Hřivínův Újezd 2016 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 09. 2016 12:00
Kontakt:   Marcela Petruláková
Telefon:  773 203 001
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 17,16 17,16 17,05
2.  Mladcová ZL 17,70 16,88 17,70
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH 18,33 17,82 18,33
4.  Vésky B UH 18,41 18,41 17,69
5.  Lhota ZL 18,42 18,28 18,42
6.  Štítná nad Vláří ZL 18,48 18,48 17,59
7.  Velký Ořechov B ZL 18,69 17,78 18,69
8.  Slušovice ZL 18,73 18,39 18,73
9.  Vésky UH 19,16 17,21 19,16
10.  Mysločovice ZL 19,23 19,23 19,05
11.  Lukov ZL 19,48 18,95 19,48
12.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,68 18,21 19,68
13.  Ublo ZL 19,88 19,88 19,61
14.  Poteč ZL 22,35 22,35 19,41
15.  Křekov ZL 22,68 18,90 22,68
16.  Oldřichovice ZL 25,18 25,18 24,01
17.  Šarovy ZL 25,61 25,61 17,85
18.  Vrbětice ZL 29,41 29,41 29,40
19.  Zádveřice ZL 32,18 19,14 32,18
20.  Nevšová ZL - - -
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM - 28,03 28,96
22.  Louky ZL - 42,21 42,71
23.  Bratřejov ZL - - -
24.  Velký Ořechov C ZL - 30,09 17,44

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slušovice ZL 16,68 16,68 16,55
2.  Nevšová - Vlachovice ZL 17,37 17,37 17,33
3.  Bratřejov ZL 17,48 17,48 17,12
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 17,81 17,81 17,30
5.  Kaňovice ZL 18,47 18,47 17,98
6.  Racková ZL 18,47 18,47 18,21
7.  Velký Ořechov B ZL 18,66 18,66 18,62
8.  Sazovice ZL 19,57 19,57 18,90
9.  Machová ZL 20,57 20,57 20,00
10.  Velký Ořechov ZL 20,62 20,62 20,34
11.  Lhota ZL 20,66 20,66 19,41
12.  Vysoké Pole ZL 20,77 20,77 20,54
13.  Hřivínův Újezd ZL - - -
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH - - -

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 19,13 19,13 18,60
2.  Racková ZL 19,67 19,67 18,56
3.  Machová ZL 20,87 20,87 20,10

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 19,60 19,60 19,15
2.  Lukov ZL 22,78 22,78 22,31
3.  Sazovice ZL 24,46 24,46 24,29
4.  Zádveřice ZL 25,29 25,29 16,38

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slušovice ZL16,6816,5516,682016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nevšová - Vlachovice ZL17,3717,3317,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL17,4817,1217,482016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice KM17,8117,3017,812016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL17,3817,9017,902014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hřivínův Újezd ZL17,9417,5017,942013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Prštné ZL17,3918,0318,032013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM18,3718,0418,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL18,4017,3418,402015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Tečovice ZL18,2418,4418,442013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kaňovice ZL18,4717,9818,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bratřejov ZL17,6218,4718,472013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Racková ZL18,4718,2118,472016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL18,5118,3418,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov B ZL18,6618,6218,662016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Drnovice ZL17,8918,6718,672013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slušovice ZL--18,732017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL18,7617,1918,762018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL18,8118,5718,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5318,9718,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Malenovice ZL19,0618,4519,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL--19,302017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1919,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,4018,0319,402013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZL--19,432017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM18,5419,5119,512018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL19,5718,9019,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM18,1319,6319,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd ZL--19,662017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Popov ZL18,3519,6719,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Ženy

20,57https://youtu.be/2PKFtZImYUo Kateřina Brázdilová

Machová - Dorostenky

20,87https://youtu.be/l2r6y5OKNNY Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2018/07/07 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře