Horní Třešňovec 2018 - Hornotřešňovecký pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Petr Jirásek
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Lukáš Lešikar

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 16,74 - -
2.  Bystřec B UO 17,74 - -
3.  Bystřec A UO 17,18 - -
4.  Horní Čermná UO 19,10 - -
5.  Horní Třešňovec UO 19,90 - -
6.  Letohrad - Kunčice D UO 20,00 - -
7.  Dolní Čermná UO 19,59 - -
8.  Nepomuky UO 19,98 - -
9.  Dubenec TU 16,70 - -
10.  Bošín UO 19,43 - -
11.  Letohrad - Orlice B UO 18,16 - -
12.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO 16,97 - -
13.  Lukavice UO 18,30 - -
14.  Dolní Dobrouč UO 20,98 - -
15.  Přívrat UO 21,10 - -
16.  Trnov RK 33,86 - -
17.  Černovír UO 22,81 - -
18.  Nekoř UO 22,67 - -
19.  Dlouhoňovice UO 22,57 - -
20.  Lanšperk UO 19,67 - -
21.  Králíky UO 20,13 - -
22.  Záchlumí UO 20,63 - -
23.  Zderaz C CR 31,95 - -
24.  Česká Rybná UO 46,13 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 18,90 - -
2.  Nepomuky UO 23,67 - -
3.  Letohrad - Kunčice A UO 33,15 - -
4.  Letohrad - Kunčice B UO 19,44 - -
5.  Myštěves HK 24,93 - -
6.  Letohrad - Červená UO 32,33 - -
7.  Horní Třešňovec UO 33,81 - -
8.  Dlouhoňovice UO 27,43 - -
9.  Lukavice UO 21,14 - -
10.  Holice PA NP - -
11.  Dlouhá Ves RK NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 20,29 - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Horní Čermná UO 41,41 - -

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 21,78 - -
2.  Bystřec B UO 23,94 - -
3.  Bystřec A UO 24,45 - -
4.  Horní Čermná UO 24,10 - -
5.  Horní Třešňovec UO 22,82 - -
6.  Letohrad - Kunčice D UO 23,74 - -
7.  Dolní Čermná UO 27,04 - -
8.  Nepomuky UO 26,32 - -
9.  Dubenec TU NP - -
10.  Bošín UO 32,88 - -
11.  Letohrad - Orlice B UO 36,01 - -
12.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO NP - -
13.  Lukavice UO 38,20 - -
14.  Dolní Dobrouč UO 31,50 - -
15.  Přívrat UO 31,47 - -
16.  Trnov RK 25,98 - -
17.  Černovír UO 29,48 - -
18.  Nekoř UO 29,99 - -
19.  Dlouhoňovice UO 32,18 - -
20.  Lanšperk UO NP - -
21.  Králíky UO 36,66 - -
22.  Záchlumí UO 47,67 - -
23.  Zderaz C CR 34,90 - -
24.  Česká Rybná UO 34,47 - -

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 25,33 - -
2.  Nepomuky UO 26,95 - -
3.  Letohrad - Kunčice A UO 25,96 - -
4.  Letohrad - Kunčice B UO 32,07 - -
5.  Myštěves HK 27,53 - -
6.  Letohrad - Červená UO 27,13 - -
7.  Horní Třešňovec UO 26,41 - -
8.  Dlouhoňovice UO 31,35 - -
9.  Lukavice UO 44,46 - -
10.  Holice PA 28,08 - -
11.  Dlouhá Ves RK NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 28,09 - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Horní Čermná UO NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře