Horní Kamenice 2020 - O pohár obce Horní Kamenice

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Žák Vlastimil
Telefon:  +420 721 478 292
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Lukavice PJ 17,37 17,05 17,37
2.  Únětice 1911 A PJ 17,59 17,59 16,96
3.  Chrást PB 17,63 17,24 17,63
4.  Nevřeň PS 17,72 17,41 17,72
5.  Horní Kamenice DO 17,95 17,19 17,95
5.  Mokrouše PJ 17,95 17,95 17,70
7.  Vranovice Peklo PB 18,40 18,40 18,25
8.  Únětice 1911 B PJ 18,69 18,69 18,62
9.  Štěnovický Borek PJ 18,86 18,86 18,39
10.  Štítary DO 18,90 18,90 18,10
11.  Dehtín KT 18,94 17,23 18,94
12.  Útušice PJ 18,98 18,54 18,98
13.  Mochtín KT 19,66 18,61 19,66
14.  Stýskaly PS 20,26 19,10 20,26
15.  Žebnice PS 20,28 19,70 20,28
16.  Želčany PJ 20,96 20,36 20,96
17.  Křenovy DO 21,07 18,98 21,07
18.  Hrabice PT 21,78 21,78 18,66
19.  Štichovice A PS 23,17 23,17 22,22
20.  Křelovice PS 24,08 22,59 24,08
21.  Bolkov PJ NP NP NP
21.  Zahorčice KT NP NP NP
21.  Robčice PJ NP NP 21,73
21.  Úněšov PS NP NP NP
21.  Příšov PS NP NP NP
21.  Štichovice B PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice 1911 PJ 17,77 17,77 17,31
2.  Dehtín KT 18,16 18,16 17,08
3.  Úněšov PS 18,53 17,82 18,53
4.  Poděvousy DO 18,54 18,54 18,07
5.  Lužná RA 19,03 19,03 18,70
6.  Štítary DO 19,52 18,30 19,52
7.  Hlubyně PB 22,09 21,82 22,09
8.  Želčany PJ 25,14 25,14 24,20
9.  Chotíkov PS 25,47 25,47 18,91
10.  Štichovice PS 30,72 28,55 30,72
11.  Hradec PJ NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO--15,122012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Honezovice PJ--15,752012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Sedliště TC--16,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO--16,582012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ--16,742012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec TC--16,862012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ves Touškov PJ--19,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lisov PJ--20,082012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strýčkovice DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Neuměř DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Všekary DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Strýčkovice DO--17,332012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Únětice 1911 PJ17,7717,3117,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dehtín KT18,1617,0818,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Úněšov PS17,8218,5318,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Poděvousy DO18,5418,0718,542020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lužná RA19,0318,7019,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Štítary DO18,3019,5219,522020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Mrtník PS19,5419,3719,542012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Únětice 1911 PJ21,0521,0721,072012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Srbice DO--21,102012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hlubyně PB21,8222,0922,092020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ves Touškov PJ--22,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chotíkov PS21,5822,6322,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Strýčkovice DO19,2522,8822,882012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nové Sedliště TC--23,902012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Želčany PJ25,1424,2025,142020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Lisov PJ--25,152012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotíkov PS25,4718,9125,472020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hradec PJ21,1126,6326,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Štichovice PS28,5530,7230,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Doubravka PM23,5325,48NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Poděvousy DONP18,90NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hůrky RO29,1644,78NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Útušice PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Chlumčany PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hradec PJNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bezděkov pod Třemšínem PBNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bučí PS21,9219,73NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevřeň - Muži

17,72https://youtu.be/MaHUhq3XDSA Jícháč

Horní Kamenice - Muži

17,95https://youtu.be/oguSRiQI1eA Vlastimil Žák

Želčany - Muži

20,96https://youtu.be/pEFxXkoUu24 Josef Vimr

Hlubyně - Ženy

22,09https://youtu.be/GA4lahlwi7g Josef Drnek

Želčany - Ženy

25,14https://youtu.be/rCvQcckgz7Q Josef Vimr
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Horní Kamenice, O pohár
OPH
2012/07/14 Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice
ZČHL
2013/04/20 Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře