Plzeň 2016 - XXVII. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 05. 2016 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Kunovský František OV 16,08 16,48 16,08
2.  HZS Plzeňského kraje Netrval Milan PM 16,12 16,12 16,18
3.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,12 16,16 16,12
4.  HZS Plzeňského kraje Dopirák David PM 16,23 16,78 16,23
5.  HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub PA 16,23 16,48 16,23
6.  HZS Moravskoslezského kraje Krpec Pavel OV 16,27 16,27 NP
7.  HZS Ústeckého kraje Pěkný Jakub UL 16,28 NP 16,28
8.  HZS Zlínského kraje Chmela Radek ZL 16,39 NP 16,39
9.  HZS Moravskoslezského kraje Bezruč Kamil OV 16,43 16,95 16,43
10.  HZS Královéhradeckého kraje Paulíček Stanislav HK 16,61 16,61 NP
11.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 16,63 17,09 16,63
12.  HZS Královéhradeckého kraje Zhříval Jan HK 16,71 16,71 33,10
13.  HZS Královéhradeckého kraje Divoš Václav HK 16,76 NP 16,76
14.  HZS Královéhradeckého kraje Volf Jiří HK 16,82 17,00 16,82
15.  Žebnice Soukup Dominik PS 16,95 19,46 16,95
16.  HZS Pardubického kraje Flach Lukáš PA 16,96 17,93 16,96
17.  HZS Moravskoslezského kraje Ryl Karel OV 16,96 17,43 16,96
18.  HZS Moravskoslezského kraje Vyvial Jan OV 16,99 NP 16,99
19.  Žebnice Gross Jakub PS 16,99 17,16 16,99
20.  Hradec Snášel Patrik PJ 17,02 17,02 NP
21.  HZS Plzeňského kraje Harasimovič Jindřich PM 17,05 17,05 NP
22.  HZS Středočeského kraje Filip Vladislav AB 17,06 NP 17,06
23.  HZS Libereckého kraje Jirouš Zdeněk LI 17,14 NP 17,14
24.  HZS Plzeňského kraje Žák Vlastimil PM 17,15 NP 17,15
25.  HZS kraje Vysočina Hons Lukáš JI 17,27 17,27 17,47
26.  HZS Moravskoslezského kraje Motyka Jiří OV 17,34 17,34 NP
27.  Henčlov - Přerov VIII Blažek Václav PR 17,35 17,35 33,95
28.  HZS Jihomoravského kraje Škaroupka Jiří BM 17,42 NP 17,42
29.  - Fiurášek Lukáš Deza - 17,44 17,55 17,44
30.  - Skalka Tomáš Deza - 17,45 17,45 NP
31.  HZS Zlínského kraje Kyněra Petr ZL 17,51 17,51 NP
32.  HZS Středočeského kraje Maňas Pavel AB 17,51 17,51 NP
33.  HZS Plzeňského kraje Herian Jiří PM 17,51 17,55 17,51
34.  HZS Plzeňského kraje Hůla Jan PM 17,52 17,52 NP
35.  HZS Zlínského kraje Vaculín Petr ZL 17,58 17,58 17,98
36.  - Korábečný Petr Deza - 17,59 17,59 NP
37.  HZS Zlínského kraje Otýpka Luděk ZL 17,61 17,99 17,61
38.  Žebnice Gross Ondřej PS 17,64 18,11 17,64
39.  HZS Plzeňského kraje Provazník Martin PM 17,66 NP 17,66
40.  HZS Zlínského kraje Vráblík Jan ZL 17,69 17,87 17,69
41.  HZS Moravskoslezského kraje Mrozowski Libor OV 17,76 17,76 NP
42.  HZS Jihomoravského kraje Bílek Martin BM 17,77 17,77 NP
43.  - Mairinger Thomas Frankenburg - 17,77 17,77 22,19
44.  HZS Moravskoslezského kraje Gryč Martin OV 17,82 17,82 NP
45.  HZS Středočeského kraje Říha Václav AB 17,83 17,83 18,79
46.  - Purrer Thomas Frankenburg - 17,86 17,86 18,10
47.  HZS Zlínského kraje Tykal Marek ZL 17,90 17,90 NP
48.  HZS Libereckého kraje Kulhavý Martin LI 17,96 18,25 17,96
49.  HZS Zlínského kraje Pavelka Marek ZL 17,99 17,99 NP
50.  HZS Jihomoravského kraje Zhoř Jaroslav BM 17,99 17,99 NP
51.  HZS Ústeckého kraje Váňa Marek UL 18,06 20,99 18,06
52.  Žebnice Tauchen Daniel PS 18,09 18,09 18,51
53.  HZS Ústeckého kraje Hovorka Martin UL 18,41 18,91 18,41
54.  HZS Ústeckého kraje Vácha Jan UL 18,42 18,76 18,42
55.  Henčlov - Přerov VIII Klimenský Jan PR 18,42 NP 18,42
56.  HZS Moravskoslezského kraje Drobisz Tomáš OV 18,50 NP 18,50
57.  - Preundler Philipp Frankenburg - 18,57 18,57 18,93
58.  HZS Jihomoravského kraje Bauer Jiří BM 18,61 18,79 18,61
59.  HZS Jihomoravského kraje Kolínek Petr BM 18,63 18,63 NP
60.  HZS Jihomoravského kraje Čech Radim BM 18,65 19,36 18,65
61.  HZS Moravskoslezského kraje Sikora David OV 18,66 18,66 NP
62.  Žebnice Soukup Michal PS 18,71 18,71 NP
63.  HZS Plzeňského kraje Sedláček Milan PM 18,78 NP 18,78
64.  HZS Ústeckého kraje Finda Jan UL 18,78 18,78 NP
65.  HZS Středočeského kraje Tůma Milan AB 18,80 NP 18,80
66.  Otročín Diviš Michal KV 18,85 NP 18,85
67.  - Čermák Jakub Hl.města - 18,92 18,92 NP
68.  Henčlov - Přerov VIII Buchta Josef PR 19,01 19,01 NP
69.  HZS Zlínského kraje Soukup Rostislav ZL 19,03 19,05 19,03
70.  HZS Plzeňského kraje Melka Roman PM 19,12 19,12 NP
71.  HZS Pardubického kraje Bělský Patrik PA 19,19 19,19 26,22
72.  HZS Pardubického kraje Beer Lukáš PA 19,29 19,29 NP
73.  HZS Olomouckého kraje Navrátil Jaroslav OL 19,34 19,34 NP
74.  HZS Pardubického kraje Kozel Josef PA 19,34 NP 19,34
75.  Otročín Hazmuka Roman KV 19,47 19,47 NP
76.  HZS Jihomoravského kraje Kubík František BM 19,53 19,53 NP
77.  HZS Středočeského kraje Viktora Martin AB 19,71 19,71 NP
78.  HZS Plzeňského kraje Hrdlička Jaroslav PM 19,77 19,77 NP
79.  - Preundler Thomas Frankenburg - 19,93 22,53 19,93
80.  HZS Libereckého kraje Němec Lukáš LI 20,05 20,05 NP
81.  - Krupka Michal SPŠP Pardubice - 20,09 20,09 NP
82.  HZS Pardubického kraje Ceral Radek PA 20,43 25,95 20,43
83.  HZS Plzeňského kraje Kadlec Pavel PM 20,77 20,77 21,98
84.  HZS Jihomoravského kraje Vondál Lukáš BM 20,90 20,90 21,21
85.  Vrbice Pacal Filip KA 21,22 NP 21,22
86.  HZS Plzeňského kraje Dopirák Radek PM 21,34 21,34 25,38
87.  HZS Jihomoravského kraje Ostrý Michal BM 21,56 NP 21,56
88.  Otročín Diviš Vladimír KV 21,64 21,64 NP
89.  - Hochrainer Michael Frankenburg - 21,78 21,78 23,50
90.  HZS Libereckého kraje Novotný Vladimír LI 22,11 22,11 NP
91.  HZS Pardubického kraje Matějka Jan PA 23,74 23,74 NP
92.  Otročín Nepraš Ondřej KV 24,89 24,89 NP
93.  - Daněk Tomáš Hl.města - 26,61 26,61 NP
94.  HZS Plzeňského kraje Hospr Tomáš PM 26,61 26,61 NP
95.  HZS Jihomoravského kraje Pokruta Jakub BM 27,31 30,39 27,31
96.  Henčlov - Přerov VIII Bia Marek PR 30,51 30,51 NP
97.  HZS Královéhradeckého kraje Novotný Václav HK NP NP NP
98.  - Zajan Jakub Hl.města - NP NP NP
99.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT NP NP NP
100.  - Hopp Jan Hl.města - NP NP NP
101.  HZS Plzeňského kraje Janda Michal PM NP NP NP
102.  HZS Plzeňského kraje Kváč David PM NP NP NP
103.  HZS Plzeňského kraje Kozel František PM NP NP NP
104.  HZS Karlovarského kraje Žižka Patrik KV NP NP NP
105.  HZS Libereckého kraje Krejší Jaroslav LI NP NP NP
106.  HZS Královéhradeckého kraje Bludský Radovan HK NP NP NP
107.  HZS Pardubického kraje Faltus Stanislav PA NP NP NP
108.  Luká Juřička Jan OL NP NP NP
109.  HZS Ústeckého kraje Stárek Ladislav UL NP NP NP
110.  - Foukal Tomáš Deza - NP NP NP
111.  HZS Jihomoravského kraje Filip Tomáš BM NP NP NP
112.  HZS Plzeňského kraje Kouřík Pavel PM NP NP NP
113.  Zbožnov Lidmila Martin CR NP NP NP
114.  Krouna Bělský Dominik CR NP NP NP
115.  HZS Zlínského kraje Škodný Jiří ZL NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Bezruč Kamil OV 13,94 NP 13,94
2.  HZS Ústeckého kraje Pěkný Jakub UL 14,10 15,61 14,10
3.  HZS Moravskoslezského kraje Ryl Karel OV 14,16 14,34 14,16
4.  HZS Plzeňského kraje Dopirák David PM 14,75 16,55 14,75
5.  HZS Královéhradeckého kraje Novotný Václav HK 14,98 14,98 NP
6.  HZS Středočeského kraje Maňas Pavel AB 15,06 15,37 15,06
7.  HZS Plzeňského kraje Netrval Milan PM 15,07 15,07 NP
8.  HZS Královéhradeckého kraje Volf Jiří HK 15,08 15,44 15,08
9.  HZS Plzeňského kraje Harasimovič Jindřich PM 15,23 15,38 15,23
10.  HZS kraje Vysočina Hons Lukáš JI 15,27 15,33 15,27
11.  HZS Plzeňského kraje Hrdlička Jaroslav PM 15,30 18,78 15,30
12.  HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub PA 15,35 18,39 15,35
13.  HZS Moravskoslezského kraje Motyka Jiří OV 15,38 16,85 15,38
14.  HZS Plzeňského kraje Žák Vlastimil PM 15,56 15,68 15,56
15.  HZS Plzeňského kraje Hůla Jan PM 15,56 15,70 15,56
16.  HZS Plzeňského kraje Provazník Martin PM 15,57 15,73 15,57
17.  HZS Moravskoslezského kraje Krpec Pavel OV 15,61 18,55 15,61
18.  HZS Pardubického kraje Flach Lukáš PA 15,74 21,34 15,74
19.  HZS Středočeského kraje Tůma Milan AB 15,75 18,56 15,75
20.  HZS Moravskoslezského kraje Kunovský František OV 15,79 15,79 16,34
21.  HZS Moravskoslezského kraje Vyvial Jan OV 15,87 16,60 15,87
22.  HZS Zlínského kraje Tykal Marek ZL 15,89 15,89 18,44
23.  HZS Plzeňského kraje Janda Michal PM 15,94 15,94 NP
24.  HZS Zlínského kraje Vaculín Petr ZL 15,95 15,95 18,58
25.  HZS Plzeňského kraje Herian Jiří PM 16,01 16,76 16,01
26.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 16,02 19,03 16,02
27.  Henčlov - Přerov VIII Blažek Václav PR 16,12 16,12 17,28
28.  HZS Plzeňského kraje Hospr Tomáš PM 16,16 16,20 16,16
29.  Žebnice Soukup Dominik PS 16,20 16,20 18,83
30.  HZS Zlínského kraje Vráblík Jan ZL 16,21 16,21 19,72
31.  HZS Jihomoravského kraje Čech Radim BM 16,27 16,27 16,37
32.  HZS Středočeského kraje Viktora Martin AB 16,29 18,02 16,29
33.  HZS Královéhradeckého kraje Paulíček Stanislav HK 16,29 18,27 16,29
34.  HZS Jihomoravského kraje Zhoř Jaroslav BM 16,30 16,82 16,30
35.  - Purrer Thomas Frankenburg - 16,31 17,34 16,31
36.  Henčlov - Přerov VIII Bia Marek PR 16,38 16,76 16,38
37.  - Mairinger Thomas Frankenburg - 16,39 21,19 16,39
38.  HZS Libereckého kraje Kulhavý Martin LI 16,46 17,52 16,46
39.  HZS Středočeského kraje Říha Václav AB 16,57 18,74 16,57
40.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,60 16,60 16,93
41.  HZS Zlínského kraje Kyněra Petr ZL 16,61 17,29 16,61
42.  HZS Zlínského kraje Otýpka Luděk ZL 16,65 17,00 16,65
43.  - Daněk Tomáš Hl.města Prahy - 16,68 16,68 22,19
44.  HZS Zlínského kraje Pavelka Marek ZL 16,69 16,69 21,88
45.  HZS Ústeckého kraje Stárek Ladislav UL 16,87 20,46 16,87
46.  HZS Ústeckého kraje Hovorka Martin UL 16,88 16,88 17,27
47.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 16,91 18,02 16,91
48.  HZS Moravskoslezského kraje Mrozowskí Libor OV 17,00 17,00 20,53
49.  HZS Jihomoravského kraje Škaroupka Jiří BM 17,02 17,02 17,92
50.  HZS Moravskoslezského kraje Sikora David OV 17,04 17,04 17,89
51.  HZS Jihomoravského kraje Bílek Martin BM 17,17 18,06 17,17
52.  HZS Středočeského kraje Filip Vladislav AB 17,19 17,19 18,91
53.  Henčlov - Přerov VIII Buchta Josef PR 17,38 17,38 20,62
54.  - Preundler Philipp Frankenburg - 17,45 18,26 17,45
55.  HZS Pardubického kraje Beer Lukáš PA 17,49 17,49 17,85
56.  HZS Plzeňského kraje Sedláček Milan PM 17,62 22,98 17,62
57.  - Zajan Jakub Hl.města Prahy - 17,71 17,71 19,02
58.  HZS Královéhradeckého kraje Divoš Václav HK 17,86 19,43 17,86
59.  - Hopp Jan Hl.města Prahy - 17,88 19,27 17,88
60.  HZS Zlínského kraje Škodný Jiří ZL 17,93 20,11 17,93
61.  HZS Ústeckého kraje Finda Jan UL 18,01 18,01 19,73
62.  - Korábečný Petr Deza - 18,08 19,26 18,08
63.  HZS Jihomoravského kraje Kubík František BM 18,15 18,15 20,05
64.  HZS Pardubického kraje Matějka Jan PA 18,17 21,66 18,17
65.  Vrbice Pacal Filip KA 18,26 18,26 21,10
66.  Pardubice Krupka Michal PA 18,37 18,37 21,05
67.  HZS Královéhradeckého kraje Zhříval Jan HK 18,38 18,38 18,53
68.  HZS Libereckého kraje Jirouš Zdeněk LI 18,47 18,47 18,81
69.  HZS Ústeckého kraje Vácha Jan UL 18,72 18,72 20,58
70.  HZS Jihomoravského kraje Kolínek Petr BM 19,13 19,13 19,24
71.  - Foukal Tomáš Deza - 19,20 NP 19,20
72.  HZS Jihomoravského kraje Ostrý Michal BM 19,22 19,22 19,72
73.  - Preundler Thomas Frankenburg - 19,28 19,28 19,85
74.  HZS Moravskoslezského kraje Gryč Martin OV 19,29 NP 19,29
75.  HZS Zlínského kraje Chmela Radek ZL 19,52 22,16 19,52
76.  - Skalka Tomáš Deza - 19,58 19,58 22,02
77.  - Fiurášek Lukáš Deza - 19,73 19,73 21,18
78.  Henčlov - Přerov VIII Klimenský Jan PR 19,86 19,86 NP
79.  HZS Zlínského kraje Soukup Rostislav ZL 19,96 19,96 25,29
80.  HZS Plzeňského kraje Kváč David PM 19,98 19,98 24,74
81.  HZS Libereckého kraje Krejší Jaroslav LI 20,12 21,66 20,12
82.  Žebnice Soukup Michal PS 20,29 20,29 NP
83.  HZS Královéhradeckého kraje Bludský Radovan HK 20,45 20,45 23,43
84.  Krouna Bělský Dominik CR 20,54 71,80 20,54
85.  HZS Olomouckého kraje Navrátil Jaroslav OL 20,70 20,70 21,25
86.  - Čermák Jakub Hl.města Prahy - 20,80 20,80 23,29
87.  HZS Plzeňského kraje Kozel František PM 20,87 21,12 20,87
88.  HZS Ústeckého kraje Váňa Marek UL 20,88 20,88 24,57
89.  HZS Libereckého kraje Novotný Vladimír LI 20,98 23,72 20,98
90.  HZS Moravskoslezského kraje Drobisz Tomáš OV 21,14 23,01 21,14
91.  HZS Pardubického kraje Bělský Patrik PA 21,27 21,27 22,19
92.  HZS Jihomoravského kraje Vondál Lukáš BM 21,39 21,39 24,01
93.  HZS Libereckého kraje Němec Lukáš LI 21,55 21,55 27,31
94.  Žebnice Gross Jakub PS 21,72 21,72 NP
95.  HZS Plzeňského kraje Dopirák Radek PM 21,86 21,86 NP
96.  HZS Plzeňského kraje Melka Roman PM 22,12 22,12 25,82
97.  - Hochrainer Michael Frankenburg - 22,52 24,57 22,52
98.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 22,56 22,56 23,18
99.  HZS Karlovarského kraje Žižka Patrik KV 23,59 23,59 NP
100.  HZS Pardubického kraje Faltus Stanislav PA 25,80 25,86 25,80
101.  Luká Juřička Jan OL 29,48 29,48 31,42
102.  HZS Jihomoravského kraje Pokruta Jakub BM 29,88 34,65 29,88
103.  HZS Plzeňského kraje Kadlec Pavel PM 31,51 31,51 32,52
104.  HZS Plzeňského kraje Kouřík Pavel PM 37,07 37,07 NP
105.  HZS Jihomoravského kraje Filip Tomáš BM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/20 Plzeň, XXVII. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2018/05/18 Plzeň, Memoriálu Milana Kružíka
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře