Hřivínův Újezd 2012 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 09. 2012 13:00
Kontakt:   Jan Chytil
Telefon:  777 299 506
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mistřice UH 16,83 16,68 16,83
2.  Vrbětice ZL 17,26 17,26 16,91
3.  Velký Ořechov B ZL 17,40 16,93 17,40
4.  Ludslavice KM 17,40 16,94 17,40
5.  Vésky UH 17,60 16,92 17,60
6.  Částkov UH 17,83 17,40 17,83
7.  Hřivínův Újezd ZL 17,86 16,91 17,86
8.  Vésky B UH 18,05 17,16 18,05
9.  Poteč ZL 18,26 18,26 17,22
10.  Salaš ZL 18,26 18,26 17,73
11.  Bratřejov ZL 18,33 18,33 18,04
12.  Velký Ořechov ZL 18,35 18,35 17,05
13.  Bratřejov B ZL 18,39 18,09 18,39
14.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,77 18,77 17,61
15.  Velký Ořechov C ZL 19,47 17,73 19,47
16.  Lhota ZL 20,07 20,07 19,59
17.  Vysoké Pole ZL 20,58 20,58 17,12
18.  Louky ZL NP NP NP
18.  Lukov ZL NP NP NP
18.  Mladcová ZL NP 18,68 19,71
18.  Mirošov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Drnovice ZL 18,33 18,33 18,07
2.  Nedašova Lhota ZL 18,49 17,78 18,49
3.  Lhota ZL 18,63 18,63 18,40
4.  Bratřejov ZL 18,64 18,64 18,43
5.  Hřivínův Újezd ZL 19,05 17,50 19,05
6.  Vlachovice ZL 19,94 18,77 19,94
7.  Loučka ZL 21,64 21,64 20,51
8.  Velký Ořechov ZL 22,62 18,03 22,62
9.  Mladcová ZL 29,64 29,64 26,98
10.  Lukoveček ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučka ZL 19,65 19,14 19,65
2.  Malenovice ZL 20,07 20,07 19,52
3.  Lhota ZL 20,69 20,69 19,47
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 23,92 23,91 23,92

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov ZL 15,47 15,21 15,47
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 16,44 16,44 15,61
3.  Sazovice ZL 16,70 16,70 16,53
4.  Lukov ZL 22,09 22,09 21,67

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slušovice ZL16,6816,5516,682016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nevšová - Vlachovice ZL17,3717,3317,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL17,4817,1217,482016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice KM17,8117,3017,812016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL17,3817,9017,902014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hřivínův Újezd ZL17,9417,5017,942013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Prštné ZL17,3918,0318,032013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM18,3718,0418,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL18,4017,3418,402015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Tečovice ZL18,2418,4418,442013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratřejov ZL17,6218,4718,472013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Racková ZL18,4718,2118,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Kaňovice ZL18,4717,9818,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL18,5118,3418,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov B ZL18,6618,6218,662016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Drnovice ZL17,8918,6718,672013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slušovice ZL--18,732017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL18,7617,1918,762018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL18,8118,5718,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5318,9718,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Malenovice ZL19,0618,4519,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL--19,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1919,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,4018,0319,402013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZL--19,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM18,5419,5119,512018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL19,5718,9019,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM18,1319,6319,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd ZL--19,662017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Popov ZL18,3519,6719,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hřivínův Újezd - Dorostenci

16,44https://youtu.be/W7kBQe7F_ts Žanet Miklová

Mistřice - Muži

16,83https://youtu.be/nHhJDZCC4h4 Petr Kropáč

Mistřice - Muži

16,83https://youtu.be/xBcBsZzypCM Petr Kropáč

Ludslavice - Muži

17,40https://youtu.be/hF3n75caWig Zdeněk Juřík

Hřivínův Újezd - Dorostenky

23,92https://youtu.be/UCXbhTSnCMo Žanet Miklová

Mirošov - Muži

NPhttps://youtu.be/iMrprX2ploI riza - SDH Mirošov
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a7044352

Kód: a7044352


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a7072458

Kód: a7072458



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2018/07/07 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře