Horní Třešňovec 2018 - 3. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,63 16,01 16,63
2.  Jinolice Renmotor JC 16,68 16,31 16,68
3.  Dubenec TU 16,70 16,70 16,60
4.  Letohrad - Kunčice B UO 16,74 16,74 16,20
5.  Pšánky HK 16,96 16,83 16,96
6.  Letohrad Jeleni UO 16,97 16,24 16,97
7.  Bašnice JC 17,07 16,04 17,07
8.  Bystřec A UO 17,18 17,18 17,06
9.  Bystřec B UO 17,74 17,46 17,74
10.  Zderaz A CR 18,05 17,82 18,05
11.  Letohrad - Orlice B UO 18,16 17,43 18,16
12.  Moravany PA 18,38 16,60 18,38
13.  Lanšperk UO 19,67 19,60 19,67
14.  Horní Třešňovec UO 19,90 19,90 19,06
15.  Nepomuky UO 19,98 19,98 19,45
16.  Letohrad - Kunčice D UO 20,00 19,59 20,00
17.  Králíky UO 20,13 20,13 20,08
18.  Záchlumí UO 20,63 20,63 19,73
19.  Roudnice HK 22,35 22,35 22,32
20.  Zderaz C CR 31,95 18,36 31,95
21.  Trnov RK 33,86 33,70 33,86
22.  Bohuslavice NA NP 22,94 20,05

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 17,00 17,00 17,00
2.  Libuň JC 17,84 17,56 17,84
3.  Hrobice PA 19,30 19,30 19,19
4.  Letohrad - Kunčice B UO 19,44 18,59 19,44
5.  Nepomuky UO 23,67 23,27 23,67
6.  Myštěves HK 24,93 23,29 24,93
7.  Letohrad - Červená UO 32,33 31,69 32,33
8.  Letohrad - Kunčice A UO 33,15 33,15 32,27
9.  Horní Třešňovec UO 33,81 33,81 33,56
10.  Holice PA NP NP NP
10.  Dolní Přím HK NP NP NP
10.  Dlouhá Ves RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře