Horní Lideč 2013 - Stovky Horní Lideč

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele:  http://www.obec-kamenec.cz/serial/horni_lidec/horni_lidec.htm
Kdy: 27. 07. 2013 09:00
Kontakt:   Vlastimil Gašek
Telefon:  603 182 734
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef  SM 15,97 16,58 15,97
2.  Valašské Meziříčí Kunovský František  VS 16,09 16,57 16,09
3.  Jasenice Těšický Jakub  TR 16,26 16,64 16,26
4.  Juřinka Šuba Radek  VS 16,44 17,26 16,44
5.  Mistřín Vašulka Michal  HO 16,49 NP 16,49
6.  Vlčnov Vráblík Jan  UH 16,54 16,74 16,54
7.  Široký Důl Paulíček Jakub  SY 16,58 16,93 17,72
8.  Kúty Pavelka Jakub SE 16,77 16,93 16,77
9.  Ostrava Maňas Pavel  OV 16,80 16,80 NP
10.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,84 17,14 16,84
11.  Poniklá Jirouš Jakub  SM 16,87 NP 16,87
12.  Zbožnov Divoš Václav  CR 17,03 17,03 NP
12.  Vlčnov Kadara Josef  UH 17,03 25,69 17,03
14.  Budatínska Lehota Belko Štefan KM 17,08 17,08 NP
15.  Juřinka Burda Libor  VS 17,18 17,18 NP
16.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš  UO 17,24 17,24 NP
17.  Trpín Břenek Martin  SY 17,31 21,73 17,31
18.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,32 17,32 NP
19.  Nepolisy Zhříval Jan HK 17,39 17,67 17,39
19.  Meziměstí Slovák Pavel  NA 17,39 20,29 17,39
21.  Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim  BR 17,41 17,77 17,41
22.  Bělohrad Čermák Jakub PB 17,49 NP 17,49
23.  Karviná Gryč Martin  KA 17,59 17,94 17,59
24.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,61 17,61 18,07
25.  Pňovice Vachata Jan  PB 17,63 17,92 17,63
26.  Zbožnov Lidmila Jaromír  CR 17,65 17,65 NP
27.  Tuř Pospíšil Jakub  JC 17,70 21,00 17,70
28.  Závišice Kahánek Ondra NJ 17,71 17,71 NP
29.  Zbožnov Vrabec Milan  CR 17,80 17,80 NP
30.  Mistřín Marada Vojtěch  HO 17,84 17,96 17,84
31.  Hartmanice Pachovský Petr SY 17,87 18,27 17,87
32.  Karviná Sikora David  KA 17,91 18,13 17,91
33.  Vlčnov Moštěk Jan UH 17,97 18,57 17,97
34.  Poprad Baláž Bpbert PP 18,17 NP 18,17
35.  Frýdek Dužík Vladimír FM 18,26 NP 18,26
36.  Mistřín Hradský Dušan HO 18,29 18,97 18,29
36.  Morašice Škodný Jiří  SY 18,29 21,98 18,29
38.  Horní Lideč Bělota Pavel VS 18,33 18,42 18,33
39.  Bludov Weidinger Tomáš SU 18,47 18,47 25,05
40.  Hartmanice Hřebec David SY 18,48 18,48 NP
41.  Město Havířov Figura Daniel KA 18,51 NP 18,51
42.  Nová Ves pod Pleší Janský Petr  PB 18,56 18,56 27,12
43.  Nětčice Ševčík Martin HO 18,61 18,61 NP
44.  Dolní Studénky Vénos Jiří SU 18,64 18,64 37,88
45.  Mistřín Vodička David HO 18,67 19,85 18,67
46.  Bohunice pri Trnave Chalány Jaroslav TT 18,68 18,68 NP
47.  Moravský Beroun Kukla Michal BR 18,72 19,09 18,72
48.  Dolní Beřkovice Franěk Lukáš ME 18,74 - -
49.  Karolinka Paška Pavel  VS 18,87 - -
50.  Juřinka Skalka Tomáš  VS 18,88 - -
51.  Zbožnov Pitra Dominik  CR 19,00 - -
52.  Zličín Vondráček Daniel AB 19,08 - -
53.  Vlčnov Indra Patrik  UH 19,09 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,46 17,46 25,14
2.  Rychaltice Mifkovičová Petra  FM 17,48 17,48 17,49
3.  Partutovice Janíčková Adriana PR 17,58 17,99 17,58
4.  Pravčice Šenkyříková Klára  KM 17,59 17,59 NP
5.  Dolní Čermná Marková Markéta  UO 17,66 18,01 17,66
6.  Velichovky Šubrtová Barbora  NA 17,85 17,85 22,27
7.  Štěnovický Borek Marešová Monika  PJ 18,00 18,00 NP
7.  Těpeře Masná Anežka  JN 18,00 20,19 18,00
9.  Chválenice Nolčová Andrea  PJ 18,04 18,28 18,04
10.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 18,05 18,05 19,01
11.  Horní Lánov Honců Natálie TU 18,06 18,63 18,06
12.  Komárovice Pavlíkový Ester TR 18,15 18,59 18,15
13.  Mosty Machalová Veronika KA 18,23 18,23 18,58
14.  Malenovice Cíchová Aneta  ZL 18,29 18,29 18,49
15.  Karviná Witoszová Karolína KA 18,39 18,39 NP
16.  Vlčnov Mertová Martina UH 18,60 27,93 18,60
17.  Zličín Grauová Dagmar AB 18,62 18,62 19,29
18.  Pravčice Darebníková Tereza KM 18,63 18,63 19,15
19.  Štěpánov Hrouzková Andrea OL 18,72 18,72 18,94
20.  Michálkovice Seberová Klára  OV 18,75 18,94 18,75
21.  Velichovky Nechanická Aneta  NA 18,87 19,39 18,87
22.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 18,94 NP 18,94
23.  Slatiny Jebavá Šárka JC 19,02 NP 19,02
24.  Pustkovec Pyšová Zuzana  OV 19,10 19,10 19,19
25.  Tuhaň Fibichová Alena CL 19,30 19,46 19,30
26.  Stolín Vondrová Michaela  NA 19,32 19,36 19,32
27.  Třemošnice Hájková Karolína CR 19,40 27,68 19,40
28.  Vlčnov Pestlová Michaela UH 19,50 20,73 19,50
29.  Desná Šauerová Petra SY 19,51 19,92 19,51
30.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada  AB 19,64 20,44 19,64
31.  Poniklá Jiroušová Šárka  SM 19,75 19,75 NP
32.  Ladce Bračíková Lucie IL 19,82 20,61 19,82
33.  Malá Bytča Čupcová Erika BY 20,06 20,06 20,76
34.  Pohořelice Forbelská Jana ZL 20,31 NP 20,31
35.  Milotice nad Bečvou Těšická Kristýna PR 20,37 24,45 20,37
36.  Zlatá Olešnice Havlíková Natálie  JN 20,38 20,38 20,49
37.  Ladce Bieliková Jana IL 20,45 21,10 20,45
37.  Ladce Mičkalíková Märie IL 20,45 21,40 20,45
39.  Skuteč Matoušová Lenka CR 20,56 20,56 22,54
40.  Slatiny Jebavá Markéta JC 20,64 21,23 20,64
41.  Malenovice Bahulová Barbora ZL 20,94 20,94 21,43
42.  Vlčnov Dacíková Barbora UH 21,16 21,16 24,54
43.  Vlčnov Chviličková Darina UH 21,26 21,26 22,16
44.  Jasenice Těšická Karolína  TR 21,34 21,34 NP
45.  Střítež nad Ludinou Snohová Adéla PR 21,41 26,22 21,41
46.  Žeranovice Možíšova Lucie KM 21,48 21,73 21,48

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jan Zahradník  14,95 0 26.07.2013 10:11
 Jaroslav Vejtasa  15,00 0 24.07.2013 08:47
 Michal Matějíček  15,38 0 25.07.2013 13:45
 Aleš Havelka  15,45 0 26.07.2013 09:00
 Honza Adamec  15,60 0 25.07.2013 04:05
 Petr Kropáč  15,72 0 25.07.2013 13:20
 Josef Navrátil  18,86 0 24.07.2013 21:33


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,32 11 25.07.2013 13:46
 Honza Adamec  17,30 9 25.07.2013 04:06
 Petr Kropáč  17,28 7 25.07.2013 13:21
 Aleš Havelka  16,99 0 26.07.2013 09:00
 Jan Zahradník  18,90 0 26.07.2013 10:12
 Jaroslav Vejtasa  19,00 0 24.07.2013 08:49

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/11 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce, Horní Lideč
VHL
2013/07/27 Horní Lideč, Stovky Horní Lideč
ČP
2013/08/10 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
VHL
2013/08/10 Horní Lideč, 3. ročník o pohár starosty obce Horní Lideč
-
2014/07/26 Horní Lideč, Stovky Horní Lideč
ČP
2014/08/09 Horní Lideč - hřiště, O pohár starosty obce,Soutěž na 2B
-
2015/07/11 Horní Lideč - sportovní areál, O pohár starosty obce(noční soutěž)
-
2016/07/02 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
JLNS
2017/07/01 Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce
JLNS
2018/07/14 Horní Lideč sportovní areal, O putovní pohár starosty obce
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
Kdy Kde Liga


Komentáře