16. Odolenovice B team JN 54,53 54,53 44,89
17. Rychnov u Jablonce nad Nisou B JN 54,91 54,91 54,31
18. Záskalí Bezáskovice LI 58,15 58,15 55,62
19. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 69,05 68,43 69,05
20. Vratislavice nad Nisou LI 74,09 72,81 74,09

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Malá Skála A JN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velké Hamry Hamrska JN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála B JN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 SDH Karlinky  14 ** 0 10.06.2013 22:47
 Josef Židů  15 ** 0 10.06.2013 06:16
 Michal Matějíček  15 ** 0 12.06.2013 10:13
 Petr Kropáč  15 ** 0 14.06.2013 20:53
 Monika Panožková  15 ** 0 14.06.2013 15:53
 Honza Adamec  15 ** 0 12.06.2013 21:25
 Jaroslav Vejtasa  15 ** 0 13.06.2013 12:34
 Martina Šámalová  15 ** 0 13.06.2013 07:57
 Ivana Hynčicová  15 ** 0 10.06.2013 13:44
 Jan Sajewicz  15 ** 0 12.06.2013 12:55
 Jan Zahradník  15 ** 0 13.06.2013 13:43
 Josef Navrátil  15 ** 0 13.06.2013 19:32


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  18 ** 21 14.06.2013 20:53
 Josef Navrátil  18 ** 16 13.06.2013 19:32
 Monika Panožková  18 ** 10 14.06.2013 15:53
 Josef Židů  18 ** 9 10.06.2013 06:17
 Honza Adamec  18 ** 8 12.06.2013 21:25
 Michal Matějíček  18 ** 7 12.06.2013 10:14
 Martina Šámalová  18 ** 6 13.06.2013 07:59
 Veronika Kaprálková  18 ** 5 09.06.2013 19:21
 Jan Sajewicz  17 ** 0 12.06.2013 12:55
 SDH Karlinky  17 ** 0 10.06.2013 22:46
 Ivana Hynčicová  18 ** 0 10.06.2013 13:44
 Jaroslav Vejtasa  18 ** 0 13.06.2013 12:34
 Jan Zahradník  18 ** 0 13.06.2013 13:43

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Veselá - Muži

17,43https://youtu.be/Tp5s2VSETk4 Jaroslav Novotný

Sedlejovice - PS-12

27,39https://youtu.be/aSZcGx0GnSU Matěj Drešer
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře