Horní Třešňovec 2018 - Hornotřešňovecký pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Petr Jirásek
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Lukáš Lešikar

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 16,74 - -
2.  Bystřec B UO 17,74 - -
3.  Bystřec A UO 17,18 - -
4.  Horní Čermná UO 19,10 - -
5.  Horní Třešňovec UO 19,90 - -
6.  Letohrad - Kunčice D UO 20,00 - -
7.  Dolní Čermná UO 19,59 - -
8.  Nepomuky UO 19,98 - -
9.  Dubenec TU 16,70 - -
10.  Bošín UO 19,43 - -
11.  Letohrad - Orlice B UO 18,16 - -
12.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO 16,97 - -
13.  Lukavice UO 18,30 - -
14.  Dolní Dobrouč UO 20,98 - -
15.  Přívrat UO 21,10 - -
16.  Trnov RK 33,86 - -
17.  Černovír UO 22,81 - -
18.  Nekoř UO 22,67 - -
19.  Dlouhoňovice UO 22,57 - -
20.  Lanšperk UO 19,67 - -
21.  Králíky UO 20,13 - -
22.  Záchlumí UO 20,63 - -
23.  Zderaz C CR 31,95 - -
24.  Česká Rybná UO 46,13 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 18,90 - -
2.  Nepomuky UO 23,67 - -
3.  Letohrad - Kunčice A UO 33,15 - -
4.  Letohrad - Kunčice B UO 19,44 - -
5.  Myštěves HK 24,93 - -
6.  Letohrad - Červená UO 32,33 - -
7.  Horní Třešňovec UO 33,81 - -
8.  Dlouhoňovice UO 27,43 - -
9.  Lukavice UO 21,14 - -
10.  Holice PA NP - -
11.  Dlouhá Ves RK NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 20,29 - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Horní Čermná UO 41,41 - -

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 21,78 - -
2.  Bystřec B UO 23,94 - -
3.  Bystřec A UO 24,45 - -
4.  Horní Čermná UO 24,10 - -
5.  Horní Třešňovec UO 22,82 - -
6.  Letohrad - Kunčice D UO 23,74 - -
7.  Dolní Čermná UO 27,04 - -
8.  Nepomuky UO 26,32 - -
9.  Dubenec TU NP - -
10.  Bošín UO 32,88 - -
11.  Letohrad - Orlice B UO 36,01 - -
12.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO NP - -
13.  Lukavice UO 38,20 - -
14.  Dolní Dobrouč UO 31,50 - -
15.  Přívrat UO 31,47 - -
16.  Trnov RK 25,98 - -
17.  Černovír UO 29,48 - -
18.  Nekoř UO 29,99 - -
19.  Dlouhoňovice UO 32,18 - -
20.  Lanšperk UO NP - -
21.  Králíky UO 36,66 - -
22.  Záchlumí UO 47,67 - -
23.  Zderaz C CR 34,90 - -
24.  Česká Rybná UO 34,47 - -

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 25,33 - -
2.  Nepomuky UO 26,95 - -
3.  Letohrad - Kunčice A UO 25,96 - -
4.  Letohrad - Kunčice B UO 32,07 - -
5.  Myštěves HK 27,53 - -
6.  Letohrad - Červená UO 27,13 - -
7.  Horní Třešňovec UO 26,41 - -
8.  Dlouhoňovice UO 31,35 - -
9.  Lukavice UO 44,46 - -
10.  Holice PA 28,08 - -
11.  Dlouhá Ves RK NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 28,09 - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Horní Čermná UO NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO16,5516,3016,552016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,5116,6016,602016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myštěves HK16,0116,6316,632018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,3116,6816,682018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dubenec TU--16,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU16,7016,6016,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad JeleniUO16,7316,2316,732017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice BUO16,7416,2016,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO--16,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,7516,752017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnov RK16,8116,8616,862017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Myštěves HK16,7516,8716,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,8316,9616,962018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad JeleniUO16,2416,9716,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice JeleniUO--16,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,0417,0717,072018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bystřec AUO17,1616,9117,162016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bystřec AUO17,1817,0617,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bystřec AUO--17,182018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK16,9017,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velichovky NA17,3316,8917,332016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohovládova Bělá PA17,4117,1317,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky HK17,2217,7117,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bystřec BUO--17,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec BUO17,4617,7417,742018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK17,7917,6617,792016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Moravany PA17,9818,0118,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zderaz ACR17,8218,0518,052018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO17,0118,1418,142016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Orlice BUO17,4318,1618,162018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Horní Třešňovec A UO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Letohrad - Kunčice B UO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře