Horní Třešňovec 2016 - Hornotřešňovský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 06. 2016 11:00
Kontakt:   Petr Jirásek
Telefon:  774 707 602
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice A UO 21,00 - -
2.  Pšánky HK 22,00 - -
3.  Trnov RK 23,00 - -
4.  Myštěves HK 24,00 - -
5.  Letohrad - Kunčice B UO 25,00 - -
6.  Mostek UO 26,00 - -
7.  Letohrad - Kunčice C UO 27,00 - -
8.  Lukavice A UO 28,00 - -
9.  Nepomuky UO 29,00 - -
10.  Dubenec TU 30,00 - -
11.  Bystřec A UO 31,00 - -
12.  Horní Čermná A UO 32,00 - -
13.  Jeníkovice HK 33,00 - -
14.  Brandýs nad Orlicí UO 34,00 - -
15.  Velichovky NA 35,00 - -
16.  Moravany PA 36,00 - -
17.  Roudnice HK 37,00 - -
18.  Letohrad - Kunčice D UO 38,00 - -
19.  Bystřec B UO 39,00 - -
20.  Letohrad - Orlice B UO 40,00 - -
21.  Bošín UO 41,00 - -
22.  Lanšperk UO 42,00 - -
23.  Dolní Čermná UO 43,00 - -
24.  Horní Třešňovec A UO 44,00 - -
25.  Záchlumí UO 45,00 - -
26.  Rohovládova Bělá PA 46,00 - -
27.  Choustníkovo Hradiště TU 47,00 - -
28.  Dolní Dobrouč UO 48,00 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec A UO 21,00 - -
2.  Letohrad - Orlice UO 22,00 - -
3.  Vitiněves JC 23,00 - -
4.  Lanšperk UO 24,00 - -
5.  Rokytno PA 25,00 - -
6.  Myštěves HK 26,00 - -
7.  Roudnice HK 27,00 - -
8.  Dlouhá Ves RK 28,00 - -
9.  Libuň JC 29,00 - -
10.  Česká Rybná UO 30,00 - -
11.  Letohrad - Kunčice B UO 31,00 - -
12.  Nepomuky UO 32,00 - -
13.  Lukavice UO 33,00 - -
14.  Bystřec UO 34,00 - -
15.  Nekoř UO 35,00 - -
16.  Letohrad - Červená UO 36,00 - -
17.  Horní Čermná UO 37,00 - -
18.  Hylváty UO 38,00 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,0116,6316,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,3116,6816,682018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dubenec TU--16,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU16,7016,6016,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad JeleniUO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice BUO16,7416,2016,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO--16,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,8316,9616,962018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad JeleniUO16,2416,9716,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice JeleniUO--16,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,0417,0717,072018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bystřec AUO17,1817,0617,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bystřec AUO--17,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky HK17,2217,7117,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bystřec BUO--17,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec BUO17,4617,7417,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK17,7917,6617,792016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Moravany PA17,9818,0118,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zderaz ACR17,8218,0518,052018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO17,0118,1418,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Orlice BUO17,4318,1618,162018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře